V koupelně se objevovaly rudé skvrny

Total
1
Shares

Lidské tragédie bývají někdy natolik silné, že po sobě nechávají podivné stopy ještě dlouho po tom, co k nim došlo!

Moje sestřenice Dana se krátce před padesátkou rozvedla. Syna už měla dospělého a v zahraničí. S manželem se vypořádala, společný byt prodali a Dana si hledala pro sebe něco menšího. Našla si byt v nejvyšším patře starého činžovního domu. Požádala mě o pomoc se stěhováním. Byt vypadal opravdu pěkně a sestřenka byla spokojená. Jednoho večera mi ale zazvonil mobil a v něm se ozval její vyděšený hlas!

Nedokázala to vysvětlit

Dana mě prosila, ať okamžitě přijedu, že se stalo něco strašného. Do telefonu nechtěla nic vysvětlovat. Znělo to opravdu naléhavě a tak jsem hned vyrazila. Hned ve dveřích mě sestřenka chytila za ruku a odtáhla do koupelny. V tu chvíli jsem strach dostala i já: na podlaze i ve vaně jsem spatřila výrazné krvavé skvrny! Zeptala jsem se Dany, co se stalo. Nedokázala mi to vysvětlit. Prý se krev objevila najednou, sama od sebe. Musely jsme se posadit a dát si panáka. Po chvilce jsme se šly do koupelny podívat znovu. Tentokrát jsme tam ale žádnou krev neviděly!

Ta hrůza se opakovala znovu!

Byla to pro nás záhada. Ujišťovaly jsme se navzájem s Danou, že se nám to nezdálo. Tu noc jsem radši u sestřenky přespala. Braly jsme to jako nevysvětlitelný zážitek, ze kterého běhal mráz po zádech. Uběhlo několik dnů a Dana se uklidnila. Pak mi ale uprostřed noci zavolala znovu: hrůzné skvrny v koupelně se objevily znovu! Opakovalo se to pak nepravidelně ještě několikrát. Dana se rozhodla, že v tom bytě bydlet nebude a že ho vymění. Při rozhovoru s minulým majitelem se dozvěděla hroznou věc: před pěti lety si právě v jejím bytě vzala život mladá dívka, která tam byla v podnájmu. V koupelně si podřezala žíly! Našli ji prý až za několik dnů! Jakmile se to Dana dozvěděla, už se nikdy do bytu nevrátila. Věci si nechala odvézt stěhovací službou. Kdybych tu krev neviděla na vlastní oči, nejspíš bych sestřence nevěřila. Takhle mě ten děsivý obraz bude dlouho pronásledovat!

Renata (55), Plzeň

Také se vám může líbit