Moje snaha zhubnout měla nečekané vyústění

Total
15
Shares

Člověk se může rozhodnout pro jednu věc a nakonec získá i jinou.

Během pětadvaceti let manželství jsem přibírala další a další kila. Moc jsem si s tím hlavu nelámala. Byla to chyba, protože si tím lámal hlavu můj muž. Nadváha byla jedním z důvodů, pro které se se mnou rozvedl. Tím dalším byla mladší slečna, samozřejmě štíhlá.

Měl poznámky k mojí váze

Z rozvodu jsem se nějaký čas vzpamatovávala. Pak jsem si našla přítele přes inzerát na internetu. Neušlo mi, jak se při prvním osobním setkání dívá na moji postavu. Dokonce měl i pár poznámek. Bála jsem se, že na další schůzku už nepřijde. Přišel a začal se rozvíjet vztah. Žádná velká vášeň, ale aspoň jsem nebyla sama. Někde v podvědomí jsem ale měla ukotvený strach, že moje kila navíc mě zase připraví o jistotu partnerského pouta. Rozhodla jsem se proto, že budu radikálně hubnout. Našla jsem k tomu pevnou vůli. Začala jsem se více pohybovat, každý večer jsem oběhla třikrát celé naše sídliště. Chodila jsem plavat do bazénu a při každé další návštěvě si přidávala dvě délky navíc. A rázně jsem omezila večeře. Zatímco dřív jsem vyplenila ledničku klidně i před spaním, nyní jsem poslední malé jídlo snědla nejpozději v šest večer.

Hodně mi to pomohlo!

Výsledky se brzy začaly dostavovat. Kila šla rychle dolů a já se cítila lépe. Moje sebevědomí stále stoupalo. Nový přítel to sice nijak neocenil, ale přestal s občasnými poznámkami. A pak jsem se jednoho dne podívala do zrcadla a sama sobě jsem se po dlouhé době líbila. V tu chvíli jsem si ovšem také řekla, že mám na víc a že si můžu najít lepšího partnera. Vztah jsem ukončila a zjistila, že mě to moc nemrzí. Ostatně ten přítel to bral také celkem lhostejně. Ve svém sportování a dietě jsem pokračovala a to vlastně trvá dodnes. A lepšího partnera než byl ten na inzerát jsem si také našla a jsem vedle něho šťastná a spokojená. Změnit k lepšímu se chce asi každá žena. Já to dokázala a můžu ostatním jen doporučit, aby zapojily svoji silnou vůli!

Miluše D. (50), Praha

Také se vám může líbit