Domů     Zlobím jenom jeden den v týdnu
Zlobím jenom jeden den v týdnu

Kamarádka nazývá moje milostné eskapády zlobením. Vždycky mě nabádá, abych nezlobila! Já si vzala její radu k srdci a snažím se. Svoje zlobení jsem omezila jen na jeden den v týdnu!

Začalo to úplně nevinně. V lázních, jak jinak! Takové klišé, ale zřejmě obvyklejší, než by člověk čekal. Můj pobyt v lázních byl k nevydržení. Samé procedury, tělocvik a večer nudný program. Nic horšího se nedalo vymyslet. Nejhorší bylo, že snad všechny zúčastněné to bavilo.

Ukrutně jsem se nudila

Neustále jsem slyšela chválu na dobrou kuchyni a ochotné sestry i personál. Ne že by to nebyla pravda, ale to přece k nějakému pobavení nestačí! Pokud někdo namítne, že lázně mají sloužit k zotavení a ne k zábavě, musela bych oponovat.

Zábava je přece to, co lidi drží při životě. A bez dobré nálady nemůže být nikdo zdravý. Naštěstí jsem po necelém týdnu pobytu našla spřízněnou duši. Podobně smýšlejícího pána.

Za normálních okolností by mě absolutně ničím neupoutal, byl průměrný ve všech ohledech.

Tím myslím vizáž i inteligenci. Za jeho největší klad jsem považovala jeho nízký věk a temperament. Ani on ze mě nebyl asi úplně nadšený, představoval si jistě mladší! Ale navzdory věku jsem byla hodně aktivní a čilá.

Pojil nás stejný cíl

Už první večer byl ze mě nadšený! Prý si takhle s manželkou neužil už hodně let… Nikdo jiný k mání nebyl, a tak jsme se bez dlouhých řečí sblížili rychle a intenzivně. Za stejným účelem. Trochu se pobavit.

No, zábava to byla náramná, někdy i během dne, proč čekat na večer… Po příjezdu se mi po takovém adrenalinu občas zastesklo. Vzpomínala jsem na chvíle, kdy jsem mohla zapomenout na všechny bolesti i trápení!

Kamarádka mi dohodila milence

Můj manžel byl hodný, ale přece jen. Po těch letech trochu okoukaný a předvídatelný. Trvalo snad půl roku, než mě napadla jednoduchá věc. Udělat si takové malé lázně doma. Myslím tím, proč si nepořídit milence i bez lázní? Vůbec jsem nedokázala pochopit, proč mě to nenapadlo už dřív.

S nápadem jsem se svěřila nejlepší kamarádce. Sdílely jsme společně mnohá tajemství, a tak ani nebyla moc překvapená. „Vlastně se divím, že něco takového neprovádíš už dávno.

Říkala jsem si kolikrát, zda tě to napadne!“ smála se bezstarostně a hned mi dala kontakt na svého kamaráda. Prý by určitě měl zájem! No, nemýlila se.

Potřebovala jsem alibi

Jenže to nebylo tak snadné jako v lázních. Potřebovala jsem nějaké krytí. Alibi. Ne že by byl můj muž nějak extrémně žárlivý, to ne, ale přehled mít chtěl. Stačilo se opozdit v práci a už volal. Kontroloval mě pod nějakou líbivou záminkou.

Jako že mě zrovna chtěl pozvat na večeři nebo jít do kina. Jo, ten tak! Vždycky jsem ho uchlácholila, protože jsem opravdu byla tam, kde jsem tvrdila. Ale teď jsem potřebovala čas jen pro sebe a svoji zábavu.

Kamarádka se po delším přemlouvání uvolila, že mi ta alibi poskytne. Ale jednou, jedinkrát týdně! No, nemusí zatím pršet, jen když kape. Smířila jsem se s faktem, že budu zlobit jen jeden den v týdnu. Klapalo to náramně.

Pozval mě do lázní

Zazlobila jsem si a domů se vrátila v dobré náladě. Zbytek týdne jsem sekala latinu. Všichni byli spokojení! Tedy až na mého milence. Začal si nárokovat víc času, než jsem mu mohla dát. Nakonec to vyřešil po svém. Koupil mi lázně! „Představ si to štěstí.

Vyhrála jsem poukaz do lázní! A to jen za vyluštěnou křížovku!“ chlubila jsem se manželovi a čekala, zda mi na tu lež skočí.

On ale zpozorněl. „Prosím tě, a odkdy ty luštíš? V životě jsi nic nevyluštila, natož abys něco někam posílala…“ Já jen krčila rameny, abych nějakým výrokem situaci ještě nezhoršila. I manžel mlčel a doma zavládlo napětí. Ani pusu na dobrou noc mi nedal, jak z té novinky byl vykolejený.

Pobyt ve třech

Druhý den ale vstal s dobrou náladou. U snídaně mi slavnostně oznámil, že do těch lázní pojede se mnou. Abychom si užili společně! Radost jsem neměla, ale co dělat? Předstírala jsem ale, že jsem nadšená. A tak mě čekaly nejzábavnější lázně všech dob. Měla jsem totiž s sebou milence i manžela.

Bylo jen nutné zařídit, aby se ti dva nepotali. Jen co se manžel ponořil do vany s rašelinou, utíkala jsem za milencem. A jen co se milenec oddal masážím, obšťastňovala jsem manžela, aby měl dobrou náladu a neprudil. Byla to fuška, ale tentokrát mi šly lázně k duhu.

Smějeme se společně

Zhubla jsem a rozhýbala všechny kosti v těle. Škoda že takový druh lázní neproplácí zdravotní pojišťovna! Doma jsem pak hned vše vyprávěla kamarádce. Smála se, až jí málem zaskočilo. Rozhodla se vzít z mého počínání příklad.

Také si našla jednoho pána, s kterým si zpestřuje svoje nudné manželství. Každý týden si u dortíku vyprávíme, co jsme zažily. Dortík si můžeme obě dovolit. Tělocviku máme víc než dost!

Karolína R. (60), Plzeň

Související články
17.6.2024
Už od dětství jsem od mámy slyšela, jen jak jsem hloupá a tlustá. Přitom jsem ze školy nosila jedničky a nadváhu jsem nikdy neměla. Asi bych měla začít seznámením mých rodičů. To totiž o mnohém vypovídá. Táta pracoval jako strojírenský odborník v zahraničním obchodě. Máma tam nastoupila po maturitě jako sekretářka. Během pár let dokázala tátu rozvést, zakázat mu stýkat se s dospělými dětmi z pr
17.6.2024
Byla moc milá a sympatická. Vždycky jsme se společně hodně nasmály. Jenže smích mě pomalu přešel. To, když jsem poznala pravý důvod jejích návštěv. Byla jsem ráda, když se do bytu vedle mě nastěhovala usměvavá paní asi tak v mém věku. Hned pozdravila, představila se a utrousila nějakou vtipnou poznámku. Ulevilo se mi. Obávala jsem se nějaké rodiny s malými dětmi, co budou křičet od rána do veče
16.6.2024
Měla jsem pochybnosti. Přišlo mi, že říká samé nesmysly. Ale měla pravdu. V dobrém i zlém se všechny kartářčiny předpovědi vyplnily do puntíku přesně! Ke kartářce jsem chodila pravidelně už několik let a byla s její předpovědí vždy spokojená. Znala jsem i její dceru, která převzala živnost po matce. Vlastně se ty dvě střídaly, a tak si mě přehodily. Prý potřebuji jiný přístup než předtím.Moc sy
15.6.2024
Mezi mojí a Matějovou rodinou byla přehrada. Bydleli jsme sice, já i Matěj, v paneláku, ale rozdíly by přehlédl jen slepý. Já byla hýčkaná princezna, jezdili jsme k moři, v pokojíčku jsem měla růžové závěsy a růžový přehoz přes křesílko, snídala jsem chleba s medem nebo bábovku a měli jsme chatu u rybníka. Zato Matěj. To byl smutný případ. Děti se mu smály, že je socka. A to on byl. Nemohli
14.6.2024
Můžete být svědomitý řidič a stejně se vám to může stát! Strhla jsem volant proto, abych to zvíře nepřejela. Jen zázrakem to tehdy dopadlo dobře. Jako malá jsem ráda jezdila na kole a nebála se vyrazit na silnici do provozu. Už v osmnácti jsem si udělala řidičský průkaz a auta byla mou vášní. Řídila jsem ráda a často. A jezdila jsem bez nehod. Až před několika lety se mi stala ošklivá věc. Jela
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Kořeněné trhané maso
tisicereceptu.cz
Kořeněné trhané maso
Kdo má rád pikantní pokrmy, ten si na trhaném vepřovém rozhodně pochutná. Suroviny 300 g vepřové kýty 2 zelené chilli papričky 10 ředkviček 1 lžíce grilovacího koření čerstvě namletý pepř s
Srovnání hodinových sazeb za úklid v různých regionech: Na co se zaměřit při výběru úklidové společnosti
epochaplus.cz
Srovnání hodinových sazeb za úklid v různých regionech: Na co se zaměřit při výběru úklidové společnosti
Hodinová sazba za úklid… Je klíčovým faktorem při výběru úklidové služby. Cena může výrazně kolísat v závislosti na regionu, velikosti a povaze úklidového úkolu a specifických požadavcích zákazníka. Tento článek se zaměří na srovnání hodinových sazeb za úklid v různých regionech a na to, co je třeba při výběru úklidové společnosti zohlednit. Regionální rozdíly v hodinových
Třená niva
nejsemsama.cz
Třená niva
Můžeme ji dochutit i jemně nasekanou jarní cibulkou nebo česnekem. Ingredience: 150 g sýru niva 1 žervé 1 tavený sýr 100 g majolky 6 lžic zakysané smetany 5 g mletých vlašáků 20 g zeleného pepře 1 pomeranč Postup: Nivu nastrouháme, přidáme ostatní sýry, majolku, zakysanou smetanu a dobře rozmixujeme. Přisypeme ořechy a pepř. Pomeranč nakrájíme na plátky a chlebíčky natřené
Čelil nezkrotný básník Li Po trestu smrti?
historyplus.cz
Čelil nezkrotný básník Li Po trestu smrti?
Zdi sün-jangského vězení jsou vlhké a olezlé plísní. Na vlastní kůži se o tom přesvědčí i geniální čínský básník Li Po, který zde čeká na osudný ortel. Dohnaly sem Li Poa hříchy mládí, kdy při soubojích zabil několik lidí, nebo skončil v žaláři z jiného důvodu?   Na promrzlou zem dopadají krvavé krůpěje. Patří lehce raněnému
Je Anežka Rusevová opět nešťastně zamilovaná?
nasehvezdy.cz
Je Anežka Rusevová opět nešťastně zamilovaná?
Stálice seriálu Ulice, herečka Anežka Rusevová (37), zatím v lásce moc štěstí neměla. V případě sympatické a milé Anežky je to poněkud zvláštní, i proto, že ona sama prý po milujícím partnerovi a rodi
I sloni si dávají přezdívky… Nevěříte?
21stoleti.cz
I sloni si dávají přezdívky… Nevěříte?
Potvrzeno! Ze studie založené na pozorování dvou sloních stád ve volné přírodě v Keni nedávno vyplynulo, že i sloni se navzájem dokážou „oslovovat“ individuálními jmény. Až dosud přitom byla tato scho
Láska hory někdy nepřenáší
skutecnepribehy.cz
Láska hory někdy nepřenáší
Vdávala jsem se před třiceti lety. Vlado pochází z Bratislavy, po mamince je částečně Maďar, po otci má polskou a rakouskou krev. Já jsem se narodila v Praze ve vinohradské nemocnici, na Vinohradech jsem chodila do jazykové školy i na gympl, jen na vysokou jsem se posunula do jiného pražského obvodu, na lékařskou fakultu blízko Karlova náměstí.
Najděte svůj vysněný Gin & Tonik a řekněte mu své „ANO“
iluxus.cz
Najděte svůj vysněný Gin & Tonik a řekněte mu své „ANO“
Gin & Tonik, známý jako „G&T“, je globálním fenoménem a stálicí snad v každém baru. Věděli jste ale, že i s jedním prémiovým ginem si můžete připravit hned několik variant osvěžujícího drinku?
Tajemný kruh u Chanctonbury: Vytvořil jej sám ďábel?
enigmaplus.cz
Tajemný kruh u Chanctonbury: Vytvořil jej sám ďábel?
Záhadami opředený kruh u Chanctonbury se nachází na křídových útesech jižní Anglie. Je to místo, jehož pověst je černější než ta nejtemnější noc. Podle některých názorů zde působí démonické síly! S ja
Bohémský interiér s pařížským šarmem
rezidenceonline.cz
Bohémský interiér s pařížským šarmem
Zcela nový projekt, vybavený odborníky na design z LUXXU, byl promyšlen do nejmenších detailů a evokuje francouzskou klasiku s dotekem historie. Exkluzivní realizace je tak ztělesněním pronikavého kouzla a elegance půvabné metropole země galského kohouta a jejího životního stylu. Hned po vstupu do nitra charismatického bytu je téměř hmatatelně cítit vůni panujícího avantgardního stylu –
Strašidelný pronájem v Salemu: Tamní duchové jsou prý přátelští!
epochalnisvet.cz
Strašidelný pronájem v Salemu: Tamní duchové jsou prý přátelští!
Dům, který si můžete pronajmout na Airbnb, je postaven v roce 1838 v Salemu ve státě Massachusetts ve Spojených státech amerických. Mnoho hostů, kteří v domě zůstali, tvrdí, že v něm straší. Jaká nadpřirozená síla tam přebývá? Původní majitel domu Henry Derby pracoval v malém americkém městečku Salem ve státě Massachusetts jako krejčí až do
Bečov nad Teplou: Botanická zahrada pro zdatné návštěvníky
epochanacestach.cz
Bečov nad Teplou: Botanická zahrada pro zdatné návštěvníky
Šlechtický rod Beaufort-Spontinů po sobě v Bečově zanechal ještě nejednu významnou stopu. Jednou z nich je i unikátní botanická zahrada, jedna z největších na našem území. Na místě zbouraného pivovaru vzniklo v roce 1870 malé zahradnictví, kolem něj se v podhradí rozvíjel park a zahrada rostla i v dalších letech, nejvíce v období po vzniku