Domů     Karty prozradily nevěru!
Karty prozradily nevěru!

I když člověka při podvádění nikdo přímo nepřistihne, tajemné síly ho odhalí. Kartářka upozornila na dlouhodobou nevěru mého zetě!

Tomu, že karty ukážou i věci, o kterých nemáme tušení, uvěříme až po konkrétním důkazu. Lidé většinou pochybují o pravdivosti úsloví, že karty nelžou. Pak se ale často v praxi přesvědčí, že je to skutečně tak.

Přiznávám, že i já jsem patřila k těm, kteří dlouho pochybovali a vůči takovýmto předpovědím byli skeptičtí.

Doprovodila jsem kamarádku

K návštěvě kartářky mě přiměla kamarádka Vlasta, která tam nechtěla jít sama. Nechtělo se mi, protože mě podobné věci nikdy v životě nelákaly, ale Vlastu jsem měla ráda, přátelily jsme se několik let, a proto jsem jí slíbila, že ji doprovodím.

Zkrátka jsem v tom svou kamarádku nemohla nechat samotnou. Nevěřila jsem ovšem, že bych výklad mé současné a budoucí situace mohla brát vážně.

Trefovala se až moc přesně

Vlasta šla na řadu jako první. Když pak vycházela ze dveří, viděla jsem na ní, jak se šťastně usmívá. Pomyslela jsem si, co za příjemné věci jí asi kartářka napovídala. Věděla jsem, že se mnou to tak snadné mít nebude.

Než začala mluvit o mojí budoucnosti, shrnula moji přítomnost. To už mi trochu mizel sebevědomý úsměv z tváře. Většina toho, co mi říkala, byla totiž pravda.

Nedůvěřivost pomalu vymizela

I kdybych třeba podezřívala Vlastu, že se s kartářkou o mně bavila, stejně mezi těmi informacemi byly takové, o nichž ani moje kamarádka nevěděla. A nejednalo se o žádné obecné záležitosti, které se dají vykládat všelijak.

Neměla jsem ani pocit, že by mi ta přívětivě hovořící žena kladla nějaké návodné otázky a pak z nich odvodila pravdu. Během několika minut si tak získala moji pozornost a částečně i důvěru.

Zasela červíčka pochybností

Ukázalo se, že podle kartářky ani já nemám příliš mnoho důvodů ke znepokojení. Žádné zdravotní problémy nebo tragédie mně ani mým blízkým nehrozily. Také v práci mi předpovídala úspěch, a dokonce i lepší finanční ohodnocení.

Znepokojivá se ukázala jen jedna věc: budoucnost manželství mé dcery Magdy.

Kartářka to řekla natvrdo: v tom vztahu někdo už dlouho nehraje fér a do půl roku se ta situace vyostří. Požadovala jsem upřesnění, na čí straně je tedy vina. Přímou odpověď jsem nedostala, ale z náznaků vyplývalo, že tím, kdo se chová nečestně, je zeť Marek.

Stále jsem myslela na její slova

Cestou od kartářky se mě samozřejmě kamarádka Vlasta vyptávala, co všechno jsem se dozvěděla. Řekla jsem jí většinu věcí, ale o údajných problémech v manželství Magdy a Marka jsem raději pomlčela.

Nechtěla jsem zbytečně vířit vodu, když se zatím jednalo jen o dohady, vyčtené z karet. Stejně mi to ale vrtalo hlavou. Na slova kartářky jsem zkrátka jen tak zapomenout nemohla…

Obavy zvítězily

Dcera a zeť s rodinou bydleli ve vedlejším domě, takže jsem je měla stále na očích. Přemýšlela jsem, jestli se mám začít dcery vyptávat na její manželství, zda se třeba náhodou něco neděje, nebo se začít zajímat o Marka blíž.

Na jednu stranu mi to připadalo hloupé a neférové, sledovat nějakého člověka, na druhou stranu jsem ale jako matka měla obavy o svoji dceru, a ty nakonec zvítězily.

Nechala jsem si zetě prověřit

Využila jsem svého dlouholetého kamarádství s jedním bývalým spolužákem, který pracoval u policie. Vysvětlila jsem mu své podezření, jen jsem raději zamlčela, že mi k němu dala důvod kartářka. Slíbil, že se na soukromý život mého zetě trochu podívá. Výsledky pro mě měl za dva týdny a nebyly moc příznivé.

Potvrdil slova kartářky

Kamil skutečně přišel na to, že Marek má utajovanou milenku. Věděla jsem nyní, kde bydlí a jak se jmenuje. Zbývalo rozhodnout se, co s touhle informací budu dál dělat. Udeřit přímo na zetě? Naznačit něco Magdě? Nakonec jsem se rozhodla pro tu druhou možnost. Přece jen mi šlo hlavně o dceru, i za tu cenu, že ji pravda poraní na srdci.

Dceři jsem všechno řekla

Jedno odpoledne jsem dceru pozvala do kavárny ve městě, kde jsem jí to pověděla. Nevěřila mi. Chtěla vědět, jak jsem to zjistila. I když nerada, tak jsem jí všechno vylíčila – onu předpověď u kartářky i následné potvrzení mým kamarádem u policie.

Dcera nasucho polkla, ale nedala na sobě znát, že ji to ranilo, i když jako její matka jsem moc dobře věděla, co uvnitř cítí, a také to, že rozhodně nepatří k těm ženám, které by si něco takového nechaly jen tak líbit.

Budu ho mít pod dozorem

A měla jsem pravdu. Na svého manžela uhodila Magda hned téhož večera. Zeť nejprve zapíral, ale když zjistil, že Magda ví i jméno a adresu milenky, přiznal se. Všechno si mezi sebou vyříkali a Marek se s onou slečnou rozešel.

Nevím, jestli je dobře, že mu dcera dala druhou šanci. Jedno ale vím – za nějaký čas znovu zajdu ke kartářce a zjistím, nakolik se Marek polepšil. A jsem si jistá, že se dozvím pravdu, protože karty ji vážně odhalí!

Kateřina Š. (57), České Budějovice

reklama
Související články
23.5.2024
Prodávala jsem různé předměty, většinou suvenýry z našeho města. Měla jsem ale i několik vzácných kousků z daleké ciziny. Ten člověk vstoupil do mého obchodu s orien­tálními předměty krátce po obědě. Nade dveřmi se rozklinkal malý zvonek a já vzhlédla očima od pultu v okamžiku, kdy muž vcházel. V tuto dobu do obchodu mnoho lidí nechodilo a já si toho člověka mohla lépe prohlédnout a zapamatovat
21.5.2024
Celý život mě pronásledovalo jedno číslo! To, že je patnáctka pro mě osudová, jsem pochopila po řadě nešťastných událostí. Někdo věří na hvězdy a horoskopy, jiný na karty nebo na čísla. Pro mě bylo jedno konkrétní číslo už od dětství doslova prokleté – ničilo mi život. Ale pochopila jsem to až o mnoho let později. Její pověrčivost mi byla k smíchu Mají i čísla svoji duši? Kamarádka Ilona,
21.5.2024
Když ten šperk od svého přítele dostala, byla nejšťastnější na světě. Od té chvíle se ale její život proměnil v peklo. V životě jsem nikdy nic nenašla. Když jsem během odpolední procházky parkem spatřila ten žlutý kroužek na zemi, ani ve snu mě nenapadlo, že by mohl být opravdu zlatý a cenný. Můj syn ale zjistil, že prstýnek má punc, a tak jsem s ním běžela k odborníkovi. Zlatník mi skutečně po
20.5.2024
Vlak měl zpoždění, a tak jsem si zkrátila čekání v odstaveném vagonu. Usnula jsem a probral mě vlak, když se dal do pohybu. Vracela jsem se pozdě večer od kamarádky, čekala mě ještě cesta vlakem. Na setmělém nádraží jsem se dozvěděla, že má nemalé zpoždění. Byla mi zima a únavou jsem pomalu ani neudržela hlavu. Měla jsem náročný den, vstávala jsem do práce ve čtyři ráno a odpoledne jsem jela ka
16.5.2024
Byla to moje vina. Nehoda, při níž zemřel člověk! Teď se mi o něm bude zdát až do smrti? Chodí se mi snad v noci mstít? Když jsem po třech letech znovu uchopil volant, proběhlo mým tělem mrazení. Znejistil jsem. Po nepříjemné autonehodě, při které jsem přišel málem o nohu, jsem v sobě konečně našel odhodlání a nasedl do auta, které patřilo mé matce. Volala mi krátce poté, co jsem s vozem vyjel.
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Magické MSG Sphere: Největší kulovitá stavba světa
epochalnisvet.cz
Magické MSG Sphere: Největší kulovitá stavba světa
Nová lasvegaská dominanta se pyšní hned dvěma světovými rekordy. Předně na světě nenajdete větší kulovitou stavbu a zároveň je fasáda MSG Sphere opatřena největší LED obrazovkou! Displej zabírá úctyhodných 54 000 metrů čtverečních, a tak by do kapsy strčil i pražský Václavák!   K začátkům této unikátní stavby se musíme vrátit do února 2018, kdy
Krémové houbové rizoto
tisicereceptu.cz
Krémové houbové rizoto
Provoňte ho aromatickými bylinkami, jako je rozmarýn nebo tymián. Ingredience 250 g kulatozrnné rýže 200 g hub, nejlépe hříbků 80 ml bílého vína 100 g másla 30 g šalotky 70 g parmazánu 6 l
Holubího reka nechali vycpat
historyplus.cz
Holubího reka nechali vycpat
Obránci francouzské pevnosti Vaux, střežící přístup k Verdunu, se už dlouho neudrží. „Tohle je naše jediná šance,“ říká velitel a vysílá jejich posledního poštovního holuba es žádostí o pomoc… Nezbývá než doufat, že holub Vaillant poselství doručí. Od 2. června 1916 Němci útočí na opevnění Vaux, střežící severovýchodní přístup k městu Verdunu. Major Sylvain Eugène Raynal (1867–1939) tuší,
Janis Joplin: Královna blues, která uhořela na hranici slávy
epochaplus.cz
Janis Joplin: Královna blues, která uhořela na hranici slávy
Drogy, sex a rock’n’roll. Život Janis Joplin, legendární zpěvačky s nakřáplým hlasem, která se stala ikonou hippies a symbolem ženské svobody, byl plný vášně, excesů a tragického konce v pouhých 27 letech.   Hudební svět ještě nestihl smířit se ztrátou Jimiho Hendrixe, a už 4. října 1970 truchlí znovu. Na předávkování drogami umírá v prokletém věku
Cyklická pentózofosfátová dráha chrání hostitele zároveň před patogenem i před vlastní imunitní reakcí
21stoleti.cz
Cyklická pentózofosfátová dráha chrání hostitele zároveň před patogenem i před vlastní imunitní reakcí
Nový článek Michaliny Kazek a Lenky Chodákové z Laboratoře molekulární integrativní fyziologie drozofily, který vyšel v prestižním časopise Plos Biology, ukazuje, jak důležité je pro organismy nastavi
Ničí si Farna zdraví kvůli penězům?
nasehvezdy.cz
Ničí si Farna zdraví kvůli penězům?
Zpěvačka Ewa Farna (30) je na vrcholu kariéry, a tak nechce vynechat ani jedno vystoupení, dokud vyprodává haly. To však znamená, že své tělo rozhodně nešetří. Málo spí a jídlo si koupí tam, kde to z
Sennheiser přináší technologie vlajkových lodí širšímu publiku
iluxus.cz
Sennheiser přináší technologie vlajkových lodí širšímu publiku
Společnost Sennheiser dnes oznámila zahájení prodeje nejnovějších plně bezdrátových sluchátek – Sennheiser Accentum True Wireless. Sluchátka vynikají mimořádnou ergonomií, hybridním aktivním potlačení
Tajemství berlínského podzemí: Je to labyrint plný duchů?
enigmaplus.cz
Tajemství berlínského podzemí: Je to labyrint plný duchů?
Síť podzemních tunelů a bunkrů pod hlavním městem Německa má především souvislost s obdobími druhé světové války a následné studené války, která rozdělila svět i samotný Berlín. Se zdejším podzemím je
Bubínek z Indie v mém obchodě byl kouzelný
nejsemsama.cz
Bubínek z Indie v mém obchodě byl kouzelný
Prodávala jsem různé předměty, většinou suvenýry z našeho města. Měla jsem ale i několik vzácných kousků z daleké ciziny. Ten člověk vstoupil do mého obchodu s orien­tálními předměty krátce po obědě. Nade dveřmi se rozklinkal malý zvonek a já vzhlédla očima od pultu v okamžiku, kdy muž vcházel. V tuto dobu do obchodu mnoho lidí nechodilo a já si toho člověka mohla lépe
Bubínek z Indie v mém obchodě byl kouzelný
skutecnepribehy.cz
Bubínek z Indie v mém obchodě byl kouzelný
Prodávala jsem různé předměty, většinou suvenýry z našeho města. Měla jsem ale i několik vzácných kousků z daleké ciziny. Ten člověk vstoupil do mého obchodu s orien­tálními předměty krátce po obědě. Nade dveřmi se rozklinkal malý zvonek a já vzhlédla očima od pultu v okamžiku, kdy muž vcházel. V tuto dobu do obchodu mnoho lidí nechodilo a já si toho člověka mohla lépe
Zoo Chomutov: Zahrada, ve které můžete i bydlet
epochanacestach.cz
Zoo Chomutov: Zahrada, ve které můžete i bydlet
Zoologická zahrada nebo přesněji Zoopark Chomutov se mezi českými zoo může pochlubit jedním prvenstvím. Je totiž sice jednou z nejmladších, ale současně svou rozlohou 112 hektarů největší českou zoo, téměř dvakrát tak velkou, než je ta pražská. Zakladatel a jeho velký sen Přitom tradice chovu zvířat na stejném místě pochází už z předválečného období. Ve zdejším městském