Domů     Pošpinila jsem vztah svou hloupostí
Pošpinila jsem vztah svou hloupostí

Ani po letech se nemohu vyrovnat s chybou z mládí za kterou celý život platím. Možná i díky ní všechny moje vtahy skončily, jak skončily.

Rozhodla jsem se konečně svěřit se svým traumatem z mládí. Znásilnil mě člověk, kterého jsem kdysi milovala a lhala tomu, který mi věřil. Jediná chyba, kterou jsem udělala mě pronásleduje dodnes.

Láska jako z románu

Bylo mi dvacet a zamilovala jsem se na první pohled do kluka z tramvaje. Strašně se mi líbil a nemohla jsem z něj spustit oči. Ani vystoupit se mi nechtělo. Chvíli jsem váhala, jestli mu nemám dát telefon, ale neodvážila jsem se.

Když se dveře zavíraly, otočila jsem se a všimla si, že na mě mává a ukazuje, že vystoupí na další stanici a vrátí se. Chvíli jsem váhala, ale nakonec mi to nedalo a počkala jsem.

Jmenoval se Petr a pozval mě na kávu, pak na večeři, a nakonec jsme spolu chodili asi rok. Prožívala jsem vše jak na růžovém obláčku, a všechny chvíle s ním pro mne byly nejdůležitější na světě. Byly to dny plné lásky, žhavých polibků, a ještě žhavějších nocí.

Petr byl navíc také byl můj první a já si v té době naivně myslela, že i poslední.

Vracel se jak chtěl

Po roce jsem ho přestala zajímat ze dne na den. Nemohla jsem to pochopit a jen jsem brečela. Když se mi po čase ozval, hned ve mně zažehl naději, že rozchodu lituje a chce se vrátit.

Když přišel, krásně jsme se milovali, sex mezi námi, jak se zdálo, nikdy fungovat nepřestal. O to větší zklamání pak bylo, když se zase na nějakou dobu odmlčel. Takhle přicházel a odcházel pár měsíců.

Stále jsem si říkala, že příště už ho k sobě nepustím, ale nikdy jsem na to nenašla dost síly. Až jeho návštěvy ustaly zcela. Dlouho jsem si pak nemohla nikoho najít.

Jednak jsem stále ve skrytu duše doufala v jeho návrat a pak jsem všechny adepty srovnávala s Petrem.

Toužila jsem po dětech

Až po pár letech jsem se seznámila s Karlem a konečně se zase zamilovala. Dokonce jsme spolu po nějaké době začali žít, a plánovali svatbu. Často jsme se bavili o dětech. Karel chtěl kluka a holku, a dokonce pro ně měl už jména.

Pro kluka měl jméno Šimon a pro holčičku Anežka. Mě se ta jména líbila a nic jsem nenamítala, jen jsem si přála, abych měla pohodové těhotenství a zdravé děti. Vše vypadalo úžasně až do chvíle, než se zase ozval Petr!

„Ahoj krásko, jak se máš?“ zahlaholil nenuceně do telefonu a mně se podlomila kolena. Rovnou jsem mu řekla, že jsem zadaná. To ho nerozhodilo: „Chtěl jsem tě jen pozvat na kávu, neboj. Popovídat si jako staří známí.

Dlouho jsme se neviděli,“ pokračoval, až mě přemluvil. Asi to tedy nebylo až tak moc těžké.

Unesl mě za město

Přijel i se svým bráchou. To mě překvapilo i uklidnilo. Nasedla jsem do auta a už za pár minut jsem hořce litovala. Takového Petra jsem nikdy nezažila. Byl hrubý, zlý a nadával napřed svému bráchovi a pak dokonce i mě.

Když zastavil, že vyloží bráchu napadlo mě, že bych měla asi také raději ukončit toto nemilé setkání. Chtěla jsem vystoupit, ale nenechal mě a odpíchl auto od chodníku. Jel jako blázen. Takhle jsem Petra opravdu neznala. Co se s ním stalo?

„Prosím tě, Petře, zastav, nechci s tebou nikam jet!“ napřed jsem prosila a pak už i brečela, ale neposlouchal. Byl jako v transu. „To sis měla rozmyslet dřív,“ štěkl po mě.

Odvezl mě na chatu

Po chvíli jsem pochopila kam mě veze. Na chatu rodičů. Když jsme přijeli na místo, jen mě beze slova odtáhl do chatky. Už jsem neměla ani sílu se bránit jeho hrubostem. Neměla jsem proti němu totiž šanci.

Petr se od dob, kdy jsme spolu chodili moc nezměnil, stále to byl velký a svalnatý chlap, který snad jen trochu přibral. Uvnitř ze mě rovnou strhal oblečení, a i přes můj nesouhlas si se mnou začal dělat co se mu zlíbilo.

Když jsem se pokusila se bránit, jen ho to ještě víc rajcovalo. Nikdy nezapomenu na jeho výraz, kterým mi jen dokazoval, že nemám šanci. Přestala jsem se bránit. V hlavě jsem měla prázdno a cítila smutek.

Už jsem jen tiše snášela jeho sexuální výlev a po tvářích mi tekly slzy. Pak přestal. Přišlo mi to jako věčnost a jen jsem se modlila ať je konec.

Vyhodil mě jako špínu

Když skončil, oblékl se a zavelel: „Seber se a táhni odkud jsi přišla!“ Byl tak hnusný, že jsem se ho bála. Beze slova a ve spěchu jsem se oblékla a opustila jeho chatu jak spráskaný pes!

V tu chvíli jsem si uvědomila, že už je pozdě a žádný spoj do města už asi nepojede. Naštěstí se mi podařilo stopnout auto. Znásilnění jsem se už nebála. Řidič byl slušný starší pán a hned si všiml, že něco není v pořádku.

Když ale viděl, že mi není do řeči, nechal mě napospas mým neveselým myšlenkám a odvezl mě až k hotelu, kam jsem se rozhodla jít. Domů jsem v takovém stavu jít nemohla. Hrozně jsem se styděla a obviňovala se, že si za to mohu sama. Bylo už ale pozdě! Cítila jsem se špinavá, očerněná, bezmocná.

Vinu jsem smýt nemohla

Karlovi jsem zavolala a poprvé mu lhala. Vymluvila jsem se na to, že jsem si dala s kamarádkou trochu víc vína a že u ní přespím. Sice mi hned nabídl, že pro mne přijede, ale odmítla jsem to s tím, že Verča už mi připravila postel.

Kamarádce jsem zavolala, aby mne neshodila. Samozřejmě, že se vyděsila a chtěla za mnou hned jet. „Nepotřebuješ pomoct? Kde jsi?“ snažila se, ale já nechtěla nikoho slyšet ani vidět, hrozně jsem se styděla a bylo mi zle. Slíbila jsem, že se jí druhý den ozvu.

Umývala jsem se v koupelně několik hodin. Snažila jsem se očistit, ale to, co jsem cítila uvnitř se samozřejmě smýt nedalo. Druhý den jsem se vrátila domů, ale nic už nebylo jako dřív.

Podvod mě tížil jako kámen

I když jsem se snažila skrývat, jak moc jsem rozhozená, mé chování se do mého vztahu s Petrem samozřejmě promítlo. Netrvalo dlouho a rozešli jsme se. Dokázala jsem to před ním utajit, ale nedokázala jsem se mu podívat pořádně do očí.

Náš krásný čistý vztah jsem pošpinila. Karel se s tím dlouho nechtěl smířit, ale nakonec to vzdal. Já už pak nikdy nenašla nikoho, s kým bych chtěla sdílet život jako s ním. Zůstala jsem tak bez manžela i bez vytoužených dětí.

Nikdy jsem nedokázala tenhle odporný zážitek vytěsnit ze svého života a nechala jsem si ho tím zničit. Snad teď, když jsem se s ním konečně někomu svěřila, budu moci udělat definitivní tlustou čáru za kapitolou s názvem Petr. Snad nikdy není pozdě začít znova žít.

Helena V. (62), Havířov

Předchozí článek
Další článek
Související články
21.6.2024
Seznámili jsme se na oslavě Mezinárodního dne žen. Aleš v té restauraci pracoval jako číšník, slušelo mu to, pozorovala jsem ho s obdivem. Moje rodina mi Aleše neschvalovala. V duchu jsem děkovala bohu, že je moderní doba a ke sňatku není třeba svolení rodičů. Nikdy by to totiž nedovolili. Od chvíle, kdy jsem jim partnera představila, máma lamentovala a táta mlčel a zachmuřeně si na balkoně při
19.6.2024
Nikdy to nevymažu z hlavy. Ten den, kdy jsem se šla rozloučit s mojí dcerou. Neskutečná bolest, když víte, že je to poslední rozloučení. Monika byla zdravá, chytrá a krásná holčička. Nebyly s ní velké problémy v pubertě, když dospěla, byla úspěšná. Měla život před sebou Měla své plány. Vystudovala, našla si dobré místo a potkala Honzu, s nímž se chtěli vzít. Vše se zdálo být zalité slunce
14.6.2024
Nebyla to chyba moje ani manželova, že se nám narodilo postižené dítě. K nešťastnému poškození mozku došlo při porodu. Předpotopní technologie doby nedokázala ještě určit vrozené genetické vady a lékaři nebyli příliš sdílní. Mladá, vystrašená maminka jako já byla v přeplněné okresní porodnici jen jednou z mnoha. Porod byl komplikovaný. Veškeré snahy dostat dítě do správné polohy selhávaly. Děťá
7.6.2024
Vím, je mnoho podobných osudů. Ale stejně si říkám: „Proč právě my?“ Dcera přišla o lásku. A vnučka? Ta se nedočkala, až ji tatínek vezme za ruku a povede do školy. Dan byl můj zeť. Od prvního setkání sympaťák. I když jsem byla na chlapce mé dcery Anežky přísná, za něj jsem byla ráda. A i proto, že se s Anežkou našli brzy. Brali se v 25 letech a o rok později se jim narodila Anička. Byli opravd
5.6.2024
Sháněla jsem ženicha, kde se dalo. Hlavně na plesech a na tancovačkách, kam ale nechodili jen slušní kluci. Byla tam i spousta pobudů. Můj příběh je takový zmatený. Občas nemohu uvěřit, že se mi něco takového skutečně stalo. Zejména ráno po probuzení si kolikrát myslím, že to byl třeba jen sen a že moje minulost je taková nějaká, řekněme učesanější, ale není tomu tak. Jak to tenkrát bylo? Inu,
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Kvalita a design pro zdravý spánek
rezidenceonline.cz
Kvalita a design pro zdravý spánek
Noční odpočinek regeneruje tělo i mysl, zlepšuje paměť, podporuje imunitu a přispívá k lepší náladě. Kvalita spánku tedy ovlivňuje nejen zdraví, ale i produktivitu, kreativitu a sociální vztahy každého člověka. Základem každé ložnice je kvalitní a dobře umístěná postel. Její pozice by měla umožňovat pohodlný přístup z obou stran lůžka, což zamezí rušení partnera při
Není akné jako akné: Zpozorněte zejména v létě
epochaplus.cz
Není akné jako akné: Zpozorněte zejména v létě
Kromě běžného akné, které se vyskytuje především v době puberty v důsledku prudkých hormonálních změn, existuje však též takzvané kosmetické akné, které vzniká v důsledku používání některých mastných krémů. Často se tak děje ve snaze zamaskovat již vzniklé vřídky. Stejně tak, jako některé kosmetické prostředky mohou situaci s akné zhoršit, existují pak samozřejmě i takové,
Konec světa, který nepřišel
enigmaplus.cz
Konec světa, který nepřišel
Astronomické znalosti starých Mayů ohromují i dnešní vědce, stejně jako mayský kalendář, který přesně předvídá pohyby Slunce, planet, zatmění a další jevy. Tento kalendář ale končí. Znají Mayové konec
Řecký salát „trošku jinak“
tisicereceptu.cz
Řecký salát „trošku jinak“
Tohle jsou všechny chutě léta. Olivy můžete nakombinovat i zelené. Místo sýra můžete udělat i variantu s tuňákem. Ingredience na 4 porce 200 g listového salátu 100 g černých oliv 150 g balkáns
Teď jsem šťastnou babičkou
skutecnepribehy.cz
Teď jsem šťastnou babičkou
Doktoři mi říkali, že nikdy nebudu máma. O to větší radost jsem měla, když mi gynekolog pověděl, že jsem ve třetím měsíci těhotenství. Bylo červencové ráno a já po dlouhé těžké noci svírala vytoužené novorozeňátko. Zdravá holčička s dolíčky na tvářích. Slzy mi radostí stékaly z očí. Pět krásných let jsme si s dcerkou užívali. Měli jsme to, o
Jedovatí ohniví červi, kteří jedovatí nejsou
21stoleti.cz
Jedovatí ohniví červi, kteří jedovatí nejsou
Ta zpráva mohla vyděsit tisíce lidí, kteří zamíří v létě na Jadran. Kvůli oteplování moře se u pobřeží Černé Hory, zejména v moři u pláží v okolí Budvy, objevili mnohoštětinatci známí jako ohniví červ
Cesta za pivem Karlovarským krajem
epochanacestach.cz
Cesta za pivem Karlovarským krajem
Každý správný výlet by měl být spojený s ochutnávkou místních specialit. Pokud už vás lázeňské oplatky ničím nepřekvapí, je na čase začít objevovat chutě piv z Karlovarského kraje. Existuje zde lokálních pivovarů hned několik a je na nich krásné to, že je každý jiný. Kamkoli zavítáte, vždy vás překvapí něco nového. V Karlovarském kraji se vaří
SIN Studio Gallery, nová galerie na Jungmannově náměstí v Praze, přivítala první návštěvníky
iluxus.cz
SIN Studio Gallery, nová galerie na Jungmannově náměstí v Praze, přivítala první návštěvníky
SIN Studio Gallery, známá svou jedinečnou sklářskou technologií Vitrum Vivum, přivítala návštěvníky ve své nově otevřené galerii na Jungmannově náměstí. Tato nová pobočka, která spojuje tradiční sklář
Monolity Pumapunku: Přesnost, která udivuje dodnes
epochalnisvet.cz
Monolity Pumapunku: Přesnost, která udivuje dodnes
V departementu La Paz najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Bolívie. Bývalé andské město Tiwanaku. Necelý kilometr od něj leží nejzáhadnější část – Pumapunku, v překladu Brána pumy.   Západobolivijský chrámový komplex objeví již španělští dobyvatelé. „Na jedné z plošin se tyčí mohutná brána a cosi jako okno,“ popíše nám, zřejmě jako první, jezuitský misionář Bernabé Cobo (1582–1657).
Lososová pomazánka
nejsemsama.cz
Lososová pomazánka
Ryby by se v jídelníčku měly objevovat alespoň dvakrát týdně, ať už v podobě pomazánky, zavináčů, nebo pečeného kusu masa. Ingredience: 100 g uzeného lososa 400 g Lučiny nebo jiného krémového sýra 2 šalotky (1 červená cibule) hrst klíčků (ředkvička, řeřicha) hrst nasekané čerstvé petrželky sůl pepř Postup: Zeleninu jemně nastrouháme nebo použijeme robota. Vymačkáme přebytečnou šťávu a smícháme
Potrestal král významného měšťana neprávem?
historyplus.cz
Potrestal král významného měšťana neprávem?
Protestuje, že se ničím neprovinil, odmítá obvinění ze zrady. Zbytečně, Ferdinand I. se rozhodl, že udělá ze svého věrného služebníka obětního beránka! Krále neobměkčí ani Jakubův věk – 70letého starce vydá katovi…   Vzpoura českých stavů proti králi Ferdinandovi I. (1503–1564) skončila v roce 1547 debaklem. Habsburk si svůj triumf náležitě vychutná. Tvrdě potrestá hlavně
Místo veselky smutný rozchod mezi Sedláčkovou a Töpferem?
nasehvezdy.cz
Místo veselky smutný rozchod mezi Sedláčkovou a Töpferem?
Hvězda seriálu Zlatá labuť Jitka Sedláčková (63) už několik let tvoří pár se starším restauratérem Pavlem Töpferem (76). Bratra herce Tomáše Töpfera (73) dlouho vykreslovala jako svého pana Božského