Na manžela jsem nasadila kamarádku

Total
1
Shares

Nebavilo mě žít s někým, na koho jsem se měsíce nemohla ani podívat. Aby manžel přistoupil konečně na rozvod, musela jsem mu za sebe nabídnout náhradu!

Obletoval mě, udělal, co mi na očích viděl. Oslovoval mě zdrobnělinkami a nosil snídani do postele. Koupil drahou dovolenou, ale nebylo to nic platné. Byl mi protivný. Manžela jsem prostě nesnášela. Nemělo to ani nějaký logický důvod. Jen ztloustl, vyplešatěl a zpohodlněl. Přestal se mi líbit a začala jsem na něj být alergická.

Chtěla jsem řešení

Rozum mi říkal, že jsem nespravedlivá. Napomínala jsem se a přemlouvala, abych byla vlídnější. Dokonce jsem šla za manželskou poradkyní. „Musíte přijít společně! Takhle to nemá význam,“ pokrčila rameny. Já ale nechtěla. To by se o mých pocitech
dozvěděl!

Kamarádka mi dala radu

Rozhodla jsem se svěřit svojí nejlepší kamarádce. Měla už toho také hodně za sebou. Dva rozvody i krach v podnikání. Byla to moc hodná ženská, jen trochu naivní, na můj vkus. Každý ji jen využíval!

Všechno jsem jí vysvětlila a zeptala se jí na radu. Nevěděla, ale po chvilce váhání navrhla: „Možná bys ho mohla s někým seznámit. S nějakou ženskou, která by jeho společnost ocenila. Třeba by se zakoukal do jiné a tobě dal pokoj…“

Myslela na sebe?

Její nápad mě nadchl. Šla jsem domů s hlavou plnou nápadů. Až pozdě večer, když jsem trochu vychladla, mě napadlo, zda moje kamarádka nemyslela sebe. Třeba ano, a jen se mi to obávala říct. Neváhala jsem a navzdory noční hodině jí zavolala.

S odpovědí neotálela. Asi se jí do telefonu říkalo vše snáz než z očí do očí. „Víš, tvůj muž se mi už dlouho hodně líbí. Ale samozřejmě bych na něho nic nezkoušela, jsi moje kamarádka! Ale když je situace taková…“

Navnadila jsem ho

Tohle řešení se mi zdálo ještě lepší než všechna předchozí. Musíme vymyslet plán a hned ho zrealizovat. Nedělní oběd byl ideální příležitost. Manžel moji kamarádku znal, ale jen letmo. Nejprve jsem mu ji vychválila do nebes. Její kuchařské umění, obětavost a skvělou povahu.

Potom jsem ho navnadila její postavou. „Kdybys ji viděl svlečenou! Byly jsme tuhle společně plavat v krytém bazénu. Má prsa jako osmnácka!“ lákala jsem ho a pozorovala, jak se tomu mému nekňubovi rozšiřují nozdry. Měla jsem vyhráno!

Zaujala ho

Kamarádce jsem zavolala, ať nezapomene na velký výstřih, voňavku a rudé nehty. Na tom ten můj vyloženě ujížděl. Potom už nezbývalo než čekat, zda se rybka chytí na udičku. Nebylo to vůbec těžké! Po té návštěvě mě můj manžílek stále obskakoval. Ale mezi tím také pilně navštěvoval moji kamarádku. Vždy po jeho návštěvě mi zavolala a nadšeně líčila průběh setkání.

Jsem už rozvedená

„Přinesl mi kytku,“ vrkala. Potom pokračovala: „Koupil nádhernou bonboniéru! A… Skoro se ti to bojím říct. Už jsme víc než kamarádi!“ Chtělo se mi zakřičet hurá, ale měla jsem plnou pusu bonbónů z té nové bonboniéry!

A tak, necelý půlrok od začátku realizace našeho plánu, jsem se stala rozvedenou paní. Manžel nic nechtěl a kamarádka mi byla vděčná. Všichni jsme spokojení. Chtělo to jen trochu kreativního myšlení!

Pavla T. (55), Zlín

Také se vám může líbit