SkutečnéPříběhy.cz
Domů     Mého kamaráda ženy jenom zneužívají a já už se na to nemůžu dívat
Mého kamaráda ženy jenom zneužívají a já už se na to nemůžu dívat

Kamarád Kryštof to s ženskými neumí. Všechny ho vysávají jako štěnice a on jim plní veškerá jejich přání. Stojí ho to peníze i zdraví, ale on si nedá říct.

Kryštof je můj kamarád už od střední školy. Chvilku jsme spolu dokonce chodili,ale oba jsme rychle přišli na to, že nám to víc jde jako přátelům.

Byli jsme nerozlučná dvojka, vídali jsme se i po maturitě každou chvíli, i když jsme každý žili někde jinde.
Já po střední škole vystřídala několik pracovních míst i chlapů.

reklama

Nakonec jsem si, shodou okolností ve stejný den, našla v šestadvaceti svou životní lásku i zaměstnání, v kterém už jsem měla vydržet. Zdeněk se Kryštofovi líbil a můj nastávající měl dost rozumu, aby na mého kamaráda nežárlil. Bylo mu jasné, že jsme jako bratr se sestrou a nikdy to nebude jinak.

Konečně si někoho našel


Zatímco mě se dařilo, vdala jsem se, narodila se nám dcera a pak syn, Kryštof byl pořád sám. Občas se kolem něj nějaká slečna motala, ale nikdy to nevydrželo moc dlouho. Pravdou je, že to s holkama moc neuměl.

V dětství to neměl lehké, u nich doma to bylo takové divné. Byl dost nedůvěřivý a bál se závazků. Rádi bychom mu se Zdenkem pomohli, ale jako dohazovači jsme nebyli zrovna obratní.
Pár let po třicítce sbalila Kryštofa Stáňa.

reklama

Dělala pokladní v supermarketu na kraji města. Jak se jí to povedlo, to nám bylo záhadou. Každopádně to s Kryštofem uměla tak dobře, že se dostala dál, než kterákoliv jiná slečna, s kterou chodil.

Já z ní neměla úplně dobrý pocit, ale když si ze mě Zdeněk utahoval, že v mých očích nebude pro Kryštofa dobrá žádná ženská, nechala jsem si pochybnosti pro sebe.
Svatbu měli ti dva hezkou, ženich byl očividně šťastný, i když trochu zaskočený.

Nevěstě to moc slušelo a vypadalo to, že je na ženicha náležitě pyšná. My jsme byli rádi, že Kryštof konečně někoho má. 


Jen lenošila a tloustla


Život není nikdy bez mráčku. I já a Zdeněk jsme měli problémy. Vždycky jsem se chodila vybrečet ke Kryštofovi a on se zase na oplátku svěřoval mě.

reklama

Tak jsem mohla sledovat, jak se z jeho zbožňované Stáničky vyklubala uštěkaná potvora, která se vyžívala v komandování a nechtělo se jí pracovat. Je pravda, že Kryštof je dokázal v pohodě uživit oba. Jenže ona nepracovala ani doma. Navíc příšerně ztloustla.

I přesto ale mého nejlepšího kamaráda ani nenapadlo, že by se s manželkou rozvedl. Podle mě měl strach, že by mohl zůstat sám. 
Když nám minula čtyřicítka, já měla pocit, že zažívám nejlepší léta svého života.

Děti už byli velké, se Zdeňkem jsme do sebe byli znova zamilovaní. Ale Kryštofovi se tak dobře nedařilo. Stáňa byla čím dál tím nepříjemnější. Navíc, jak se nám Kryštof jednou u vína svěřil, s ním úplně přestala spát.

Když jsme se ho opatrně zeptali na rozvod, jen vrtěl hlavou. Prý by to bylo po těch všech letech komplikované, i když nemají děti. A právě tehdy do něj začal můj muž vandrovat, že by si měl najít nějakou milenku.


Mrzelo nás, že není šťastný


Kryštof se tomu samozřejmě nejdřív bránil, jenže pak v něm ta myšlenka začala hlodat a rozebíral ji se mnou ze všech stran. Nejsem člověk, který by nějak fandil nevěře. Jenže v jeho případě by snad ani o nevěru nešlo.

Manželství se Stáňou bylo už dávno mrtvé a on by si zasloužil trochu štěstí. Problémem byl ale jeho vkus na ženy. Jakoby měl radar na potvory, kterým děla dobře chlapa využívat.

Když jsme ho se Zdeňkem seznámili s nějakou naší kamarádkou, hodnou a slušnou, tak si sice třeba dobře popovídali, jenže z toho stejně nebylo nic.
Už nám táhlo na padesát a vypadalo to, že Kryštof zůstane zaseknutý v nefunkčním manželství a do konce života už ho čeká jen sekýrování, žádná láska a žádný sex.

Jenže pak se objevila Madla. Jak se seznámili, to jsme se vlastně nikdy nedozvěděli, Kryštof to vyprávěl pokaždé jinak. Jisté je, že ze dne na den úplně rozkvetl. Nemohli jsme se dočkat, až se s Madlou seznámíme.

Popravdě řečeno jsme byli z té tělnaté užvaněné dámy zahalené v batikovaném hábitu poněkud překvapení. Moc chytrá nebyla, ale na všechno měla svůj vlastní názor a samozřejmě ten nejlepší. Na mě navíc dost nepříjemně zapůsobilo, jak pomlouvala svého muže. Ke všemu totiž byla ještě vdaná.


Přáli bychom mu něco lepšího

Nechtěli jsme Kryštofovi kazit radost. Ale když odešli, jen jsme se na sebe podívali. Na nás na oba zapůsobila Madla hodně podezřele. Rozebírali jsme ty dva snad tři hodiny.

„Podívej, to je jednoduché,“ prohlásil nakonec Zdeněk „Kryštof byl celá léta sice ženatý, ale vlastně sám a bez sexu. Je úplně jedno, jaká je, hlavně že s ním spí a neječí na něj. Přejme mu to. Hlavně aby z toho nezblbnul.“


Nevíme, jak dlouho to vydrží


Jenže právě to se naneštěstí stalo. Kromě toho, že celá léta otročil na baráku manželce, musel ještě skákat kolem milenky. Byl to zápřah, Madla každou chvíli potřebovala něco odvézt, opravit, s něčím pomoci, nechala se od Kryštofa i „sponzorovat“.

S obavami jsme se Zdeňkem sledovali, jak je náš kamarád čím dál tím utahanější a strhanější. Chtěli jsme, aby našel někoho,kdo ho bude mít rád a nakonec skončil s potvorou, která si nezadá s jeho ženou.

Rádi bychom mu pomohli, jenže jak přijde řeč na rozchod, dívá se na nás jako na nepřátele. Jenže když to takhle půjde dál, bojíme se, že skončí s infarktem nebo v blázinci.

Kateřina (53), Humpolec

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
20.3.2023
Čtyři dny se ty dvě trmácely vlakem, od hranic je jakýsi dobrodinec odvezl do Prahy. Pak přišlo to nejhorší: Ola a kočka se musely rozloučit. Domnívala jsem se, že vedu obyčejný život, místy až trochu nudný, ale po loňském 24. únoru jsem došla k závěru, že jsem vlastně šťastná žena. Pracuji jako servírka v malé, příjemné restauraci, mám devětadvacetiletou dceru, která vylétla z hnízda a žije s 
20.3.2023
Byla jsem v „telecích letech“, puberťačka jako hrom. Když jsem zjistila, že se do mého milovaného pokojíčku přistěhuje jakási Helena, byla jsem nešťastná. Bylo mi čtrnáct. Puberťačka se vším všudy. Přemýšlela jsem, zda jsem hezká (připadalo mi, že ne) a jestli by se ve třídě našel aspoň jeden kluk, třeba i menší než já, kterému bych se líbila (připadalo mi, že ne). Topila jsem se v citových
16.3.2023
Věřila jsem, že naše manželství bude šťastné a plné lásky. Spletla jsem se. Dnes se svého bývalého manžela spíš bojím. Změnil se, je dotěrný a stále mi komplikuje život. Vdávala jsem se o něco později, než bývalo dříve zvykem, ale bylo to z lásky a vůbec mi nevadilo, že můj nastávající Leoš nebyl žádný boháč. Peníze pro mě ve vztahu nehrály vůbec žádnou roli. Naivně jsem si myslela, že nám bude
14.3.2023
To, že můj milovaný manžel slepne, je samo o sobě dost hrozná tragédie. Ještě horší ale je, co to udělalo s naším vztahem, jak moc ho to změnilo. Rána a další. A pak už jen manželův křik a nadávky. Ty patří mně. Muž mě snad už potisící obviňuje, že jsem v předsíni schválně narafičila nějaké věci na jeho cestě do koupelny. O něco zakopl a teď se vzteká, křičí a zlostně kope do dveří. Snažím se m
14.3.2023
S láskou je to velmi složité. Často si ji lidé pletou s obyčejným flirtem a rádoby zamilovaností. A pak se nestačí divit, koho vedle sebe mají. Jako já. Rychle si obouvám tenisky, aby na mě František nemusel dlouho čekat. Jsem trochu neohrabaná a už mi to tak rychle nejde. Ale je mi to fuk. Ještě před rokem bych se z těchto viditelných projevů stárnutí hroutila. Teď mám ale Františka a díky tom
Nenechte si ujít další zajímavé články
Manželská krize Jany Švandové?
nasehvezdy.cz
Manželská krize Jany Švandové?
Momentálně září Jana Švandová (75) v oblíbeném seriálu ZOO a další nabídky se jí jen hrnou. V osobním životě se jí prý ale už tolik nedaří. Říká se, že ačkoli je se svým manželem Pavlem Satoriem (73
Elegantní rapsodie v černé a zlaté
rezidenceonline.cz
Elegantní rapsodie v černé a zlaté
Základem exkluzivního stylu sofistikovaného interiéru, překypujícího tvorbou designéra Carla Donatiho, jsou jedinečné kousky, inspirované ikonickým modernistickým hnutím v architektuře a designu pod t
Putování po Labi: Od pramene až k moři…
epochanacestach.cz
Putování po Labi: Od pramene až k moři…
Putování po Labi vás dovede do překrásných míst, která stojí za to navštívit a shlédnout. Pojďme se projít alespoň k hranicím naší vlasti. Labe je jednou z největších řek i vodních cest Evropy. Jeho
Nešťastná Radka Třeštíková. Zoufalé ženy někdy tropí zoufalé hlouposti
nasehvezdy.cz
Nešťastná Radka Třeštíková. Zoufalé ženy někdy tropí zoufalé hlouposti
Od rozchodu s fotografem Tomášem Třeštíkem (45) jako by se ve spisovatelce Radce Třeštíkové (41) probudilo její divoké já. Nedávno znovu obnovila svůj profil na sociálních sítích, který v jakémsi a
Slavnostní paštika se slaninou
tisicereceptu.cz
Slavnostní paštika se slaninou
Ochutnejte drůbeží paštiku se slaninou, červeným vínem a zavařenými třešněmi. Ingredience 500 g drůběžích jater 3 velké cibule 250 g slaniny 2,5 dcl červeného vína 150 ml smetany na vaření
Umělá inteligence jako hrozba budoucnosti?
21stoleti.cz
Umělá inteligence jako hrozba budoucnosti?
Umělá inteligence (AI) dokáže usnadnit práci napříč obory. Od medicíny přes reklamu, výrobní proces až po investování na burze. Stále častěji se však setkáváme se strachem, zda se nevyplní apokalyptic
Znovuzrození ikonického outdoorového modelu Alpina
iluxus.cz
Znovuzrození ikonického outdoorového modelu Alpina
Ikonická řada Extreme, která se poprvé objevila téměř před dvaceti lety, se nyní vrací v novém designu. Hodinky se sportovní DNA a nezaměnitelným designem mají za úkol zdůraznit dobrodružného ducha zn
Kdy se klobouk stal symbolem stavovské cti?
epochaplus.cz
Kdy se klobouk stal symbolem stavovské cti?
„Čepici, kuklu, helmu nebo hučku?“ Ať si narazím na hlavu cokoli, jednoznačně dám najevo, co jsem zač. Nikdo se mnou nemusí promluvit ani slovo, ale přesto má hned jasno. Policista, nebo bohatá dáma?
Sen mě upozornil, že je paní Svatava v nebezpečí
skutecnepribehy.cz
Sen mě upozornil, že je paní Svatava v nebezpečí
Pracovala jsem v domově pro seniory a oblíbila si tam starou milou paní. Jedné noci se mi o ní ale zdál děsivý sen. Ukázal se jako varování. Pracovala jsem léta v domově pro senio­ry. Poznala jsem za tu dobu mnoho různých stařečků, ale jedna žena se mi zapsala do paměti nejvíce. Byla to paní Svatava. Měla jsem ji jako
Co se skrývá za létajícím mexickým přízrakem?
enigmaplus.cz
Co se skrývá za létajícím mexickým přízrakem?
Do prašné cesty jsou vytlačeny podivné otisky neznámého tvora. Se zájmem v očích je roku 1908 sleduje obyvatel mexické obce Villa García ležící 570 kilometrů severně od Mexico City.   [gal
Mrazivá předpověď: Do roku 2100 zmizí polovina ledovců na Zemi
epochalnisvet.cz
Mrazivá předpověď: Do roku 2100 zmizí polovina ledovců na Zemi
Ledovce jsou krásné a majestátní. Vytvářejí horské štíty, vyhloubily malebná údolí a mnohé jsou rájem pro lyžaře. Na jiných koncích světa poskytují tolik potřebnou sladkou vodu. Brzy se stanou jen vzp
Krůtí maso se zeleninovým salátem
tisicereceptu.cz
Krůtí maso se zeleninovým salátem
Bezchybná volba, pokud hubnete. Krůtí maso patří k nejdietnějším. Ingredience 1 cibule 1 salátová okurka 1 červená kapie 1 žlutá kapie 1 zelená kapie 5 rajčat 150 g měkkého salámu 3 vejce