Tak trochu lechtivá prezentace

Total
29
Shares

Málem jsem se zhroutila, když se při prezentaci mezi fotkami produktů naší firmy objevily i moje velmi soukromé „porno“.

Nejsem zrovna odvážná žena, partnerský život nevyjímaje. Ke všem novinkám se vždycky stavím opatrně. Proto jsem byla zaskočená i tehdy, když si manžel pořídil nový foťák a rozhodl se ho otestovat v ložnici.

Sexy zábava

Zpočátku jsem se styděla, i když s manželem jsme spolu už patnáct let a rozhodně nemám problém být před ním neoblečená. Nakonec ale ostych padl a já se do objektivu smála jako puberťačka. Přiznávám, že to nevázané focení nám rozproudilo krev v žilách a zároveň prodchlo naši ložnici romantikou, takže zanedlouho mi manžel v pevném objetí šeptal do ouška slova, která jsem od něj už dlouho neslyšela.

Důležitá prezentace

Dobrou náladu jsem si přinesla i s sebou do práce a dokonce ze mě spadla nervozita před důležitou prezentací. Měla jsem kolegům předvést práci za poslední měsíc. Ke každému produktu naší firmy jsem vymyslela perfektní popis i vtipný slogan, pod kterými se měl prodávat, a připojila příslušnou fotku. Nejprve jsem odvyprávěla celou filozofii, se kterou jsem kampaň tvořila, a pak jsem spustila prezentaci. Jenže si představte, že místo fotek nových lodžií a balkónů najednou u textů vidím svoje prsa!

Místo lodžií ložnice!

Než jsem stihla doběhnout k notebooku a zastavit příval obrázků, spatřili kolegové ještě několik lechtivých fotek z naší ložnice. Prostě trapas nad trapasy. Celá rudá jsem se omluvila s tím, ať mi dají pět minut na vzpamatování. V útrobách počítače jsem mezitím vyhledala zálohovanou verzi prezentace, kterou jsem za peprných, ale v dobrém míněných poznámek kolegů spustila. Manžel to pak ode mě doma samozřejmě schytal a dostal i dlouhé počítačové školení. Aby příště věděl, že když se ho počítač zeptá: „Chcete nahradit následující fotky?“ Má kliknout na odpověď ne!

Simona K. (44), Praha

Také se vám může líbit