Manžel ji opustil po plastice

Total
0
Shares

Dcera si nechala udělat plastiku. Hanka se sebou nebyla spokojená. Po dvou dětech se její dříve ploché břicho už nikdy nevrátilo.

Stehna nebyla tak pevná jako ve dvaceti, když byla na vrcholu své atletické kariéry. A čím byla starší, tím víc řešila své tělo. Přišla mi jako posedlá sama sebou. S kolegyněmi z práce se hecovaly. Která víc a rychleji zhubne. Když mi o tom vyprávěla, podivovala jsem se, jaké mají dnes mladé ženy starosti a cíle. Hlavní je vypadat dobře, stále mladě a nejlépe líp než všechny kamarádky nebo kolegyně.

Chtěla změnu

Hanka si dala za cíl, že do následujících kulatin, do kterých jí zbývá rok a kousek, zhubne, aby se vešla do oblečení, které nosila před druhým těhotenství. Je to sice už patnáct let, ale pořád má schované jedny dříny, které si přivezla z Německa a ráda by je oblékla. Když Hanka slavila čtyřicetiny, všichni jí přáli, ať je zdravá a vypadá stále mladě. Byla z oslavy nadšená, vůbec jí nevadilo, že jí je čtyřicet a největší radost měla, že si na tu slávu oblékla své oblíbené, přes patnáct let staré džíny. Jen manželovi Petrovi se prý víc líbila, když měla nějaké to kilo navíc. „ Hlavně abys mi nechtěla utéct, když teď o sebe tak dbáš,“ strachoval se Petr.

Utekl před ní

Nikdo netušil, že uteče nakonec on sám. Petr nerozdýchal, když pro něj Hanka nachystala překvapení. Naoko odjela s kamarádkou na dvoudenní pobyt do lázní, ale vrátila se s novými prsy. Hanka čekala různé reakce. Pozitivní i negativní. Spíš si myslela, že Petra svou novu výbavou potěší. Nikdy neřekl, že by se mu umělá prsa nelíbila. A věděla, že byl zklamaný, když jí nadobro zmizela prsa po kojení. Jenže Petr vyváděl. Byl naštvaný, že s ním Hanka svůj záměr nekonzultovala. Zklamaný, že podlehla módnímu trendu. „Mami, on si snad myslí, že jsem to udělala kvůli jinému chlapovi,“ stěžovala si mi Hanka. Ale tentokrát jsem byla na Petrově straně. Jejich souboj kvůli plastické operaci vygradoval po roce rozvodem.

Jarmila K. (63), Liberec

Také se vám může líbit

Snacha se rozhodla nás ničit

S manželem, dvěma syny a jejich rodinami žijeme v našem rodinném paneláčku, jak jsme náš několikagenerační dům nazvali. Dřívější klidné soužití se nám ale začíná hroutit. S manželem jsme jedinými vlastníky domu, ale…
Zobrazit