Chci zpět svůj nudný život!

Total
1
Shares

Můj život byl vždy dost nudný. Nic moc se v něm nedělo. Teď vidím, jak jsem se rouhala.

S mým hodným, milým manželem jsme byli jako každý rok na dovolené v Rakousku. Když jsme se vrátili, začala jsem mít pocit, že je něco jinak. „Stalo se něco?“ zeptala jsem se svého muže.

„Ne, nic, co by?“ opáčil. Jeho odpověď mě však rozhodně příliš neuklidnila, protože má intuice mě nikdy v minulosti nezklamala.

Změnil se

Můj předvídatelný muž Lukáš najednou trávil více času na telefonu a u počítače. Dokonce začal řešit oblékání, což šlo vždy úplně mimo něj. „Myslím, že má Lukáš milenku,“ nadhodila jsem před kamarádkami.

„Tvůj Lukáš?“ zeptaly se jen a vysmály se mi. A tak jsem se rozhodla, že se raději přesvědčím. Dnes vím, že jsem se na to měla vykašlat. Bohužel jsem ale začala pátrat a pravidelně nenápadně projíždět manželův telefon. Tajně jsem poslouchala, s kým se baví, a neustále kontrolovala, kam chodí.

Byla jsem přece jen „úspěšná“

Bohužel to netrvalo dlouho a opravdu jsem na něco kápla. Jednou večer mi muž sdělil, že další den si půjde s kamarádem zahrát squash. Ještě týž večer, když usnul, jsem mu projela mobil.

Pravda mě zničila!

Psal si s nějakým Karlem a mně bylo jasné, že to je jen pseudonym pro nějakou ženskou. O to větší bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že má můj muž opravdu rande s chlapem. Objali se a políbili!

Když jsem o tom později přemýšlela, uvědomila jsem si, že jsem manželova milence viděla už na dovolené v Rakousku. Nic jsem mu zatím neřekla, ale nevím, jak dlouho takhle vydržím žít.

Hana P. (55), Kolín

Také se vám může líbit