Svedla jsem kamarádce přítele

Total
1
Shares

Letité přátelství vzalo za své, když jsem se seznámila s kamarádčiným přítelem. Jiskra mezi námi přeskočila téměř okamžitě. Nebylo lehké se ho zbavit a vrátit zpět majitelce.

O novém objevu mluvila kamarádka téměř nepřetržitě. Stále se vychloubala, jakého našla pana Dokonalého. Jakou má postavu a jaké auto. Jak je vtipný a zábavný. Myslela jsem, že přehání. Ale když mi toho svého Matyáše představila, podlomila se mi kolena. Ani jsem mu nemusela podat ruku, abych věděla, že tenhle chlap prostě musí být můj!

Stačilo pár dnů a byl můj

„To je ten můj nový přítel,“ představila nás kamarádka a já cítila, jak rudnu. Ve svém věku! Ale ani on nezůstal lhostejný. To ženská pozná, když na ni chlap dělá oči. No, u očí nezůstalo. Za pár dní z nás byli milenci. Skoro nic jsme o něm nevěděla, ale vlastně mě to v tu chvíli ani nezajímalo. Nezajímala mě ani zrada, které jsem se na kamarádce dopustila. U všech bych takovou podlost odsoudila, ale bylo mi to jedno. Hlavně že jsem měla Matyáše! Užívali jsme si spolu každou volnou chvilku. A bylo jich dost! On měl volnou pracovní dobu a já byla zrovna chvíli nezaměstnaná. Měla jsem se nervovat a shánět zaměstnání. Místo toho jsem cvrlikala s téměř s cizím chlapem v posteli. „Nějak jsme se v poslední době odcizili,“ stěžovala si kamarádka a já se jí klidně dívala do očí. Neměla jsem žádné výčitky svědomí!

Musela jsme se ho zbavit

Sama sobě jsem se divila. Až doteď jsem netušila, čeho jsem schopná. Jenže, první okouzlení pominulo a mně můj tajný románek přestal bavit. Matyáš už mi nepřipadal tak skvělý, jako před pár týdny. Začal mě nudit těmi svými přechytralými řečmi i vyčpělými vtípky. Prostě mi spadly růžové brýle, jak se říká. „Musím ho vrátit zpět kamarádce,“ umínila jsem si. On o rozchodu nechtěl ani slyšet. Držel se mě jako klíště! Dokonce vyhrožoval, že se s kamarádkou rozejde a zůstane u mě. To jsme nemohla připustit! „Liduško,“ oslovila jsem kamarádku mile a ona se na mě zvědavě zadívala. Takhle hezky jsem jí už dlouho neřekla! „Liduško, měla bys se sebou něco udělat. Takhle ti ten tvůj přítel uteče! Pojď, půjdeme spolu nakupovat!“ Liduška, moje hodná a důvěřivá kamarádka, na mě vděčně pohlédla. Prý jsem ta nejskvělejší kamarádka pod sluncem! Já ale sledovala jen svůj prospěch! Svůj cíl. Zbavit se Matyáše!

Stala se z ní jiná žena

Kamarádce jsem pomohla nakoupit svůdné prádýlko a dokonce jí zaplatila kadeřníka. Zesvětlené a prodloužené vlasy z ní udělaly úplně jinou ženskou! Už to nebyla uťápnutá Liduška. Stala se z ní pořádná sexy dračice! S Matyášem jsem na pár dní přerušila kontakt. Namluvila jsem mu, že jsem nemocná, aby nepojal podezření. Lidušce jsem nařídila, aby mu uvařila dobrou večeři a potom ho svedla! „Tak co, jak to dopadlo?“ ptala jsem se jí nedočkavě a ona jen upejpavě kývla hlavou. Zčervenala a potom se svěřila: „Něco tak úžasného jsem ještě nezažila. Matyáš byl úplně nadšený z mých vlasů. Prý celý život toužil po blondýně!“ Musela jsem se mát. To samé mi říkal, když hladil moje černé vlasy. Prý celý život toužil po černovlásce! Moje lest vyšla. Matyáš se zabydlel u kamarádky a já mám klid. Jen manžel mojí nové sousedky mi nedává spát. Potkala jsme se s ním před nedávnem a je tak sexy!

Jana P. (55), Liberec

Také se vám může líbit