SkutečnéPříběhy.cz
Domů     Bláznivě zamilovaná
Bláznivě zamilovaná

Michala jsem znala už dlouho. Kdysi jsme spolu měli krátký románek, ale to už je dávno. Asi tak deset let. Seznámil nás společný přítel a my se do sebe trochu zakoukali. Nebylo nám tehdy ještě ani dvacet.

„Máš nádherný vlasy,“ díval se mi upřeně do očí a lehce se usmíval. Nezmohla jsem se na odpověď. Žmoulala jsem skleničku s vínem a přemýšlela co říct.

„Nikdy jsem k nikomu necítil to, co k tobě. Mezi námi bylo vždy takové zvláštní jiskření. Prostě vášeň. Vždycky mám chuť na sex, když tě vidím,“ jeho úsměv se proměnil. Koutky rtů se zvedly nahoru. Vypadal vědoucně a světácky. Měl mě v hrsti.

reklama

Tušil, že i já k němu pořád ještě něco cítím. Věděl, že tento večer neskončí tím, že si řekneme ahoj a každý z nás půjde do své postele. Labužnicky si usrkl ze skleničky trochu bílého vína. V očích mu zářily malé jiskřičky.

Michal byl krásný modrooký brunet s vlasy po ramena. Vypadal téměř jako model z reklamy. Věčně usměvavý a sršící sebevědomím. Byl to poněkud divoký vztah. Většinu času, který jsme spolu trávili, zabíraly večírky a úžasný sex.

Milovali jsme se všude, kde to bylo jen trochu možné. V posteli rodičů i na záchodcích v barech a klubech. Všímala jsem si už tenkrát, že Michal docela dost pije, ale nepřikládala jsem tomu příliš velkou váhu. Byla jsem mladá. Chtěla jsem si užívat a bavit se.

Prožili jsme spolu několik úžasných měsíců, ale konec vztahu už tak růžový nebyl.

Bouřlivé hádky se střídaly se záplavami slz. Brečela jsem ale jen já. Michal se semnou rozešel, aniž by mi uvedl konkrétní důvod. Chápala jsem to tehdy jako velkou křivdu. Milovala jsem ho a trápila se kvůli rozchodu několik týdnů.

reklama

Přemýšlela jsem, co je špatně. Kde jsem udělala chybu. Pak jsem usoudila, že Michal se začal ve vztahu nudit. Chtěl si užívat svobody a pro mě v jeho světě zkrátka nebylo místo. Přátelé jsme však zůstali.

Nevídali jsme se sice příliš často, ale věděli jsme o sobě. On se časem odstěhoval do Brna. Našel si tam práci grafika v jedné designérské firmě. Kromě toho maloval obrazy a občas je prodával na výstavách. Chodil na rockové koncerty, jezdil na festivaly, navštěvoval bary.

Já si našla přítele. Jmenoval se Tomáš. Nebyl sice tak pohledný, jako Michal, ale měl jiné přednosti. Nechyběl mu smysl pro zodpovědnost. Pracoval jako policajt. Musel se udržovat v kondici a několikrát týdně chodil do posilovny.

Pravidelné cvičení mu prospívalo. Měl krásně vytvarovanou postavu, na které se rýsovaly jednotlivé svaly. Také Tomáše to po čase táhlo do velkého města. V Brně na něj čekalo povýšení a větší plat. Souhlasila jsem.

reklama

Pronajali jsme si s Tomášem malý byt a já jsem nastoupila do nového zaměstnání. Společné bydlení nám ale neprospělo. Často jsme se hádali. Někdy jsem měla dojem, že neexistuje věc, na které se my dva v klidu shodneme.

A do téhle Itálie se připletl Michal, který se k nám občas zastavil na kus řeči. Nebylo na tom nic až tak divného. Byli s Tomášem dlouholetí kamarádi a od našeho milostného dobrodružství uplynulo několik let. Také on měl už vlastní vztah.

I když pravda poněkud bouřlivý. Jeho nová známost se z večírků často vracela až nad ránem. Na párty přitom vyrážela několikrát do týdne. S ranním vstáváním si Michalova přítelkyně nemusela lámat hlavu, protože nikde nepracovala.

Její rodiče jí koupili velký byt v centru města. Jedinou

starostí Gábiny bylo dohlížet na chod prosperujícího baru, který jí svěřili rodiče. Zbývající čas trávila po nákupech a barech. Michal u ní bydlel a zpočátku si na nic nestěžoval. Po několika měsících však docházela trpělivost i jemu.

Přece jen musel chodit do práce. Těžce nesl, když si jeho milá domů vodila kamarády ve čtyři ráno a on je o hodinu později musel vyhazovat z bytu, protože začali demolovat vybavení.

Seděli jsme s Michalem na naší sedačce. Nebýt problémů, které jsme oba měli v našich partnerských vztazích, nejspíš by mezi námi k ničemu nedošlo. Lehce předklonil hlavu a začal mě líbat na rty.

Jeho ruce si jakoby samovolně našly cestu pod mou blůzku a mířily výš. Sundal mi podprsenku a nakonec i kalhotky. Sex s Michalem byl úžasný. Dlouho jsem se necítila tak skvěle. Tělem mi pulsovala energie a v břichu jsem cítila šimrání. Vrátit čas ale nejde.

Období kdy jsme si oba užívali, bylo dávno pryč. Naše láska skončila ve chvíli, kdy mi před lety řekl sbohem.

Ráno jsem pro nás připravila malou snídani.

„Podvedl jsi Gábinu někdy?“ Michal polkl a podíval se mi zpříma do očí.

„Ne, ale to neznamená, že bych jí chtěl kvůli jednomu úletu s tebou opustit,“ pronesl jakoby nic. Bodejť by také chtěl, myslela jsem si v duchu, bydlí v nádherném bytě a nemusí se starat o účty. Vše co vydělá, jde do jeho kapsy.

Se mnou by tak krásný a pohodový život neměl. Nechtěla jsem Michala vyhazovat, jenže za pár hodin se měl vrátit Tomáš. A já jsem věděla, že ať máme jakékoli problémy, vždycky mu dám před Michalem přednost. Rozešli jsme se podruhé. Teď už navždy.

Marcela, 31 let, jižní Morava

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
20.3.2023
Žila jsem si už svůj poklidný život důchodkyně, když ho pěkně rozvířila neuvěřitelná náhoda. Dnes jsem ráda, že jsem ji tehdy chytla za pačesy. Sedím u svatebního stolu spolu s celou rodinou a dvěma vnoučaty. Řeklo by se, normální svatební hostina, tak o co jde? Já totiž sedím v čele toho stolu a jako čerstvá nevěsta jím společnou lžící polévku se svým manželem. První svatba v životě. Špatné
19.3.2023
Poté, co jsem ovdověla a onemocněla, jsem nedoufala, že mě ještě něco pěkného potká. Pak jsem ale našla muže, který mi vrátil smysl života! Doufám, že můj příběh poslouží vašim čtenářkám jako důkaz o všemocné síle lásky a o tom, že dokud jsme tady na světě, může se stát cokoli. Hlavní je mít pevnou vůli a víru. Vždy nás totiž může potkat krásný a hluboký cit, bez ohledu na stáří. Nic mi nesc
11.3.2023
Když šel syn Honzík do první třídy, nebylo to zrovna jednoduché období. Byla jsem na něho sama, pracovala jsem do úmoru, aby měl všechno. Bláhově jsem se domnívala, že mu fakt, že nejsme úplná rodina, dokážu uspokojivě vynahradit. Naivně jsem si předsevzala, že budu-li pracovat za dva, vydělám dost na to, abychom v ničem netrpěli nedostatkem. Byl to absolutní nesmysl. Dřepěla jsem v kanceláři n
9.3.2023
Poznali jsme se přes seznamku, ze začátku se mi jevil jako slušný muž. Vyklubal se z něj ale podvodník, který vyhledával přes internet osamělé ženy. Proto si tak střežil své soukromí. Od rána jsem byla nervózní a myslela jen na to, jestli bude skutečně tak sympatický, jak se jeví na fotografiích, které mi posílal. Od mého rozvodu s despotickým manželem uplynuly čtyři roky a už jsem moc toužila
6.3.2023
Trvalo mi celou věčnost, než jsem se zamilovala. Až v sedmnácti se mi zalíbil Tomáš, který byl můj pravý opak. Tomáš byl excentrický extrovert, já zase plachý introvert. Ale něco nás k sobě magicky přitahovalo. Když jsme spolu začali v sedmnácti letech chodit, byla to taková téměř dětská láska. Vodili jsme se za ruku, líbali se. Objížděli jsme koncerty, scházeli se s přáteli a bylo nám spolu mo
Nenechte si ujít další zajímavé články
Manželská krize Jany Švandové?
nasehvezdy.cz
Manželská krize Jany Švandové?
Momentálně září Jana Švandová (75) v oblíbeném seriálu ZOO a další nabídky se jí jen hrnou. V osobním životě se jí prý ale už tolik nedaří. Říká se, že ačkoli je se svým manželem Pavlem Satoriem (73
Elegantní rapsodie v černé a zlaté
rezidenceonline.cz
Elegantní rapsodie v černé a zlaté
Základem exkluzivního stylu sofistikovaného interiéru, překypujícího tvorbou designéra Carla Donatiho, jsou jedinečné kousky, inspirované ikonickým modernistickým hnutím v architektuře a designu pod t
Putování po Labi: Od pramene až k moři…
epochanacestach.cz
Putování po Labi: Od pramene až k moři…
Putování po Labi vás dovede do překrásných míst, která stojí za to navštívit a shlédnout. Pojďme se projít alespoň k hranicím naší vlasti. Labe je jednou z největších řek i vodních cest Evropy. Jeho
Nešťastná Radka Třeštíková. Zoufalé ženy někdy tropí zoufalé hlouposti
nasehvezdy.cz
Nešťastná Radka Třeštíková. Zoufalé ženy někdy tropí zoufalé hlouposti
Od rozchodu s fotografem Tomášem Třeštíkem (45) jako by se ve spisovatelce Radce Třeštíkové (41) probudilo její divoké já. Nedávno znovu obnovila svůj profil na sociálních sítích, který v jakémsi a
Slavnostní paštika se slaninou
tisicereceptu.cz
Slavnostní paštika se slaninou
Ochutnejte drůbeží paštiku se slaninou, červeným vínem a zavařenými třešněmi. Ingredience 500 g drůběžích jater 3 velké cibule 250 g slaniny 2,5 dcl červeného vína 150 ml smetany na vaření
Umělá inteligence jako hrozba budoucnosti?
21stoleti.cz
Umělá inteligence jako hrozba budoucnosti?
Umělá inteligence (AI) dokáže usnadnit práci napříč obory. Od medicíny přes reklamu, výrobní proces až po investování na burze. Stále častěji se však setkáváme se strachem, zda se nevyplní apokalyptic
Znovuzrození ikonického outdoorového modelu Alpina
iluxus.cz
Znovuzrození ikonického outdoorového modelu Alpina
Ikonická řada Extreme, která se poprvé objevila téměř před dvaceti lety, se nyní vrací v novém designu. Hodinky se sportovní DNA a nezaměnitelným designem mají za úkol zdůraznit dobrodružného ducha zn
Kdy se klobouk stal symbolem stavovské cti?
epochaplus.cz
Kdy se klobouk stal symbolem stavovské cti?
„Čepici, kuklu, helmu nebo hučku?“ Ať si narazím na hlavu cokoli, jednoznačně dám najevo, co jsem zač. Nikdo se mnou nemusí promluvit ani slovo, ale přesto má hned jasno. Policista, nebo bohatá dáma?
Sen mě upozornil, že je paní Svatava v nebezpečí
skutecnepribehy.cz
Sen mě upozornil, že je paní Svatava v nebezpečí
Pracovala jsem v domově pro seniory a oblíbila si tam starou milou paní. Jedné noci se mi o ní ale zdál děsivý sen. Ukázal se jako varování. Pracovala jsem léta v domově pro senio­ry. Poznala jsem za tu dobu mnoho různých stařečků, ale jedna žena se mi zapsala do paměti nejvíce. Byla to paní Svatava. Měla jsem ji jako
Co se skrývá za létajícím mexickým přízrakem?
enigmaplus.cz
Co se skrývá za létajícím mexickým přízrakem?
Do prašné cesty jsou vytlačeny podivné otisky neznámého tvora. Se zájmem v očích je roku 1908 sleduje obyvatel mexické obce Villa García ležící 570 kilometrů severně od Mexico City.   [gal
Mrazivá předpověď: Do roku 2100 zmizí polovina ledovců na Zemi
epochalnisvet.cz
Mrazivá předpověď: Do roku 2100 zmizí polovina ledovců na Zemi
Ledovce jsou krásné a majestátní. Vytvářejí horské štíty, vyhloubily malebná údolí a mnohé jsou rájem pro lyžaře. Na jiných koncích světa poskytují tolik potřebnou sladkou vodu. Brzy se stanou jen vzp
Krůtí maso se zeleninovým salátem
tisicereceptu.cz
Krůtí maso se zeleninovým salátem
Bezchybná volba, pokud hubnete. Krůtí maso patří k nejdietnějším. Ingredience 1 cibule 1 salátová okurka 1 červená kapie 1 žlutá kapie 1 zelená kapie 5 rajčat 150 g měkkého salámu 3 vejce