Přivolání démona skončilo katastrofou

Total
3
Shares

S temnými silami by si lidé vůbec neměli zahrávat. Pokud to z nějakých důvodů riskují, hrozí, že přijdou o část svého já!

Se svojí kamarádkou Kamilou jsem se delší dobu neviděla. Byla jsem docela překvapená, když mi jednoho dne zavolala. Sešly jsme se v kavárně, abychom probraly, co je nového. Tím, co mi Kamila vyprávěla, mě překvapila ještě víc. Myslela jsem si do té doby, že je to rozumná a střízlivě uvažující žena. Nyní se zdálo, že s přibývajícím věkem úplně změnila svůj přístup k světu a začala se zabývat magií.

Chtěla ho dostat s pomocí kouzel

To, co mi Kamila líčila, vypadalo dost nebezpečně. Několik let byla rozvedená a zatím její další vztahy vždy na něčem ztroskotaly. Teď narazila na muže, kterého si strašně moc přála získat, ale on o ni nejevil zájem. Vyzkoušela už všechno, co mohla, a bez výsledku. Začala se zajímat o to, jak nějakého člověka získat proti jeho vůli. A tak se dostala až ke smlouvě s démonem. Uvěřila postupu, který vyčetla v nějaké knize a svého vytouženého muže tak chtěla dostat s pomocí temných sil. Zanedlouho jsem pochopila, že si na mě vzpomněla hlavně proto, abych jí u toho rituálu dělala asistentku. Nejdřív jsem to odmítla a snažila jsem se Kamilu přesvědčit, aby se chovala rozumně a nezahrávala si s věcmi, které mohou být nebezpečné. Přemlouvala mě pak ještě několikrát, osobně i telefonicky, až jsem podlehla. Musím přiznat, že trochu zvítězila i moje zvědavost.

Drama na lesní křižovatce

Musely jsme počkat na noc, kdy bude úplněk. Mým autem jsme dorazily na jednu lesní křižovatku, kterou si Kamila už předtím vyhlédla. Kamarádka s sebou měla sepsanou smlouvu. Nechtěla mi prozradit, co v ní démonovi nabízí. Já prý stejně nic neuvidím, jsem tam jen jako její pojistka, kdyby se přivolání démona nepovedlo a jí se něco přihodilo. Jediné, co mi prozradila, bylo, že papír podepsala krví ze svého malíčku. Nyní, za svitu měsíce, ho chtěla démonovi odevzdat tím, že ho spálí světlem z černé svíčky, kterou měla s sebou. Sledovala jsem její počínání se směsí zvědavosti i obav. Říkala jsem si, že mně se nic stát nemůže a v nejhorším případě tu přece máme auto. Jakmile Kamila nechala papír shořet a potichu odříkala nějaké zaklínadlo, začaly se dít divné věci. Zničehonic se několikrát zablesklo a zahřmělo, i když žádná bouřka nebyla. Kamarádka pak upadla do jakéhosi transu a já se bála o její život!

K ránu začala křičet

V duchu jsem si nadávala, že jsem se do té bláznivé situace vůbec nechala dotlačit. Kamilu, která měla nepřítomný pohled a celá se třásla, jsem opatrně naložila dozadu do auta. Cestou do města jsem přemýšlela, jak to mám řešit. Zavézt ji na pohotovost a tam říct, co se stalo? Nejspíš by se mi vysmáli a poslali nás obě do nějaké léčebny. Věděla jsem naštěstí, kde kamarádka bydlí. Měla u sebe klíče. Odvezla jsem ji tedy domů. Protože pořád nereagovala na má slova a byla duchem nepřítomná, zůstala jsem s ní raději přes noc. K ránu s sebou začala na lůžku házet a tlumeně křičela. Rozhodla jsem se zavolat sanitku, protože jsem si nevěděla rady.

Zmocnil se démon její duše?

V nemocnici si nechali Kamilu na pozorování. Protože jsem nebyla nejbližší příbuzná, nechtěli mi sdělit bližší informace. Teprve později vyšlo najevo, že kamarádka prý prodělala nějakou mozkovou příhodu. Začala mít problémy se zrakem a také epileptické záchvaty. Když jsem se s ní setkala, na ten noční rituál si vůbec nepamatovala. Byla to úplně jiná Kamila, než jakou jsem znala! Vypadalo to, jako by přišla o svojí duši. Ten muž, kvůli kterému se to všechno stalo, o ní nakonec opravdu projevil zájem, ale ona už s ním mluvit nechtěla. Něco se tenkrát v noci za úplňku muselo hodně pokazit!

Miloslava (46), Opava

Také se vám může líbit