Už vím, co znamená polibek smrti

Total
22
Shares

Propadala jsem se do beznaděje, těžká nemoc mě ničila. Nilský kříž mi vrátil víru a naději a já se nakonec uzdravila.

Myslím si, že dnes už mohu říct po tom všem, co mě před pár lety potkalo, že jsem měla vlastně velké štěstí. Když mi lékař oznámil, že nález v prsu je pozitivní, doslova se mi podlomila kolena. Ochromená strachem jsem odcházela z nemocnice, šla přeplněnou slunečnou ulicí, loučila se se životem a říkala si: „Proč právě já musím být ta třetí?“ Dlouhá léta jsem pracovala jako referentka na oddělení farmacie, a tak se mi občas dostaly do rukou odborné materiály – brožurky, které jasně vypovídaly o tom, jak rakovina nabývá v naší zemi na síle. Do roku 2000 to byla každá pátá, která se s ní musela potýkat, a najednou během krátké doby každá třetí!

Život mě naučil!

Neměla jsem v životě na růžích ustláno a mnohdy jsem se musela doslova rvát o práva svých dětí. Jejich otec se mnou bojoval při soudních tahanicích, a to mne stálo hodně sil a energie. Všechny ty stresy, nervy a vypětí, ať chcete nebo ne, se podepíší na vašem zdraví. Ukryje se to někam do hlubin vašich útrob a vypluje to na povrch ve chvíli, kdy to člověk nejméně čeká. Představa, že by moje mladší dcera, které bylo teprve jedenáct, zůstala beze mě, byla pro mě naprosto nepřijatelná. Říkala jsem si, že porazím i samotnou smrt, protože mi nic jiného nezbývá… V takových chvílích člověk hledá pomoc všude. Ne vždy je to rozumné řešení, mně se ale vyplatilo. Náhoda nebo osud mě tehdy zavedl do malého obchůdku s amulety. Dlouho jsem si je prohlížela a vybírala si. Říkala jsem si, že člověk sám nejlépe vycítí, co potřebuje. Tehdy mě uhranul Nilský kříž. Nemohla jsem od něho odtrhnout oči, a i když mi prodavačka ukazovala další amulety, můj zrak se stále stáčel k němu. Jako by mi říkal: „Já jsem to, co hledáš! Já ti pomůžu!“ A když jsem stále ještě váhala, řekla přesně tato slova ta žena nahlas. „To je to, co hledáte! To vám pomůže!“ V tu chvíli jsem věděla, že ten kousek stříbra musím mít. Dost dobře jsem ale nevěděla, co s ním? A tak jsem se nechala od prodavačky poučit.

Byl to skvělý rituál

Používá se především k psychickému posílení, a to jsem opravdu potřebovala. Být psychicky silná. Je ideální při vyčerpání, stresu a hlavně při uzdravování. Slzou vybíráte chorobnou energii z nemocného místa a dlouhým ramenem kříže dodáváte léčivou energii. Kříž ale musíte vždy dobře očistit nad plamenem. Věřím tomu, že mi právě on dodával sílu s nemocí se prát a zvítězit. Když Nilský kříž stisknete mezi palec a ukazováček, za určitou dobu ucítíte teplo a lehké brnění nebo dokonce tlak. Když tento pocit slábne až zcela zmizí, máte energii načerpanou a musíte kříž dobít. Pozor ale, pokud při jeho držení máte nepříjemné pocity, okamžitě jej odložte. Máte totiž energie příliš, a ani to není dobře. Může vám škodit. Kříž jsem užívala hlavně před spánkem, abych si navodila krásné myšlenky a usínala s vírou na uzdravení. A to se mi podařilo. Dnes už mám své těžké období za sebou, a proto se chci o své zkušenosti podělit s těmi, kdo takovou radu potřebují.

Šárka (47), Praha

Také se vám může líbit