Domů     Bláznivě zamilovaná
Bláznivě zamilovaná

Michala jsem znala už dlouho. Kdysi jsme spolu měli krátký románek, ale to už je dávno. Asi tak deset let. Seznámil nás společný přítel a my se do sebe trochu zakoukali. Nebylo nám tehdy ještě ani dvacet.

„Máš nádherný vlasy,“ díval se mi upřeně do očí a lehce se usmíval. Nezmohla jsem se na odpověď. Žmoulala jsem skleničku s vínem a přemýšlela co říct.

„Nikdy jsem k nikomu necítil to, co k tobě. Mezi námi bylo vždy takové zvláštní jiskření. Prostě vášeň. Vždycky mám chuť na sex, když tě vidím,“ jeho úsměv se proměnil. Koutky rtů se zvedly nahoru. Vypadal vědoucně a světácky. Měl mě v hrsti.

Tušil, že i já k němu pořád ještě něco cítím. Věděl, že tento večer neskončí tím, že si řekneme ahoj a každý z nás půjde do své postele. Labužnicky si usrkl ze skleničky trochu bílého vína. V očích mu zářily malé jiskřičky.

Michal byl krásný modrooký brunet s vlasy po ramena. Vypadal téměř jako model z reklamy. Věčně usměvavý a sršící sebevědomím. Byl to poněkud divoký vztah. Většinu času, který jsme spolu trávili, zabíraly večírky a úžasný sex.

Milovali jsme se všude, kde to bylo jen trochu možné. V posteli rodičů i na záchodcích v barech a klubech. Všímala jsem si už tenkrát, že Michal docela dost pije, ale nepřikládala jsem tomu příliš velkou váhu. Byla jsem mladá. Chtěla jsem si užívat a bavit se.

Prožili jsme spolu několik úžasných měsíců, ale konec vztahu už tak růžový nebyl.

Bouřlivé hádky se střídaly se záplavami slz. Brečela jsem ale jen já. Michal se semnou rozešel, aniž by mi uvedl konkrétní důvod. Chápala jsem to tehdy jako velkou křivdu. Milovala jsem ho a trápila se kvůli rozchodu několik týdnů.

Přemýšlela jsem, co je špatně. Kde jsem udělala chybu. Pak jsem usoudila, že Michal se začal ve vztahu nudit. Chtěl si užívat svobody a pro mě v jeho světě zkrátka nebylo místo. Přátelé jsme však zůstali.

Nevídali jsme se sice příliš často, ale věděli jsme o sobě. On se časem odstěhoval do Brna. Našel si tam práci grafika v jedné designérské firmě. Kromě toho maloval obrazy a občas je prodával na výstavách. Chodil na rockové koncerty, jezdil na festivaly, navštěvoval bary.

Já si našla přítele. Jmenoval se Tomáš. Nebyl sice tak pohledný, jako Michal, ale měl jiné přednosti. Nechyběl mu smysl pro zodpovědnost. Pracoval jako policajt. Musel se udržovat v kondici a několikrát týdně chodil do posilovny.

Pravidelné cvičení mu prospívalo. Měl krásně vytvarovanou postavu, na které se rýsovaly jednotlivé svaly. Také Tomáše to po čase táhlo do velkého města. V Brně na něj čekalo povýšení a větší plat. Souhlasila jsem.

Pronajali jsme si s Tomášem malý byt a já jsem nastoupila do nového zaměstnání. Společné bydlení nám ale neprospělo. Často jsme se hádali. Někdy jsem měla dojem, že neexistuje věc, na které se my dva v klidu shodneme.

A do téhle Itálie se připletl Michal, který se k nám občas zastavil na kus řeči. Nebylo na tom nic až tak divného. Byli s Tomášem dlouholetí kamarádi a od našeho milostného dobrodružství uplynulo několik let. Také on měl už vlastní vztah.

I když pravda poněkud bouřlivý. Jeho nová známost se z večírků často vracela až nad ránem. Na párty přitom vyrážela několikrát do týdne. S ranním vstáváním si Michalova přítelkyně nemusela lámat hlavu, protože nikde nepracovala.

Její rodiče jí koupili velký byt v centru města. Jedinou

starostí Gábiny bylo dohlížet na chod prosperujícího baru, který jí svěřili rodiče. Zbývající čas trávila po nákupech a barech. Michal u ní bydlel a zpočátku si na nic nestěžoval. Po několika měsících však docházela trpělivost i jemu.

Přece jen musel chodit do práce. Těžce nesl, když si jeho milá domů vodila kamarády ve čtyři ráno a on je o hodinu později musel vyhazovat z bytu, protože začali demolovat vybavení.

Seděli jsme s Michalem na naší sedačce. Nebýt problémů, které jsme oba měli v našich partnerských vztazích, nejspíš by mezi námi k ničemu nedošlo. Lehce předklonil hlavu a začal mě líbat na rty.

Jeho ruce si jakoby samovolně našly cestu pod mou blůzku a mířily výš. Sundal mi podprsenku a nakonec i kalhotky. Sex s Michalem byl úžasný. Dlouho jsem se necítila tak skvěle. Tělem mi pulsovala energie a v břichu jsem cítila šimrání. Vrátit čas ale nejde.

Období kdy jsme si oba užívali, bylo dávno pryč. Naše láska skončila ve chvíli, kdy mi před lety řekl sbohem.

Ráno jsem pro nás připravila malou snídani.

„Podvedl jsi Gábinu někdy?“ Michal polkl a podíval se mi zpříma do očí.

„Ne, ale to neznamená, že bych jí chtěl kvůli jednomu úletu s tebou opustit,“ pronesl jakoby nic. Bodejť by také chtěl, myslela jsem si v duchu, bydlí v nádherném bytě a nemusí se starat o účty. Vše co vydělá, jde do jeho kapsy.

Se mnou by tak krásný a pohodový život neměl. Nechtěla jsem Michala vyhazovat, jenže za pár hodin se měl vrátit Tomáš. A já jsem věděla, že ať máme jakékoli problémy, vždycky mu dám před Michalem přednost. Rozešli jsme se podruhé. Teď už navždy.

Marcela, 31 let, jižní Morava

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
28.2.2024
Toho kolegu neměl nikdo příliš v lásce. Tvářil se jako morous, byl to samotář a protiva. Přitom stačilo tak málo. Stáli jsme tam spolu sami a on mlčel. Koukal do křoví a mně to přišlo divné. Tak jsem ho oslovila. Nezdál se být nadšený. Odpovídal jedním slovem a nastalo vždy ticho, které jsem přerušila opět já sprchou dalších vět. Schůzky na cigárku Už mi docházely nápady, o čem mluvit. Ří
26.2.2024
Holky si myslely, že s Milošem spolu chodíme, ale nebyla to bohužel pravda. Překážela nám v tom taková nepříjemná věc. Seznámili jsme se na zábavě v kulturním domě. Pořadatelé pouštěli dovnitř jen mládež, která již dovršila šestnáctý rok života, což nebyl můj případ, bylo mi teprve patnáct. A tak mě takový tlustý, na první pohled zlý chlápek seřval a vyhodil. Smutně jsem courala venku a dych
16.2.2024
Nikdy ženské nehonil a ke mně byl pozorný a choval se s úctou. A najednou se událo něco, co jsem nečekala ani ve snu. Můj manžel se na prahu sedmdesátky bláznivě zamiloval! Choval se jako blázen a nedal si od nikoho říct. Bylo to jako z nějakého hloupého filmu. Starý chlap a mladá dívčina, co sotva odmaturovala. Seznámili se při hlídání Chodila mladým hlídat pravidelně třikrát týdně a k t
8.2.2024
Šla jsem za hlasem svého srdce a rozum nechala za sebou. Život mi za to uštědřil pořádnou lekci. O všechno jsem přišla a jen těžko jsem to získávala zpět. V mládí jsem se hrnula do manželství jako smyslů zbavená. Stačilo jen poznat Miloše, do kterého jsem se zamilovala tak, že jsem už po naší první schůzce slyšela v hlavě znít svatební zvony. Když se zamiluji, jsem zkrátka jako vystřelená dělov
5.2.2024
David byl hezounek, který si myslel, že se za ním otočí každá žena. Když nastoupil do naší firmy, hned jsem ho prokoukla. Moje šéfová hýřila nadšením, když nám říkala, že budeme mít nového kolegu. Povedlo se jí ho přetáhnout od konkurence a hodně si slibovala od jeho zkušeností a kreativity. „A navíc je to fešák,“ dodala a všechny kolegyně se zahihňaly. Jenom já ne. Tohle pro mě bylo varování,
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Tolik zklamání! Zůstane raději sama?
nasehvezdy.cz
Tolik zklamání! Zůstane raději sama?
Dramatický osobní život a marné čekání na lásku, to je problém hvězdy seriálu Na vlnách Jadranu Anny Šiškové (63). Blondýnka ze Slovenska to nemá jednoduché. Vdala se za režiséra Juraje Nvotu (69)
Legenda v novém kabátě: Prim Orlík 2024
iluxus.cz
Legenda v novém kabátě: Prim Orlík 2024
Rok 2024 se ponese v duchu hodinářských legend. Po vyprodané exkluzivní zlaté edici SPARTAK RESPEKT LE, přichází novoměstský výrobce hodinek s další novinkou. Ikonický PRIM ORLÍK se každé dva roky pře
Masové koule s pikantní omáčkou
tisicereceptu.cz
Masové koule s pikantní omáčkou
Koule jednoduše napíchněte na párátko a servírujte s pálivou červenou omáčkou. Ingredience 500 g hovězího mletého masa 2 větší cibule 200 ml ostrého kečupu 4 stroužky česneku 2 nakládané kap
Kdy se velryby přesunuly do moře a ztratily nohy?
epochalnisvet.cz
Kdy se velryby přesunuly do moře a ztratily nohy?
Historie velryb je jedním z největších záhad evoluce. Jak tito savci, kteří dýchají plícemi, přišli o nohy a vrátili se do moře? Na tuto otázku se pokusí odpovědět dokument Tajemné údolí velryb v Egyp
Domácí piškotová roláda
tisicereceptu.cz
Domácí piškotová roláda
Než nanesete na těsto krém, potřete ho vrstvou malinového džemu. Roládu dotáhnete k dokonalosti čokoládovou polevou. Ingredience Na těsto 3 vejce 80 g krupicového cukru 1 lžíce kakaa 100 g
Skandální odhalení: Napsala Bachova slavná díla jeho manželka?
enigmaplus.cz
Skandální odhalení: Napsala Bachova slavná díla jeho manželka?
Německý hudební skladatel Johann Sebastian Bach prý nebyl až takový génius, jak se dodnes věří. Jeho proslulá díla za něj totiž údajně napsala jeho druhá žena Anna Magdalena! Přijdou vám podobná prohl
Ztráta velkého přátelství
skutecnepribehy.cz
Ztráta velkého přátelství
Byly jsme velké kamarádky už od první třídy. Bohužel pak se stalo něco, co nás rozdělilo. Mohu za to já. Chtěla bych to napravit. Ale jak? S Hankou jsme se poznaly na základní škole, když se přistěhovala v polovině roku. Třída měla už své skupinky kamarádů a ona byla osamělá. Bylo mi to líto a nějak víc jsem se
Šli si pro lup v desítkách milionů. Odnesli si ale zlato v hodnotě přes 2,5 miliardy korun…
epochaplus.cz
Šli si pro lup v desítkách milionů. Odnesli si ale zlato v hodnotě přes 2,5 miliardy korun…
I zločinci potřebují mít ke své práci štěstí. V nenápadném transportním sejfu, v němž zlato čeká pár hodin, než ho přeloží na jiné letadlo, tak místo milionů najdou zlatý kov za miliardy. Jako pachatelé slavné loupeže z Brinks-Mat. Je sobota, 26. listopadu 1983. Do opevněného skladiště Brinks-Mat, které leží v blízkosti slavného londýnského letiště Heathrow, se snaží dostat skupina
Kdy se velryby přesunuly do moře a ztratily nohy?
21stoleti.cz
Kdy se velryby přesunuly do moře a ztratily nohy?
Historie velryb je jedním z největších záhad evoluce. Jak tito savci, kteří dýchají plícemi, přišli o nohy a vrátili se do moře? Na tuto otázku se pokusí odpovědět dokument Tajemné údolí velryb v Egyp
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
Kraj Vysočina: Hvězdné území hejkala a Karafiátových broučků
epochanacestach.cz
Kraj Vysočina: Hvězdné území hejkala a Karafiátových broučků
Zvlněné kopce Českomoravské vrchoviny okouzlují v každém ročním období malebnou přírodou, čistými studánkami a množstvím historicky významných míst. Města Třebíč, Telč a Žďár nad Sázavou se dokonce pyšní zápisem na Seznamu světového dědictví UNESCO. Není divu, že kopcovitá Vysočina už po staletí inspiruje skladatele, malíře i spisovatele k vytvoření jejich nejznámějších děl. Ať už to byla poetická
Kdo se chce na ní přiživit?
nasehvezdy.cz
Kdo se chce na ní přiživit?
Má to těžké, problémy s manželem a teď ještě zprávy, že ji chce nahradit mladší blondýna. Dáda Patrasová (67) však tvrdí, že o ničem neví. Nová Dáda! Tak zněla tisková zpráva, kterou nedávno rozesíla