Doplatila jsem na nevěru

Total
1
Shares

Nevěra mi procházela dlouhé roky, ale potom jsem se svojí neopatrností prozradila. Moje manželství vzalo za své a já zůstala sama!

Měla bych tvrdit, že jsem manžela nade vše milovala a nevěra mi sloužila jen k ukrácení dlouhé chvíle nebo manželské nudy. Opak ale byl pravdou. Svého muže jsem nikdy neměla moc ráda, natož něco víc! Byl ale vzorný otec a dost vydělával. Tak proč se rozvádět, když jsem si na něho už zvykla?

Zahýbání jsem mu vracela i s úroky

Asi mi také několikrát zahnul, soudě podle obtisků rtěnky na jeho límečku či podivných plateb na jeho kartě. Výpisy z jeho účtů jsem si prohlížela pravidelně a tajně, ale nikdy mu nic nevyčetla. Všechno jsem mu vracela právě svými četnými nevěrami. Když on zaplatil klenotnictví, já strávila pěkný večer v hotýlku. Když přišel navoněný cizím parfémem, já si koupila něco hodně drahého na sebe a zahnula mu s mužem, kterého jsem si našla ještě týž večer někde v baru, nebo kterého jsem znala z minula. Byla jich za ty roky už pěkná řádka a stačilo zavolat. Nějaký ochotný dobrovolník se vždycky našel! Chlapi jsou podivná zvěř. Líbí se jim v ohrádce, pěkně v bezpečí domova, ale nějaký ten výletík do stepi se jim líbí. S podrápanými zády se potom zase vrátí domů do ohrady k manželce, aby si lízali rány až do dalšího dobrodružství!

Účet mě naštval víc, než ostatní

Jednou, při kontrole manželových účtů jsem se vážně naštvala. Platba za třídenní pobyt v hodně luxusním krkonošském hotýlku. To už bylo i na mě moc. Obvolala jsem bývalé milence a sjednala rovnou dvě schůzky. Chystala jsem se to pořádně roztočit! Domů jsem se vrátila až nad ránem. Manžel nespal, k mému překvapení. Číhal, až se vrátím domů. „Kde jsi byla? Jsem strachy úplně bez sebe!“ vyčetl mi a rukou mávnul ke kytce a velké červené obálce. Obojí leželo na stole. Já byla plná vzteku. Schůzky se moc nevyvedly a místo vášně jsem poslouchala jen stezky na manželky. Jak jsou tlusté, nedbají o sebe a nemají zájem o sex. Vybuchla jsem. „Vrátila jsem ti všechno i s úroky! Nenechám se ponižovat!“ křičela jsem na něho a on mlčel.

Vezmu si ho znovu

Potom popadl kytku a hodil ji po mně: „To máš k dnešním narozeninám. Chtěl jsem tě vzít do hotýlku v Krkonoších, ale kašlu na tebe!“ Překvapením jsem si musela sednout. To jsem nečekala! Na svoje narozeniny jsem si vůbec nevzpomněla. Přemýšlela jsem, jak mu vysvětlit, že je všechno jinak i když nebylo… Nic mě nenapadlo. Zmohla jsem se jen na nějakou banální lež, ale nenechal mě ani domluvit. Během chviličky byl pryč. Ani si nesbalil kufr. Nechal si pro věci poslat. Viděli jsme se až u soudu. Rozvod byl rychlý. Taky aby ne! Děti byly dávno dospělé a majetek už dávno oddělený. Zůstala jsem kvůli svojí hlouposti sama. Ale snad ne na dlouho. Pozvala jsem totiž svého, nyní už bývalého manžela, na rande. Večer plný vášní. A on přijal, chudák jeden naivní!

Blanka T., (62), Olomouc

Také se vám může líbit