Domů     Pošpinila jsem vztah svou hloupostí
Pošpinila jsem vztah svou hloupostí

Ani po letech se nemohu vyrovnat s chybou z mládí za kterou celý život platím. Možná i díky ní všechny moje vtahy skončily, jak skončily.

Rozhodla jsem se konečně svěřit se svým traumatem z mládí. Znásilnil mě člověk, kterého jsem kdysi milovala a lhala tomu, který mi věřil. Jediná chyba, kterou jsem udělala mě pronásleduje dodnes.

Láska jako z románu

Bylo mi dvacet a zamilovala jsem se na první pohled do kluka z tramvaje. Strašně se mi líbil a nemohla jsem z něj spustit oči. Ani vystoupit se mi nechtělo. Chvíli jsem váhala, jestli mu nemám dát telefon, ale neodvážila jsem se.

Když se dveře zavíraly, otočila jsem se a všimla si, že na mě mává a ukazuje, že vystoupí na další stanici a vrátí se. Chvíli jsem váhala, ale nakonec mi to nedalo a počkala jsem.

Jmenoval se Petr a pozval mě na kávu, pak na večeři, a nakonec jsme spolu chodili asi rok. Prožívala jsem vše jak na růžovém obláčku, a všechny chvíle s ním pro mne byly nejdůležitější na světě. Byly to dny plné lásky, žhavých polibků, a ještě žhavějších nocí.

Petr byl navíc také byl můj první a já si v té době naivně myslela, že i poslední.

Vracel se jak chtěl

Po roce jsem ho přestala zajímat ze dne na den. Nemohla jsem to pochopit a jen jsem brečela. Když se mi po čase ozval, hned ve mně zažehl naději, že rozchodu lituje a chce se vrátit.

Když přišel, krásně jsme se milovali, sex mezi námi, jak se zdálo, nikdy fungovat nepřestal. O to větší zklamání pak bylo, když se zase na nějakou dobu odmlčel. Takhle přicházel a odcházel pár měsíců.

Stále jsem si říkala, že příště už ho k sobě nepustím, ale nikdy jsem na to nenašla dost síly. Až jeho návštěvy ustaly zcela. Dlouho jsem si pak nemohla nikoho najít.

Jednak jsem stále ve skrytu duše doufala v jeho návrat a pak jsem všechny adepty srovnávala s Petrem.

Toužila jsem po dětech

Až po pár letech jsem se seznámila s Karlem a konečně se zase zamilovala. Dokonce jsme spolu po nějaké době začali žít, a plánovali svatbu. Často jsme se bavili o dětech. Karel chtěl kluka a holku, a dokonce pro ně měl už jména.

Pro kluka měl jméno Šimon a pro holčičku Anežka. Mě se ta jména líbila a nic jsem nenamítala, jen jsem si přála, abych měla pohodové těhotenství a zdravé děti. Vše vypadalo úžasně až do chvíle, než se zase ozval Petr!

„Ahoj krásko, jak se máš?“ zahlaholil nenuceně do telefonu a mně se podlomila kolena. Rovnou jsem mu řekla, že jsem zadaná. To ho nerozhodilo: „Chtěl jsem tě jen pozvat na kávu, neboj. Popovídat si jako staří známí.

Dlouho jsme se neviděli,“ pokračoval, až mě přemluvil. Asi to tedy nebylo až tak moc těžké.

Unesl mě za město

Přijel i se svým bráchou. To mě překvapilo i uklidnilo. Nasedla jsem do auta a už za pár minut jsem hořce litovala. Takového Petra jsem nikdy nezažila. Byl hrubý, zlý a nadával napřed svému bráchovi a pak dokonce i mě.

Když zastavil, že vyloží bráchu napadlo mě, že bych měla asi také raději ukončit toto nemilé setkání. Chtěla jsem vystoupit, ale nenechal mě a odpíchl auto od chodníku. Jel jako blázen. Takhle jsem Petra opravdu neznala. Co se s ním stalo?

„Prosím tě, Petře, zastav, nechci s tebou nikam jet!“ napřed jsem prosila a pak už i brečela, ale neposlouchal. Byl jako v transu. „To sis měla rozmyslet dřív,“ štěkl po mě.

Odvezl mě na chatu

Po chvíli jsem pochopila kam mě veze. Na chatu rodičů. Když jsme přijeli na místo, jen mě beze slova odtáhl do chatky. Už jsem neměla ani sílu se bránit jeho hrubostem. Neměla jsem proti němu totiž šanci.

Petr se od dob, kdy jsme spolu chodili moc nezměnil, stále to byl velký a svalnatý chlap, který snad jen trochu přibral. Uvnitř ze mě rovnou strhal oblečení, a i přes můj nesouhlas si se mnou začal dělat co se mu zlíbilo.

Když jsem se pokusila se bránit, jen ho to ještě víc rajcovalo. Nikdy nezapomenu na jeho výraz, kterým mi jen dokazoval, že nemám šanci. Přestala jsem se bránit. V hlavě jsem měla prázdno a cítila smutek.

Už jsem jen tiše snášela jeho sexuální výlev a po tvářích mi tekly slzy. Pak přestal. Přišlo mi to jako věčnost a jen jsem se modlila ať je konec.

Vyhodil mě jako špínu

Když skončil, oblékl se a zavelel: „Seber se a táhni odkud jsi přišla!“ Byl tak hnusný, že jsem se ho bála. Beze slova a ve spěchu jsem se oblékla a opustila jeho chatu jak spráskaný pes!

V tu chvíli jsem si uvědomila, že už je pozdě a žádný spoj do města už asi nepojede. Naštěstí se mi podařilo stopnout auto. Znásilnění jsem se už nebála. Řidič byl slušný starší pán a hned si všiml, že něco není v pořádku.

Když ale viděl, že mi není do řeči, nechal mě napospas mým neveselým myšlenkám a odvezl mě až k hotelu, kam jsem se rozhodla jít. Domů jsem v takovém stavu jít nemohla. Hrozně jsem se styděla a obviňovala se, že si za to mohu sama. Bylo už ale pozdě! Cítila jsem se špinavá, očerněná, bezmocná.

Vinu jsem smýt nemohla

Karlovi jsem zavolala a poprvé mu lhala. Vymluvila jsem se na to, že jsem si dala s kamarádkou trochu víc vína a že u ní přespím. Sice mi hned nabídl, že pro mne přijede, ale odmítla jsem to s tím, že Verča už mi připravila postel.

Kamarádce jsem zavolala, aby mne neshodila. Samozřejmě, že se vyděsila a chtěla za mnou hned jet. „Nepotřebuješ pomoct? Kde jsi?“ snažila se, ale já nechtěla nikoho slyšet ani vidět, hrozně jsem se styděla a bylo mi zle. Slíbila jsem, že se jí druhý den ozvu.

Umývala jsem se v koupelně několik hodin. Snažila jsem se očistit, ale to, co jsem cítila uvnitř se samozřejmě smýt nedalo. Druhý den jsem se vrátila domů, ale nic už nebylo jako dřív.

Podvod mě tížil jako kámen

I když jsem se snažila skrývat, jak moc jsem rozhozená, mé chování se do mého vztahu s Petrem samozřejmě promítlo. Netrvalo dlouho a rozešli jsme se. Dokázala jsem to před ním utajit, ale nedokázala jsem se mu podívat pořádně do očí.

Náš krásný čistý vztah jsem pošpinila. Karel se s tím dlouho nechtěl smířit, ale nakonec to vzdal. Já už pak nikdy nenašla nikoho, s kým bych chtěla sdílet život jako s ním. Zůstala jsem tak bez manžela i bez vytoužených dětí.

Nikdy jsem nedokázala tenhle odporný zážitek vytěsnit ze svého života a nechala jsem si ho tím zničit. Snad teď, když jsem se s ním konečně někomu svěřila, budu moci udělat definitivní tlustou čáru za kapitolou s názvem Petr. Snad nikdy není pozdě začít znova žít.

Helena V. (62), Havířov

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
30.5.2023
Měly to být dva krásné domy, v nichž měly žít naše spokojené rodiny. Ale možná se příbuzní nikdy nemají pouštět do společných projektů. Když jsem budoucího švagra poznala, líbil se mi. Byl to celkem švihák, byl výřečný a vtipný. A navíc měl Karel vysokou stavební školu, už skoro hotovou. Říkala jsem si, že ségra udělala terno a trochu jsem jí záviděla. Trochu dost... Ale já jsem už měla Frantu,
29.5.2023
Člověk si začne vážit něčeho teprve tehdy, když to ztratí. To je můj případ. Svůj život jsem prostě nezvládla. Na všech televizních kanálech běží nějaké detektivky. Ať to přepínám, jak chci. Už i ta televize nestojí za nic, stejně jako můj život. Miluji romantické filmy, kde není sice o dramatické zápletky nouze, ale nakonec všechno dobře dopadne. Na rozdíl od mého životního příběhu. Ten šťastn
29.5.2023
Pořádná dávka napětí na dovolenou! Baví vás detektivky a takzvané true crime story? Tak byste si neměli nechat ujít KRIMI REVUE SPECIÁL 2023. Najdete v něm dechberoucí příběhy těch největších zrůd z Československa. Z minulosti i současnosti. A pachateli jsou nejen muži, ale i ženy, mládež a senioři. Zanechali za sebou převážně zlo, bolest, prázdno. A to nepřišli na svět někde daleko, za ve
28.5.2023
Psí láska může být věrná až za hrob. Ale v tak silné pouto mezi člověkem a zvířetem jsem přece jen nevěřila. Rex mi spokojeně líže ruku a hoví si na mém klíně. Je to ještě takové velké telátko a o světě a o životě v něm neví vlastně vůbec nic. Stálo mě to velkou odvahu, pořídit si znovu psa. Ale rodina mě přemluvila. Její „páníček“ Když nám před osmi lety zemřel pes, manžel neváhal a přin
27.5.2023
Můj muž byl odjakživa bouřlivák. I když mně se to líbilo! K mému údivu si ale vybral mě. No, moc štěstí mi to nepřineslo. Jarek už měl na kontě nespočet zářezů, ale mně tvrdil, že mě také miluje. Měl vřelý vztah k alkoholu, zatímco já nikdy nezkusila ani alkohol, ani cigaretu. Neviděla jsem na alkoholu a kouření, případně drogách, nic zajímavého. Jarek si ale vyzkoušel vše. Brali jsme se, když
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Zámek Vrbičany spjatý s nacistickou minulostí: Zůstává zde snad negativní energie ponurých událostí až do dnešních dnů?
enigmaplus.cz
Zámek Vrbičany spjatý s nacistickou minulostí: Zůstává zde snad negativní energie ponurých událostí až do dnešních dnů?
Zámek Vrbičany najdeme nedaleko Lovosic na Litoměřicku. Tento pozdně barokní zámek byl postaven v 18. století Františkem Kresselem, svobodným pánem z Kvaltenberku, a to velice pravděpodobně na místě b
Krásna saunování: Horká alchymie a umění ceremoniálů
epochalnisvet.cz
Krásna saunování: Horká alchymie a umění ceremoniálů
Sauna. Nejdemokratičtější chrám, jaký kdy lidé postavili. Přináší odreagování, jaké může poskytnout hladovému jídlo, žíznivému voda, básníkovi čistý list papíru. A k tomu vyvolává v těle neuvěřitelné
BMW Alpina B5 GT: nejvýkonnější Alpina pro 250 vyvolených
iluxus.cz
BMW Alpina B5 GT: nejvýkonnější Alpina pro 250 vyvolených
Už více než 50 let se značka ALPINA věnuje vývoji a výrobě výjimečných automobilů pro znalce a nadšence. Firma obohacující automobilový svět prostřednictvím unikátních vozů, které charakterizuje dynam
Člověk vs. robot: Má smysl posílat lidi do vesmíru?
epochaplus.cz
Člověk vs. robot: Má smysl posílat lidi do vesmíru?
Vytvořili kráter na kometě 9P/Tempel. Postávají na Venuši, Titanu, asteroidu Eros i kometě Čurjumov-Gerasimenko. V současnosti prozkoumávají Měsíc i Mars a dva z nich vstoupili do mezihvězdného prosto
Usmíření až těsně před jeho smrtí
nasehvezdy.cz
Usmíření až těsně před jeho smrtí
České legendární herce Jiřinu Bohdalovou (92) a Radoslava Brzobohatého (†79) spojil osud. Vypadalo to, že tito dva umělci jsou pro sebe stvoření. Bouřlivé manželství ale nevydrželo a z lásky zbyla záš
Wrap se skyrovým dipem
tisicereceptu.cz
Wrap se skyrovým dipem
SKYR slouží nejen jako bílkovinami nabitá svačina, ale také jako ingredience, která má své místo ve sladkých i slaných receptech. Ingredience na salátovou směs – 4 porce 2 kuřecí prsa 1 konzerv
Proč je bolest v noci intenzivnější?
21stoleti.cz
Proč je bolest v noci intenzivnější?
Bolest vnímáme negativně, jako něco nepříjemného, co nám nedovoluje podávat stoprocentní výkon v práci či při sportu. Bolesti zubu, hlavy, zad či kloubů jsou zkrátka obtěžující, a tak často saháme po
Věnečky z kvítí jsem vysvobodila zakleté duše
skutecnepribehy.cz
Věnečky z kvítí jsem vysvobodila zakleté duše
To kvílení v noci mi nedalo spát, musela jsem zjistit, co se ve starém domě stalo. Kronika mi odhalila příběh tří nešťastných dívek, které neměly ani po smrti klid. Tehdy jsem jela na služební cestu do západních Čech. Pracovní jednání včetně setkání s německými kolegy se mělo uskutečnit během tří dnů a já našla ubytování v malém penzionu na
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
rezidenceonline.cz
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
Nádherný byt s desítkou rozmanitých luxusních pokojů představuje esenci dokonalého souznění orientální atmosféry se soudobou precizností, tak typickou pro nábytek a doplňky společnosti Covet House, je
Samsonova kašna: Monument uprostřed náměstí v Českých Budějovicích
epochanacestach.cz
Samsonova kašna: Monument uprostřed náměstí v Českých Budějovicích
Socha Samsona se lvem se uprostřed největšího českobudějovického náměstí odráží ve vodní hladině zdejší historické kašny už téměř tři sta let. Kašna je jednou z největších v zemi a je také symbolem města. Nikdo z návštěvníků Českých Budějovic nemůže minout náměstí Přemysla Otakara II. Leží přece přímo v centru města a navíc je druhým největším čtvercovým náměstím v republice. Ten
Ořechová másla
tisicereceptu.cz
Ořechová másla
Lze je dělat z nejrůznějších druhů ořechů, třeba z kešu či pistácií. Suroviny 500 g ořechů sklenice mixér Postup Připravte si vybrané ořechy a buď je použijte ve stavu, v jakém jste je k
Ilona Svobodová věří v další lásku
nasehvezdy.cz
Ilona Svobodová věří v další lásku
Herečka ze seriálu Ulice Ilona Svobodová (62) v posledních letech velmi milovala dva muže. Bohužel kvůli nepřízni osudu o oba přišla. Nejprve pochovala svého milovaného manžela, hudebního skladatel