Zdraví mi ničila špatná kombinace barev

Total
19
Shares

Měla jsem léta své oblíbené oblečky a doplňky. Úbytek sil jsem přičítala věku a zdravotní problémy dědičným dispozicím. Odvážná změna mě ale uzdravila.

Celý život jsem milovala zelenou a žlutou barvu. Kdykoliv jsem si měla vybrat oblečení, doplňky nebo cokoliv do domácnosti, zvítězily nad ostatními. Cítila jsem se spokojená v ložnici, která měla dvě stěny zelené a dvě žluté a do toho kraloval tmavě zelený nábytek. Doplňky musely být křiklavě žluté. Žila jsem si celkem šťastně, jediný můj problém byl, že jsem nemohla otěhotnět. A na tom zkrachovaly všechny mé vztahy.

Byla jsem nemocná?

Ani mě nenapadlo hledat pomoc u léčitelů. Kamarádka mě musela hodně přemlouvat, abych s ní na tu besedu šla. Týkala se kamenů a jejich energie. Žena, která přišla na pódium, ze sebe ale vyzařovala tak zvláštní energii, že jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Celou mě pohltilo její charisma. Musela vycítit, jak na ní visím očima, a zaměřila se na mě. Dívala se mi do očí a přednášela. Až najednou řekla: „Tak například tato paní by měla vyměnit zelenou za červenou!“ Ta slova mě překvapila, protože v tu chvíli jsem na sobě nic zeleného neměla.

Viděla temnou auru

Po besedě jsem se jí musela zeptat, jak na tuto myšlenku přišla. Jen se usmála: „Poznala jsem to podle vaší aury. Chybí vám energická červená, zelená je doplňková barva, a tak vás vysává. Už léta!“ A pak ještě dodala, že bych měla na čas odložit žlutou, protože mi přetěžuje rozum, a nasadit modrou, abych se povznesla. A přidat trochu růžové, barvy lásky, kterou milují děti. Otřásla jsem se odporem. Odbornice na kameny a barvy se zasmála a dodala, že pokud chci mít dítě, tak pro to musím něco udělat. Naprosto zmatená jsem si koupila od ní talisman.

Konečně jiný člověk!

V okouzlení této ženy jsem udělala neuvěřitelné změny doma i na sobě. Zvolila jsem starorůžovou. Místo zelených doplňků se v bytě objevily červené. I šatní skříň jsem podřídila této barvě. Kamarádky mě za to chválily a dodaly, že by to chtělo další změny. Tak jsem se pustila do odvážného účesu. A nejspíš jsem začala vyzařovat nějakou erotickou energii, protože jsem vzbudila nebývalý zájem mužů. Našla jsem si přítele a záhy otěhotněla. Od té doby se už léčitelství nesměju.

Radka (43), Karlovy Vary

Také se vám může líbit