Návštěvy u sestry měly hrůzyplný konec!

Total
1
Shares

Tajemné síly nás dostanou do situací, na které už nikdy nezapomeneme.

Ten příběh se nestal přímo mně, ale jedné známé mojí kamarádky, která mi ho vyprávěla. Vyděsil mě tak, že jsem pár dnů měla ošklivé sny.

Mlčela a bránila se dotekům

Ona známá – jmenovala se Eva – docházela pravidelně za svojí osamělou sestrou Olgou. Sestra byla divná, samotářská a uzavřená. Neustále si také stěžovala na různé nemoci. Eva byla vdaná, starala se o rodinu, ale na starší Olgu si vždycky našla čas. Postupně si začala všímat, že je Olga stále bledší a nezdravější. Vyptávala se sestry, co se s ní děje, ale ona jenom mlčela. Z každé další návštěvy odcházela Eva stále neklidnější. Bylo jí jasné, že s Olgou není něco v pořádku, ale sestra si nikdy na nic nestěžovala. Vlastně skoro vůbec nemluvila, to však nebyla proti minulosti žádná velká změna. Domek vypadal dost zanedbaně. Pak se stala ještě divnější věc: v jednu chvíli měla Eva dojem, že skrze Olgu vidí – že její sestra je prostě průhledným přízrakem. Chtěla se jí dotknout, ale Olga se tomu vyhnula. Následující týden přišla ještě větší hrůza: sestra se Evě doslova rozplynula před očima!

Odhalení mělo následky

Eva se svěřila manželovi a synovi a ti jí k Olze doprovodili. Doma jí ale nenašli. Nechápali, kam se sestra, která téměř nikam nechodila, ztratila. Nahlásili vše na policii. Proběhlo podrobné pátrání. Výsledek byl děsivý – mrtvou Olgu našli v septiku, kde její tělo leželo už řadu týdnů. Eva zpětně pochopila, že po většinu předchozích návštěv se setkávala pouze s duchem své sestry. Teď jí bylo jasné, proč s ní nekomunikovala a vyhýbala se dotekům. Pro samotnou Evu měl tento krutý zážitek také nemilé rozuzlení: upadla do depresí a léčila se na psychiatrii. Prý se už nikdy úplně nevzpamatovala. Věřím tomu, protože kdyby se něco podobného stalo mně, asi bych se také zhroutila. Takhle jsem vyprávění kamarádky odnesla pouze neklidným spánkem.

Jana R. (44), Náchod

Také se vám může líbit