SkutečnéPříběhy.cz
Domů     Strach měl původ v dávné minulosti
Strach měl původ v dávné minulosti

Naše Karolínka je moc krásná mladá žena. Všechny nás ale trápila svojí panickou hrůzou z toho, že ji někdo otráví. Hledali jsme pomoc všude.

Naše Karolínka byla vymodlené dítě. Moje dcera Radka se snažila otěhotnět několik let, ale bez úspěchu. Ve chvíli, kdy s manželem Markem začali zvažovat adopci, pak dcera zjistila, že je konečně v požehnaném stavu.

Pro celou rodinu to byla ta nejvíc radostná zpráva. Během celého těhotenství jsme se všichni o dceru starali, se vším jsme se jí snažili pomáhat, aby toho na ni zbylo co nejméně a děťátko v pořádku donosila. A štěstí při nás stálo. O několik měsíců později se narodila moje vnučka Karolínka.

Bála se lidí

Karolínka byla moc hodná a krásná holčička. Plavovlasá, se zelenýma očima. Často jsme ji s manželem hlídali a moc jsme ji všichni milovali. Od malička však měla vnučka jeden problém – bála se lidí, dokonce i rodičů, strýce a tety, i kamarádů.

reklama

Měla utkvělou představu, že ji chce někdo otrávit. Když jí bylo jedenáct let, naučila se vařit a jedla pouze to, co si sama udělala. Marně jsme se jí já s manželem i její rodiče snažili pomoci.

Nepomáhali ani návštěvy u různých psychologů, a tak jsem nakonec začala pátrat po člověku, který by vnučku zavedl do minulosti. Napadlo mě totiž, že problém by mohl být právě tam.

Hledala jsem pomoc

S pomocí mé dobré známé, která se už dlouhá léta zajímá o věci mezi nebem a zemí, a také výkladem budoucnosti a snů, se mi podařilo najít dobrého léčitele, který se návraty do minulých životů zabýval.

Když jsem Karolínku s celou věcí obeznámila, souhlasila, že onoho léčitele se mnou navštíví.

Neobvyklá terapie

V prostoru, kde sezení probíhalo, nebyla žádná elektronika. Nebyly tam mobily, ani počítač. Vnučka se měla položit na pohovku, uvolnit se, vypustit z mysli všechny myšlenky, zavřít oči a putovat v čase krok za krokem zpátky. Postupně tak začaly na povrch vyplouvat minulé životy.

Návrat do minulých životů

V jednom z nich byla prostou venkovskou dívkou, která se zamilovala a měla před svatbou. Její sestra, která ženicha také milovala, jí ale její štěstí nepřála, a tak jí připravila jídlo s přísadou jedovatých hub a otrávila ji.

Odtud pramenila ta podezíravost a chorobný strach. Ale bylo potřeba jít dál.

Prožívala jen samá muka

V dalším životě byla měšťanskou ženou, která měla spolu se sourozenci dědit po bohatém strýci. Starší bratr se však nechtěl o majetek dědit. Aby se zmocnil dědictví, dal jí sníst marcipánové cukroví s jedem.

reklama

Dále se vnučka viděla jako sestra mocného vojevůdce, který byl zabit v bitvě. Ona tak prožila krutou bolest a utrpení nad tragickým skonem svého milovaného bratra.

Poté vnučka líčila dlouhé období v temném prostoru, kde byly jenom skály a všude kolem se plížily tmavé stíny. Jediné, co cítila, byla hrůza, strach, samota a zima. Co hrozného vnučka spáchala, že stále dokola prožívala jen samé utrpení a bolest?

Pomáhala zabíjet lidi

Na dalším sezení postupovala Karolína v časové linii dál. Našla se jako strašlivá a zlá čarodějnice Jamamba – travička, která vlastnila celý arzenál jedů a na kterou se obraceli všichni, kdo se chtěli někoho nepohodlného zbavit.

reklama

Dala jed dívce, která chtěla otrávit sestru. Prodala jed i mocnému vladaři, který kosil kolem sebe všechny, kteří měli majetek, aby mu poté připadl. Nakonec byla ale Jamamba odhalena a strašlivým způsobem popravena.

A zase následovalo období temných mraků, pustých skal a mlhavých stínů. Opět se dostavil onen pocit hrůzy a bezmocnosti.

Toužila po blahobytu

V posledním životě, který má vnučka navštívila, se ocitla v nádherném paláci v Římě, a to coby Livia – manželka císaře Augusta. Livia měla všechno, co si člověk může přát – bohatství, mládí, krásu, mocnou říši, kde ji všichni zbožňovali.

Augustus svoji manželku velice miloval, ale vlastní děti s ní neměl. Livie mu byla rádkyní a oporou, ale časem ji posedl strach, aby si toto všechno udržela pro sebe.

A tak vyhledala v lesích nedaleko Pompejí čarodějnici, která jí namíchala velké množství nejrůznějších jedů. Díky nim se zbavovala Livie všech, kdo jí stáli v cestě.

Vydala se strachu vstříc

Dál už nebylo třeba jít. Zde byla příčina všech problémů. Kvůli tomu si musela naše Karolína projít velkými muky po několik životů, aby odčinila to, co před tisíci lety spáchala. A jak se k tomu vnučka postavila?

Na radu léčitele začala Karolína pilně studovat, aby se dostala na lékařskou fakultu.

Tím, že by byla zdravotní sestrou nebo lékařkou, by se podle léčitele mohla zbavit fóbie z jedů, a zároveň se pokusit definitivně odstranit svůj dávný strašlivý hřích, protože by pomáhala léčit a zachraňovat lidi.

Nyní je vnučce už třicet dva let a stala se dětskou lékařkou. Je šťastně vdaná a žádní démoni už ji nepronásledují.

Ludmila O. (77), Morava

Předchozí článek
reklama
Související články
22.3.2023
S manželem jsme se začali odcizovat, dokonce na mě začal být hrubý. Ze zoufalství jsem navštívila astroložku, a ta mi dala naději, že bude líp. Naše krize začala být neúnosná. Hádali jsme se s manželem denně kvůli hloupostem. Děti už s námi nebydlely a já cítila hroznou potřebu si o tom s někým popovídat. Kolegyním v práci jsem se svěřovat nechtěla, vytáhla jsem tedy na víno svoji nejlepší kama
21.3.2023
Pracovala jsem v domově pro seniory a oblíbila si tam starou milou paní. Jedné noci se mi o ní ale zdál děsivý sen. Ukázal se jako varování. Pracovala jsem léta v domově pro senio­ry. Poznala jsem za tu dobu mnoho různých stařečků, ale jedna žena se mi zapsala do paměti nejvíce. Byla to paní Svatava. Měla jsem ji jako svou skutečnou babičku. Vyprávěla mi o svém životě, o svém manželovi, o dě
18.3.2023
Ve chvíli, kdy jsem myslela, že zemřu rukou násilníka, zasáhla sousedka, o které se říkalo, že má co do činění s černou magií. Skoro tři roky jsem žila s násilníkem. Nebýt podivné události, která se u nás doma stala, pravděpodobně jsem v tom pekle stále. Nebo už vůbec nežiji. Ten osudný den mě zachránila naše sousedka. Posloužila jí k tomu černá magie. Pohádka trvala jen půl roku Když jsm
18.3.2023
Vyšší síly nám ve spánku mohou přinést užitečná varování. Uvěřila jsem svému tajemnému snu a zachránila si tak život! Nikdy dopředu nevíme, kde na nás může číhat nějaké smrtelné nebezpečí. Naštěstí nám osud poskytuje prostřednictvím různých indicií příležitost se mu vyhnout. Jen k nim musíme být otevření a vnímat je. Sny mě provázejí od malička Patřím k lidem, kteří si své sny docela dobř
17.3.2023
To, že je Bohdan v nebezpečí, jsem se dozvěděla pomocí knihy, kterou jsem právě četla. Záhadný nápis mu nejspíš zachránil život. Byla to zcela obyčejná sobota. Manžel Bohdan je vášnivým myslivcem. Nešťastnější je, když se oblékne a vyrazí do lesa. Za ty roky, co jsme spolu, jsem si na to už zvykla, takže mi dny o samotě nevadí. Našla jsem v nich zalíbení, protože mám pak čas na sebe a své koníč
Nenechte si ujít další zajímavé články
Manželská krize Jany Švandové?
nasehvezdy.cz
Manželská krize Jany Švandové?
Momentálně září Jana Švandová (75) v oblíbeném seriálu ZOO a další nabídky se jí jen hrnou. V osobním životě se jí prý ale už tolik nedaří. Říká se, že ačkoli je se svým manželem Pavlem Satoriem (73
Elegantní rapsodie v černé a zlaté
rezidenceonline.cz
Elegantní rapsodie v černé a zlaté
Základem exkluzivního stylu sofistikovaného interiéru, překypujícího tvorbou designéra Carla Donatiho, jsou jedinečné kousky, inspirované ikonickým modernistickým hnutím v architektuře a designu pod t
Putování po Labi: Od pramene až k moři…
epochanacestach.cz
Putování po Labi: Od pramene až k moři…
Putování po Labi vás dovede do překrásných míst, která stojí za to navštívit a shlédnout. Pojďme se projít alespoň k hranicím naší vlasti. Labe je jednou z největších řek i vodních cest Evropy. Jeho
Nešťastná Radka Třeštíková. Zoufalé ženy někdy tropí zoufalé hlouposti
nasehvezdy.cz
Nešťastná Radka Třeštíková. Zoufalé ženy někdy tropí zoufalé hlouposti
Od rozchodu s fotografem Tomášem Třeštíkem (45) jako by se ve spisovatelce Radce Třeštíkové (41) probudilo její divoké já. Nedávno znovu obnovila svůj profil na sociálních sítích, který v jakémsi a
Slavnostní paštika se slaninou
tisicereceptu.cz
Slavnostní paštika se slaninou
Ochutnejte drůbeží paštiku se slaninou, červeným vínem a zavařenými třešněmi. Ingredience 500 g drůběžích jater 3 velké cibule 250 g slaniny 2,5 dcl červeného vína 150 ml smetany na vaření
Umělá inteligence jako hrozba budoucnosti?
21stoleti.cz
Umělá inteligence jako hrozba budoucnosti?
Umělá inteligence (AI) dokáže usnadnit práci napříč obory. Od medicíny přes reklamu, výrobní proces až po investování na burze. Stále častěji se však setkáváme se strachem, zda se nevyplní apokalyptic
Znovuzrození ikonického outdoorového modelu Alpina
iluxus.cz
Znovuzrození ikonického outdoorového modelu Alpina
Ikonická řada Extreme, která se poprvé objevila téměř před dvaceti lety, se nyní vrací v novém designu. Hodinky se sportovní DNA a nezaměnitelným designem mají za úkol zdůraznit dobrodružného ducha zn
Kdy se klobouk stal symbolem stavovské cti?
epochaplus.cz
Kdy se klobouk stal symbolem stavovské cti?
„Čepici, kuklu, helmu nebo hučku?“ Ať si narazím na hlavu cokoli, jednoznačně dám najevo, co jsem zač. Nikdo se mnou nemusí promluvit ani slovo, ale přesto má hned jasno. Policista, nebo bohatá dáma?
Sen mě upozornil, že je paní Svatava v nebezpečí
skutecnepribehy.cz
Sen mě upozornil, že je paní Svatava v nebezpečí
Pracovala jsem v domově pro seniory a oblíbila si tam starou milou paní. Jedné noci se mi o ní ale zdál děsivý sen. Ukázal se jako varování. Pracovala jsem léta v domově pro senio­ry. Poznala jsem za tu dobu mnoho různých stařečků, ale jedna žena se mi zapsala do paměti nejvíce. Byla to paní Svatava. Měla jsem ji jako
Co se skrývá za létajícím mexickým přízrakem?
enigmaplus.cz
Co se skrývá za létajícím mexickým přízrakem?
Do prašné cesty jsou vytlačeny podivné otisky neznámého tvora. Se zájmem v očích je roku 1908 sleduje obyvatel mexické obce Villa García ležící 570 kilometrů severně od Mexico City.   [gal
Mrazivá předpověď: Do roku 2100 zmizí polovina ledovců na Zemi
epochalnisvet.cz
Mrazivá předpověď: Do roku 2100 zmizí polovina ledovců na Zemi
Ledovce jsou krásné a majestátní. Vytvářejí horské štíty, vyhloubily malebná údolí a mnohé jsou rájem pro lyžaře. Na jiných koncích světa poskytují tolik potřebnou sladkou vodu. Brzy se stanou jen vzp
Krůtí maso se zeleninovým salátem
tisicereceptu.cz
Krůtí maso se zeleninovým salátem
Bezchybná volba, pokud hubnete. Krůtí maso patří k nejdietnějším. Ingredience 1 cibule 1 salátová okurka 1 červená kapie 1 žlutá kapie 1 zelená kapie 5 rajčat 150 g měkkého salámu 3 vejce