Domů     Manžela jsem podvedla hned dvakrát
Manžela jsem podvedla hned dvakrát

Co dělat, když manžel vyhrožuje rozvodem kvůli jedné malé nevěře? Prosby, přemlouvání ani svádění nepomohlo. Zachránit moje manželství mohla jediná věc.

Byla to taková bezvýznamná hloupost. Trochu jako ze špatného filmu! Na firemním večírku jsem to přehnala s pitím a skončila s kolegou na gauči v jeho kanceláři. Ani se mi nelíbil a já jemu zřejmě také ne. Druhý den jsme oba dělali, že se nic nestalo. Zdravili jsme se jako dva celkem cizí lidé.

Vyfotili mě po nevěře

Jenže, drby se šíří rychle. Když jsem se plížila z té jeho kanceláře, nějaký dobrák, či spíše dobračka, si mě zvěčnila na mobil. Fotku poslala o pár dní později mému manželovi. „Co to má znamenat?“ řval jako pominutý a mával mi před nosem svým telefonem.

Bez brýlí jsem vůbec neviděla, co mi ukazuje. Nechápavě jsem mhouřila oči, ale on nedbal. Vykřikoval cosi o rozvodu! „To ale není tak, jak vypadá,“ tvrdila jsem dost nevěrohodně, sotva jsme si nasadila brýle a konečně pochopila, oč se jedná.

Fotku zaručeně poslala jedna moje kolegyně, taková mrcha pomstychtivá! Ten její manžílek jí nasazoval parohy pořád, tak se mstila ostatním… No hlavně mně, kdysi jsem s ním taky něco trochu měla… „Nelži, mám toho dost!“ nepřestával křičet můj muž Luděk.

Začala jsme se bát. Nechtěla jsem o něho přijít! Netoužila jsem prožít stáří, které se blížilo, sama a bez peněz! Opuštěná!

Svádění se mi nepovedlo

„Odpusť mi, byla jsem opilá! Vůbec na nic se nepamatuju,“ prosila jsem ho, ale bylo to ještě horší. Řekl mi, že jsem promiskuitní alkoholička! Rozbrečela jsem se. Trochu doopravdy a trochu z touhy vzbudit lítost. S Luďkem ale vůbec nic nehnulo!

Po pár dnech napjaté atmosféry a zarytého mlčení jsem se rozhodla manžela svést. „Musím být tak hezká a přitažlivá, aby mi neodolal!“ umínila jsem si. Samozřejmě, že jsem moc dobře věděla, že láska prochází žaludkem. Obzvlášť v jeho a mém věku!

Nakoupila jsem maso na bifteky a upekla jeho oblíbený štrúdl. Kvalitní vínko, šlehačka, jahody. Co si víc přát? Speciální svíčky měly vzbudit erotickou touhu. Alespoň to na jejich obalu sliboval za tučný peníz jejich výrobce.

Rádoby romantický večer skončil krachem. „Mě na vařenou nudli neutáhneš!“ vysmál se mi Luděk a odešel se najíst do hospody.

Nalíčila jsem se

Tentokrát jsem už brečela doopravdy. „Holka, tobě zbývá už jen sebevražda,“ řekla mi skepticky do telefonu kamarádka. „Sebevražda? Přece se nezabiju kvůli mužskému!“ vyprskla jsem rozhořčeně, ale kamarádka pokračovala:

„Prosím tě, myslím tím sebevraždu jen na oko! Jen, aby si to myslel on! Aby to s ním zacloumalo! Pěkně se nalič, naaranžuj, poházej kolem sebe nějaké prášky na spaní a předstírej bezvědomí.

A ne aby ses smála!“ Nelenila jsem a hned se připravila na velký divadelní výstup. Tváře jsme si napudrovala skoro bílým pudrem, abych byla pěkně bledá. Koupila jsme si ho v létě, když jsme si spálila obličej a potřebovala zmírnit zarudnutí. Kolem sebe jsem rozložila prášky na spaní.

Oživování mi příjemné nebylo

Skoro jsem už spala, když se manžel vrátil z té svojí prodloužené truc večeře. Svěsila jsem ruku z gauče, jako že o sobě nevím. Málem si mě vůbec nevšimnul! Až když si pustil televizi a ozářilo mě modré světlo z obrazovky, vykřiknul úlekem.

„Zuzko, prober se!“ cloumal se mnou, ale já nic. Ani jsem se nehnula! Začal mi dýchat do pusy. Oživoval mě, ale příjemné to nebylo. Jeho strniště mě tak škrábalo, že jsem se málem neudržela a ohnala se po něm!

Potom toho konečně nechal a já uslyšela, jak z vedlejšího pokoje volá záchranku. Byla jsem úplně zmatená. Vůbec mě nenapadlo, že budu muset předstírat i před zdravotníky. Ty nemohu obelstít! „Luďku,“ zašeptala jsem. On přiběhnul a políbil mě. „Luďku, ty jsi mě přivedl k životu!“ šeptala jsem a držela se ho jako klíště.

Kvůli podvodu jsem musela trpět

V tom se ozval zvonek. „Záchranka je tady!“ zvolal nadšeně a hnal se otevřít dveře. Dva chlapi se ke mně hnali, jako by šlo o život. No, kdybych nešvindlovala, měli by pravdu. Takhle jsme musela hrát napůl uzdravenou. „Paní, měla jste namále!

Musíme vám u nás vypumpovat žaludek!“ trvali na svém a mně nezbylo nic jiného, než se podvolit. Abych nebyla nějak podezřelá. „Pojedeš se mnou, viď? Nenechávej mě prosím samotnou!“ prosila jsem Luďka a on jen dojatě kývnul.

V sanitce mě držel za ruku a hubičkoval. Do žaludku mi zavedli takovou hadičku a nalili několik litrů vody. Nic příjemného to nebylo. Co by ale člověk pro záchranu manželství neudělal? „Miláčku, netušil jsem, že mě tolik miluješ.

Že by sis kvůli mně mohla vzít život!“ vrkal dojatě Luděk a já jen kývala. Podvod mi prošel a splnil svůj účel! Příště ale pro jistotu vymyslím něco snazšího!

Zuzana N. (57), Písek

reklama
Související články
8.12.2023
Prožila jsem kus života s mužem, do kterého jsem se zamilovala už v mládí. Podzim života trávím ale s jeho bratrem. Bratry Marka a Leoše znala v mém dětství celá škola. Já jsem nebyla výjimkou, i když Marek chodil o třídu výš, a starší Leoš dokonce o dvě třídy. Neustále na sebe nějak upozorňovali. Mohli jste se vsadit, že když se stal nějaký průšvih, byl u toho jeden z bratrů nebo spíše oba dva
7.12.2023
Toník se mi líbil už na základní škole. Ale bylo to marné, oženil se s dívkou z města. Zbyly mi jen oči pro pláč. Osud mi dal ale šanci... Stále častěji jsem chodila k oknu a koukala ven. Cesta, která se vinula od lesa loukami až k naší polosamotě, byla prázdná jako popůlnoční nádraží. Zmocňovalo se mě zoufalství. Tolik jsem ho chtěla vidět. Přitom na svatou Barboru se u nás pokaždé objevil s k
4.12.2023
Byla jsem dvacet let sama a neměla jsem už v plánu hledat další chlapy. Osud ale chtěl něco jiného. A já potkala Jardu, dávnou lásku. Když mi bylo necelých padesát let, stala jsem se babičkou na plný úvazek a zároveň přišla o manžela. Časem jsem si zvykla na to, že lásku už prožívám jen skrz červenou knihovnu. Ostatně, ona už to nebyla žádná sláva ani po tolika letech s mým ex. Nikdy bych proto
27.11.2023
Věděli jsme, že jsme pro sebe stvoření. Kdo by však čekal, že nás dožene osud a provalí se nevěra mého otce? Zamilovala jsem se do svého sourozence! S Davidem jsme se znali od plenek. Celý život jsme vyrůstali vedle sebe coby sousedé. Byli jsme nejlepší přátelé na život a na smrt a neudělali bychom bez sebe jediný krok. S Davidem jsme byli stejně staří a stejný den jsme spolu slavili narozeniny
27.11.2023
Chodila jsem s Petrem od střední školy a malovala jsem si, že spolu budeme mít velkolepou svatbu, kupu dětí a budeme žít šťastně až do smrti. Ve druhém ročníku na vysoké se ale něco změnilo. Neměli jsme na sebe tolik času, ale já se utěšovala, že až dostudujeme, bude to lepší. Jenže Petr začal být odtažitý. Byla jsem ve třetím ročníku a intenzivně jsem se připravovala na státnice. S Petrem jsm
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Přišla Forejtovi na milenku?
nasehvezdy.cz
Přišla Forejtovi na milenku?
Bojuje se syndromem vyhoření, to ale asi není nejhorší. Eva Burešová (30) se trápí, podle mnoha informací za to může její partner Přemek Forejt (36). Našel si jinou ženu? Je slavná, má peníze a spous
Silný vývar z hovězí oháňky
tisicereceptu.cz
Silný vývar z hovězí oháňky
Chcete si udělat skutečně silný vývar? Použijte hovězí oháňku a spoustu petržele. Suroviny 1 kg hovězí oháňky 1 velká cibule 2 velké mrkve ½ menšího celeru 5 kuliček nového koření 6 kuliček
Vědci objevili fosili dinosaura i s dochovaným obsahem žaludku
21stoleti.cz
Vědci objevili fosili dinosaura i s dochovaným obsahem žaludku
Je tomu zhruba 75 milionů let, co si jistý dinonosaurus dal k obědu stehno z předka dnešního krocana. Asi netušil, že je to poslední jídlo v jeho životě, protože pár dní poté jej dostihla smrt v koryt
Potit se, či nepotit? Po stopách deodorantu!
epochaplus.cz
Potit se, či nepotit? Po stopách deodorantu!
Ráno přijdete do koupelny, vyčistíte si zuby a sáhnete na poličku pro svůj deodorant… , ale žádný tam není! Co teď? Pojďte s námi hledat jiný. Ovšem ne do obchodu, ale do historie! Proboha, co je to za hrozné zvíře, které si na vás brousí zuby? Ocitli jste se v pravěku a během odpočinku v
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
DS Automobiles je zvěčněna do mramoru pod pyramidou v Louvru
iluxus.cz
DS Automobiles je zvěčněna do mramoru pod pyramidou v Louvru
Společnost DS Automobiles představila od svého vzniku velké množství nových modelů v Muzeu Louvre a jeho okolí, pod jeho pyramidou a v Tuilerijských zahradách. Exkluzivní prezentace a výjimečné výstav
Nenávist trvala i po jejich smrti
skutecnepribehy.cz
Nenávist trvala i po jejich smrti
Stála jsem u hrobu a vzpomínala na svého strýce, když se zničehonic začaly dít neuvěřitelné věci, které se rozumem vysvětlit nedají. Negativní emoce si mohou lidé přenést až do záhrobí! Nenávist mých příbuzných se přenesla až na onen svět! Na vlastní oči jsem viděla, jak zuřivý boj mezi dvěma lidmi probíhal ještě po jejich smrti. Do oka
Ořechy s krémem
tisicereceptu.cz
Ořechy s krémem
Plněné ořechy nesmí chybět. Potřebujete 100 g mletých vlašských ořechů 250 g hladké mouky 150 g másla 70 g cukru moučky lžičku kakaa 1 vejce 1/2 lžičky kypřicího prášku olej a mouku na vy
Proč se krtkům v zimě zmenšuje hlava?
epochalnisvet.cz
Proč se krtkům v zimě zmenšuje hlava?
„Zmenši tělo, budeš míň hladovět!“ Pod tímto heslem se snaží přečkat zimu krtci. Zimní spánek si totiž nemohou dovolit, brání tomu jejich metabolismus, který patří mezi vůbec nejaktivnější mezi savci.
VRATISLAVSKÉ VÁNOČNÍ TRHY
epochanacestach.cz
VRATISLAVSKÉ VÁNOČNÍ TRHY
V letošním roce trh potrvá až do 7. ledna 2024 včetně Silvestra a Tří králů. Veletrh bude otevřen každý den kromě: • 24. prosince 2023 (Štědrý den) – v tento den bude veletrh uzavřen • 25. prosince 2023 (1. svátek vánoční) – v tento den bude veletrh uzavřen • 26. prosince , 2023 (2. svátek vánoční) – v tento den Jarmark
Tajemní strážci našich pohoří: Kdo je duch Muhu?
enigmaplus.cz
Tajemní strážci našich pohoří: Kdo je duch Muhu?
Na skutečnost, že naše pohoří mají své patrony-strážce, můžeme být patřičně hrdí. Krakonoš v Krkonoších, Praděd pečující o Jeseníky, Rampušák hospodařící v Orlických horách. Záhadou ale zůstává duch M
Nenávidí Suchánka! Jsou důvodem peníze?
nasehvezdy.cz
Nenávidí Suchánka! Jsou důvodem peníze?
Když herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol (52) opustil komediální pořad Partička, diváci byli velmi zklamaní. A ihned se začaly rojit spekulace, co za tím stálo. To teď rozsekl přímo Sokol, kte