Domů     Kvůli mojí první lásce po mně šla policie
Kvůli mojí první lásce po mně šla policie

S mým milovaným Patrikem jsem zažila nejen krásné chvíle, ale i okamžiky plné strachu. Dokonce jsem několik měsíců nevěděla, jestli je vůbec živý. Přes všechny tyto potíže jsem ho však nikdy nepřestala milovat.

Můj první kluk mě okouzlil nejen svým šarmem, ale i drahými dárky. Až mnohem později jsem zjistila, že peníze, kterých měl vždycky dost, pocházely z kriminální činnosti. Do Patrika jsem se zamilovala hned jak jsem ho poprvé uviděla.

Aby taky ne, vždyť to byl nejhezčí kluk z celého gymplu. Navíc, já byla v prváku a on už chodil do čtvrťáku. Proti mým spolužákům ze třídy vypadal jako dospělý chlap. Taky byl fakt moc hezký. Vyšší o hlavu než ostatní kluci a ty tmavé oči!

Jak se na mě poprvé podíval, byla jsem absolutně ztracená. A taky přesvědčená, že o tak krásném klukovi si můžu nechat jenom zdát.

Luxusní život s Patrikem

Když se ke mně jednoho dne na školní chodbě přitočil, aby mě pozval na rande, záviděly mi to všechny spolužačky. A taky měly důvod. Patrik mě vzal nejdřív do kina a pak do nejlepší restaurace u nás ve městě.

Na to, že byl student stejně jako já, se uměl skutečně rozšoupnout. Vůbec jsem se tehdy nezabývala tím, kde na to sotva osmnáctiletý kluk mohl vzít. Celou dobu jsem jenom doufala, že po tom prvním brzy přijde i další rande. Nemýlila jsem se.

Po první schůzce následovala brzy druhá, třetí, a netrvalo dlouho, a všichni spolužáci věděli, že my dva jsme pár. Chození s Patrikem bylo jako jízda na horské dráze.

Nosil mi drahé květiny, k svátku jsem dostala parfém, který u nás před revolucí nebyl k dostání. Teprve mnohem později mi došlo, jak vlastně Patrik ke svým financím přišel. Byl prostě do kšeftu. Obchodoval s kde kým a s kde čím.

U nich na vesnici prodával tehdy moderní digitálky, pro které jezdil do Polska a taky uměl sehnat nedostatkové džínsy a luxusní kosmetiku.

Jeho nevěry mi zlomily srdce

Užívala jsem si ten život přesně do té doby, než jsem se dozvěděla, že nejsem jeho jediná slečna. Když to prasklo, tak mi tvrdil, že se mnou se vídá z lásky, a ty druhé má jenom na sex.

Chvíli jsem mu to i věřila, vždyť on skutečně respektoval, že je mi teprve šestnáct, a nikdy si ke mně nic kromě líbání nedovolil. Jenomže po nějakém čase mě taková romance přestala bavit.

Když odmaturoval a odešel do Prahy, nějak ta moje láska vyšuměla do ztracena. Chvíli jsem si poplakala, vždyť zlomené srdce jsem měla poprvé, a pak už jsem na něj vzpomínala pouze v dobrém. Jenom mě občas napadlo, kde je mu asi konec?

Po sametové revoluci jsem si říkala, že je buď bohatý, nebo v kriminále. Čas ukázal, že jsem se zase tak moc nespletla.

Zahrnul mě přepychem

Ani jsem se neotočila, a byla jsem o pět let starší, a o několik bolestných rozchodů moudřejší. Zřejmě jsem byla připravená se znovu zamilovat, když vedle mě na ulici najednou přibrzdilo auta.

Sklonila jsem hlavu, abych se podívala, kdo sedí v tom parádním bouráku, a málem se mi zastavilo srdce. Za volantem jsem totiž uviděla Patrika, jak se na mě usmívá. Byl jenom o trochu starší, než jsem si ho pamatovala, ale pořád stejně hezký, jako kdysi.

I ten úsměv měl stále okouzlující. Za pět minut jsem seděla vedle něho na přední sedačce a vyprávěla mu o svých bývalých láskách. Ani Patrik nebyl v tu dobu zadaný, takže to netrvalo dlouho, než jsme spolu začali znovu chodit.

Restaurace, kam mě zval byly luxusnější než dřív a místo květin jsem dostávala drahé šperky. Po pár dnech jsem v tom byla zase až po uši. Znovu jsem se zamilovala do Patrika a jeho báječného smyslu pro humor. Prostě nám spolu bylo krásně.

Můj milenec pracoval pro mafii

Pak ale jednoho dne přišlo kruté rozčarování. Patrik nepřišel na domluvenou schůzku a já neměla, koho bych se zeptala, jestli se mu náhodou něco nestalo. Jeho rodiče jsem neznala a o tom, v jakém oboru vlastně podniká, jsem neměla ani tušení.

Na spoustu těchto otázek mi až mnohem později odpověděli policisté, kteří u mě doma za několik dní zazvonili. Můj Patrik prý pracoval jako bílý kůň pro místní mafii. Na své jméno bral na faktury zboží za desítky milionů a nikdy za nic nezaplatil.

Jeho mafiánští přátelé samozřejmě také ne. Když to prasklo, šli muži zákona nejdřív po Patrikovi. Vždyť jeho kamarádi byli před zákonem čistí. V tu chvíli teprve začala dobrodružná část mého života.

Dobrovolně se vydal policii

Ob den jsem byla u výslechu, protože ani na okresní kriminálce nechtěli věřit tomu, že o Patrikově podivném podnikání nemám ani páru. Trvalo to skoro rok, než zájem policie o mou osobu utichl. Můj život se v té době dočista změnil.

Po Patrikovi se slehla zem a já se bála, jestli ho jeho kumpáni nezabili. Až mnohem později jsem se dozvěděla, že se celou dobu skrýval v jedné chatové osadě u svého kamaráda z dětství. Jenomže takový život ho pomalu zabíjel a tak se dobrovolně vydal policii.

Rozhodl se, že si svůj trest raději odsedí, než aby se musel neustále schovávat.

Na svou lásku jsem čekala deset let

K soudu jsem svou první a zřejmě osudovou lásku přišla podpořit. Chtěla jsem, aby Patrik věděl, že při něm budu stát, ať se děje co se děje. Milovala jsem ho, i když už dávno nic neměl, a čekalo ho mnoho let ve vězení.

Protože Patrik své bývalé kumpány nikdy nepráskl, musel si odsedět skoro celých deset let. Po celou tu dobu jsem na něho skutečně čekala. Když konečně opustil brány vězení, byl sice šedivý, jeho oči se však na mě smály stejně jako kdysi.

Byla jsem s ním, když mě vodil do drahých restaurací, budu s ním i teď, když nic nemá.

Darina T. (52), Kolín

reklama
Související články
30.5.2023
Měly to být dva krásné domy, v nichž měly žít naše spokojené rodiny. Ale možná se příbuzní nikdy nemají pouštět do společných projektů. Když jsem budoucího švagra poznala, líbil se mi. Byl to celkem švihák, byl výřečný a vtipný. A navíc měl Karel vysokou stavební školu, už skoro hotovou. Říkala jsem si, že ségra udělala terno a trochu jsem jí záviděla. Trochu dost... Ale já jsem už měla Frantu,
29.5.2023
Člověk si začne vážit něčeho teprve tehdy, když to ztratí. To je můj případ. Svůj život jsem prostě nezvládla. Na všech televizních kanálech běží nějaké detektivky. Ať to přepínám, jak chci. Už i ta televize nestojí za nic, stejně jako můj život. Miluji romantické filmy, kde není sice o dramatické zápletky nouze, ale nakonec všechno dobře dopadne. Na rozdíl od mého životního příběhu. Ten šťastn
29.5.2023
Pořádná dávka napětí na dovolenou! Baví vás detektivky a takzvané true crime story? Tak byste si neměli nechat ujít KRIMI REVUE SPECIÁL 2023. Najdete v něm dechberoucí příběhy těch největších zrůd z Československa. Z minulosti i současnosti. A pachateli jsou nejen muži, ale i ženy, mládež a senioři. Zanechali za sebou převážně zlo, bolest, prázdno. A to nepřišli na svět někde daleko, za ve
28.5.2023
Psí láska může být věrná až za hrob. Ale v tak silné pouto mezi člověkem a zvířetem jsem přece jen nevěřila. Rex mi spokojeně líže ruku a hoví si na mém klíně. Je to ještě takové velké telátko a o světě a o životě v něm neví vlastně vůbec nic. Stálo mě to velkou odvahu, pořídit si znovu psa. Ale rodina mě přemluvila. Její „páníček“ Když nám před osmi lety zemřel pes, manžel neváhal a přin
27.5.2023
Můj muž byl odjakživa bouřlivák. I když mně se to líbilo! K mému údivu si ale vybral mě. No, moc štěstí mi to nepřineslo. Jarek už měl na kontě nespočet zářezů, ale mně tvrdil, že mě také miluje. Měl vřelý vztah k alkoholu, zatímco já nikdy nezkusila ani alkohol, ani cigaretu. Neviděla jsem na alkoholu a kouření, případně drogách, nic zajímavého. Jarek si ale vyzkoušel vše. Brali jsme se, když
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Zámek Vrbičany spjatý s nacistickou minulostí: Zůstává zde snad negativní energie ponurých událostí až do dnešních dnů?
enigmaplus.cz
Zámek Vrbičany spjatý s nacistickou minulostí: Zůstává zde snad negativní energie ponurých událostí až do dnešních dnů?
Zámek Vrbičany najdeme nedaleko Lovosic na Litoměřicku. Tento pozdně barokní zámek byl postaven v 18. století Františkem Kresselem, svobodným pánem z Kvaltenberku, a to velice pravděpodobně na místě b
Krásna saunování: Horká alchymie a umění ceremoniálů
epochalnisvet.cz
Krásna saunování: Horká alchymie a umění ceremoniálů
Sauna. Nejdemokratičtější chrám, jaký kdy lidé postavili. Přináší odreagování, jaké může poskytnout hladovému jídlo, žíznivému voda, básníkovi čistý list papíru. A k tomu vyvolává v těle neuvěřitelné
BMW Alpina B5 GT: nejvýkonnější Alpina pro 250 vyvolených
iluxus.cz
BMW Alpina B5 GT: nejvýkonnější Alpina pro 250 vyvolených
Už více než 50 let se značka ALPINA věnuje vývoji a výrobě výjimečných automobilů pro znalce a nadšence. Firma obohacující automobilový svět prostřednictvím unikátních vozů, které charakterizuje dynam
Člověk vs. robot: Má smysl posílat lidi do vesmíru?
epochaplus.cz
Člověk vs. robot: Má smysl posílat lidi do vesmíru?
Vytvořili kráter na kometě 9P/Tempel. Postávají na Venuši, Titanu, asteroidu Eros i kometě Čurjumov-Gerasimenko. V současnosti prozkoumávají Měsíc i Mars a dva z nich vstoupili do mezihvězdného prosto
Usmíření až těsně před jeho smrtí
nasehvezdy.cz
Usmíření až těsně před jeho smrtí
České legendární herce Jiřinu Bohdalovou (92) a Radoslava Brzobohatého (†79) spojil osud. Vypadalo to, že tito dva umělci jsou pro sebe stvoření. Bouřlivé manželství ale nevydrželo a z lásky zbyla záš
Wrap se skyrovým dipem
tisicereceptu.cz
Wrap se skyrovým dipem
SKYR slouží nejen jako bílkovinami nabitá svačina, ale také jako ingredience, která má své místo ve sladkých i slaných receptech. Ingredience na salátovou směs – 4 porce 2 kuřecí prsa 1 konzerv
Proč je bolest v noci intenzivnější?
21stoleti.cz
Proč je bolest v noci intenzivnější?
Bolest vnímáme negativně, jako něco nepříjemného, co nám nedovoluje podávat stoprocentní výkon v práci či při sportu. Bolesti zubu, hlavy, zad či kloubů jsou zkrátka obtěžující, a tak často saháme po
Věnečky z kvítí jsem vysvobodila zakleté duše
skutecnepribehy.cz
Věnečky z kvítí jsem vysvobodila zakleté duše
To kvílení v noci mi nedalo spát, musela jsem zjistit, co se ve starém domě stalo. Kronika mi odhalila příběh tří nešťastných dívek, které neměly ani po smrti klid. Tehdy jsem jela na služební cestu do západních Čech. Pracovní jednání včetně setkání s německými kolegy se mělo uskutečnit během tří dnů a já našla ubytování v malém penzionu na
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
rezidenceonline.cz
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
Nádherný byt s desítkou rozmanitých luxusních pokojů představuje esenci dokonalého souznění orientální atmosféry se soudobou precizností, tak typickou pro nábytek a doplňky společnosti Covet House, je
Samsonova kašna: Monument uprostřed náměstí v Českých Budějovicích
epochanacestach.cz
Samsonova kašna: Monument uprostřed náměstí v Českých Budějovicích
Socha Samsona se lvem se uprostřed největšího českobudějovického náměstí odráží ve vodní hladině zdejší historické kašny už téměř tři sta let. Kašna je jednou z největších v zemi a je také symbolem města. Nikdo z návštěvníků Českých Budějovic nemůže minout náměstí Přemysla Otakara II. Leží přece přímo v centru města a navíc je druhým největším čtvercovým náměstím v republice. Ten
Ořechová másla
tisicereceptu.cz
Ořechová másla
Lze je dělat z nejrůznějších druhů ořechů, třeba z kešu či pistácií. Suroviny 500 g ořechů sklenice mixér Postup Připravte si vybrané ořechy a buď je použijte ve stavu, v jakém jste je k
Ilona Svobodová věří v další lásku
nasehvezdy.cz
Ilona Svobodová věří v další lásku
Herečka ze seriálu Ulice Ilona Svobodová (62) v posledních letech velmi milovala dva muže. Bohužel kvůli nepřízni osudu o oba přišla. Nejprve pochovala svého milovaného manžela, hudebního skladatel