SkutečnéPříběhy.cz
Domů     Snacha mi odloudila manžela
Snacha mi odloudila manžela

Přiznávám, že se nám po 35 letech ze vztahu vytratila ona pomyslná jiskra. Nikdy by mě však nenapadlo, že ji můj muž postrádá a bude ji hledat jinde.

Vzpomínám na ten den, kdy se Julie objevila poprvé u nás doma. Martin, můj syn, mi volal do práce, že by nám večer někoho rád představil. Už dlouho jsem měla tušení, že má slečnu a čekala jsem, kdy nám ji přijde ukázat.

Pochopitelně, asi jako každá máma i já jsem chtěla pro svého syna dokonalou partnerku, která bude nejlépe skvělá kuchařka, postará se o domácnost, zvládne výchovu dětí, bude krásná, chytrá a vtipná.

reklama

Co bych dnes dala za to, kdyby si přivedl jakoukoli jinou ženu, jen ne Julii. Tu Julii, která během jediného roku obrátila můj život vzhůru nohama, rozvrátila rodinu a připravila mě o milovaného syna.

Od první chvíle jsem tušila, že je to potvora, Martin o tom ale nechtěl slyšet ani slovo.

Mohl na ní oči nechat

Můj manžel nikdy nebyl žádný proutník. Nekoukal po ženských, nikdy mě nepodvedl a nedával mi sebemenší důvod, abych na něho žárlila nebo ho z čehokoli podezírala. Jakmile ale Julie překročila práh našeho domu, stal se z něho někdo jiný.

reklama

Někdo koho jsem dosud neznala. I přesto, že mi odpočátku neseděla, musím říct, že to byla nádherná žena. Když vešla do předsíně jakoby se místnost úplně rozzářila. Byla vysoká, neskutečně štíhlá a u pasu se jí pohupovaly rovné hnědé vlasy.

Řasy měla jako mrkací panenka a její zelenomodré oči byly plné života. Přiznávám, že mi ta její krása opravdu vyrazila dech a musela jsem se ptát, co taková modelka chce po mém synovi. Martin tedy nebyl žádný šereda, ale žádný extra ani krasavec.

Prostě takový obyčejný prostý kluk. Nebyla ovšem zdaleka jediná, kdo nemohl z Julie spustit oči. Můj muž dokonce během večeře zapomínal i kousat.

Plánovali velikou svatbu

Ještě ten večer nám syn oznámil, že Julii požádal o ruku a chtějí se příští rok v létě vzít. Julie jen přikyvovala, ale moc nám toho o sobě řekla.

reklama

Když mladí odešli a my s mužem leželi v posteli, svěřila jsem se mu o svých pochybnostech, že Julie není pro Martina tou pravou a že si nejsem jejich svatbou moc jistá.

Manžel mi úplně vyrazil dech, když se na mě nevybíravě obořil s tím, že jsem nepřející zapšklá ženská a jen nemůžu unést, že si náš syn dovedl takovou krasavici. Následně mi také oznámil, že mladým nabídl, aby svatbu uspořádali v naší restauraci.

Můj muž totiž vlastnil léta krásnou a prosperující restauraci na náměstí. Naštval mě, že se o tom se mnou vůbec neporadil. Hádat jsem se ale nechtěla. Měla jsem toho za celý večer dost.

Scházeli se kvůli přípravám

Svatební přípravy nabíraly na obrátkách i přes mé připomínky. Martin cítil, že tomu nejsem nakloněna a tak mě odšoupl na druhou kolej. Všechno řešil jen se svým otcem a svou budoucí ženou.

Asi tři měsíce před svatbou ale musel odjet na druhou stranu republiky kvůli školení nováčků u nich ve firmě. Všechno tak zůstalo na Julii, která stále častěji chodila za mým mužem do restaurace.

Z počátku mi to nepřišlo divné, ladili svatební tabuli, výzdobu a jiné drobnosti kolem té velké slávy. Když však začal manžel chodit domů čím dál později, začala jsem mít podezření, že se něco děje. Navíc se začal choval úplně jinak.

Pořídil si třeba nový parfém, prohlížel se před odchodem v zrcadle a víc si hlídal mobil.

Prozradila je zapadlá náušnice

Martin byl pryč zhruba měsíc a čím dál častěji mi během té doby volal, jestli jsem nemluvila s Julií, že se mu téměř neozývá. Dával to za vinu náročným přípravám svatby. Pravda však byla, že si jeho milovaná Julie brousila zuby na mého muže a jeho otce.

Úplně mu popletla hlavu. Doma bylo celkem dusno, cokoli jsem na její adresu utrousila, hned se na mě muž utrhoval. Bylo mi jasné, že se něco děje, ale nechtěla jsem tomu věřit. Mé domněnky pak potvrdila zapadlá náušnice pod sedačkou v našem autě.

Během cesty na nákup totiž manžel prudce zabrzdil a mě se vysypala kabelka pod sedačku. No a jak jsem si sbírala věci, narazila jsem na náušnici, která rozhodně nebyla moje. Ptala jsem se manžela nenápadně koho v našem voze měl.

Řekl, že nikoho a po chvíli ticha dodal, že nechápe o co mi jde. Náušnici jsem pak pohodila na podlahu v autě. Ani mě nepřekvapilo, když jsem ji o pár dní později uviděla v páru v uších Julie.

Syn mi nevěřil ani slovo

Postupně začaly přibývat další důkazy o tom, že Julie manžela svedla. Když jsem to synovi volala, nechtěl o tom se mnou vůbec mluvit a obvinil mě, že jsem jeho budoucí ženu neměla odpočátku ráda a že už toho má dost.

Po návratu Martina domů z pracovní cesty se situace dost vyostřila. Julie se mu přiznala, že má někoho jiného, o koho jde ale nechtěla prozradit. Bylo jasné, že žádná svatba nebude.

Zatímco mi syn doma chřadl a toužil po své snoubence, jeho otec ji svíral v náručí. Nemohla jsem se na to už déle koukat a na muže jsem udeřila. Pod tíhou důkazu se nakonec přiznal, sbalil si nejnutnější věci a odešel za ní.

Vzhledem k jeho pocitům viny proběhl rozvod velmi rychle, stejně tak i majetkové vyrovnání. Mě i Martinovi se přesto zhroutil svět.

Ztratili jsme své milované, byli jsme ponížení a odkopnutí, když se ale dnes ohlédnu zpět, musím přiznat, že to prohloubilo náš vztah a máme k sobě se synem mnohem blíž než kdy dřív.

Alena K. (55), Kladno

reklama
Související články
30.1.2023
Náhrdelník mé tety v sobě skrýval tajemství nešťastné lásky. Když jsem ho tehdy nesla do klenotnictví, netušila jsem, že tím nechám spravit nejen starý šperk, ale také dvě zlomená srdce. Moje teta měla náhrdelník, který se mi moc líbil. Bylo na něm umělecky provedené písmeno „M“, protože teta se jmenovala Miluše. Jednou, když jsem si jako holka s náhrdelníkem hrála, teta mi ho beze slov vzala a
26.1.2023
Pokud už nemají rozum zralí lidé s životními zkušenostmi, musí ho mít alespoň jejich děti. Naši potomci nás o tom přesvědčili v praxi! Důvodem mého rozvodu s manželem, ke kterému došlo po dvaceti letech od svatby, nebyla ani nevěra, ani to, že by Michal pil nebo byl agresivní. Ani s penězi jsme problém neměli. Přestali jsme si ale rozumět. Tak se rozvedeme! Najednou jsme si oba připadali
24.1.2023
O děti se nesnažila ani po nich ještě netoužila. Přesto se z mojí dcery stala šestinásobná matka. Od rána do večera dře a sebe zanedbává! Už jsem měla o dceru strach, že si nikoho nenajde. Dívky v jejím věku randily a užívaly si života. Ona ne. Stále jen ležela v knihách a učila se. Nejdřív na maturitu a potom na zkoušky. Chtěla se stát lékařkou a svému snu obětovala mnoho dní i nocí. Rozmaz
23.1.2023
Po rozvodu se mi ulevilo, ale ne moc. Nenávist, kterou jsem k bývalému manželovi cítila, tížila, bolela a táhla mě k zemi. Náš vztah byl v troskách. Už jsme na sebe nedokázali ani promluvit. Martin se zavřel do pracovny, kde se zamykal, abych tam nemohla ani vstoupit, já jsem si udělala hlavní stan v ložnici, kam zas nechodil on. Obývací pokoj byl společný, ale dávno jsme tu nesedávali spolu
21.1.2023
Já jsem rozvod s manželem už dávno překonala a vyrovnala se s ním. Trápí mě, že se s tátou nedokáže usmířit naše Anička. S manželem jsme prožili dvacet let dobrého manželství a vychovali dvě úžasné děti. Starší Aničku a mladšího Josífka. Po dvaceti letech od nás ale můj muž odešel. Nebyla v tom jiná žena, prostě chtěl změnit život. Byla to pro mě rána, člověk se ale časem s osudem vyrovná. N
Nenechte si ujít další zajímavé články
Konec módy korzetů: Odmítaly je ženy nosit kvůli válce?
epochaplus.cz
Konec módy korzetů: Odmítaly je ženy nosit kvůli válce?
Už ve starověké Krétě kolem roku 1800 př. n.l. nosí ženy korzety vyrobené z měděných plátů. Starověké Římanky používají pro zakrytí ňader pruhy látky omotané okolo hrudníku, ty znázorňují i nástěnné m
Žárlí na manželovu bývalku?
nasehvezdy.cz
Žárlí na manželovu bývalku?
I když už od jejich rozchodu uplynulo hodně vody, ze vztahu s Justinem Bieberem (28) čerpá zpěvačka Selena Gomez (30) dodnes, alespoň v písních. Neustálé rozchody a návraty a guláš v hlavě z lásky
Na lásku můžete narazit kdekoli
skutecnepribehy.cz
Na lásku můžete narazit kdekoli
Láska není jen pro mladé. Kvete opravdu v každém věku a narazit na ni můžete třeba i při nakupování potravin. Bylo mi čtyřicet sedm let a deset let jsem byla rozvedená. Sen o novém vztahu jsem už dávno dosnila. Byla jsem přesvědčená, že mě žádná velká láska už nečeká. Dokud jsem nepoznala Jaromíra. Už jsme si neměli co říct
Sabina Laurinová už nechce být sama
nasehvezdy.cz
Sabina Laurinová už nechce být sama
Ačkoli je Sabina Laurinová (50), kterou můžeme vídat v seriálu ZOO, velmi krásná žena, sama přiznala, že už na sobě občas přibývající roky pociťuje. A přestože v minulosti tvrdila, že se do žádných
Záhadný římský předmět zřejmě sloužil magii
21stoleti.cz
Záhadný římský předmět zřejmě sloužil magii
Podivných dutých, kovových dvanáctistěnů s velkými otvory v každé ze stran a čepy v každém rohu, pocházejících z dob římské říše, bylo po celé Evropě nalezeno mnoho. Nikdo však netuší, k čemu tyto záh
Výstava: Zemědělská krajina a technika na fotografiích Miloše Sedláčka
epochanacestach.cz
Výstava: Zemědělská krajina a technika na fotografiích Miloše Sedláčka
Výstava výtvarného fotografa Miloše Sedláčka představí témata krajiny v jejích různých podobách se zaměřením na krajinu zemědělskou. Vernisáž výstavy Miloš Sedláček – fotografie ZE MĚ proběhne ve čt
Poslední dílo slavného architekta celebrit
rezidenceonline.cz
Poslední dílo slavného architekta celebrit
Jeho návrhy okouzlovaly slavné, bohaté a mocné napříč generacemi. Projektantská kariéra Wallace Neffa trvala dlouhá desetiletí, od dvacátých let minulého století až do roku 1982, kdy zemřel. Na své
Kuře s chorizem a bramborami
tisicereceptu.cz
Kuře s chorizem a bramborami
Chorizo /čorízo/ je typický španělský salám, který Španělé přidávají téměř do kažého pokrmu. Nejlépe však chutná v kombinaci s opečenými bramborami a kuřetem. Ingredience 4 ks kuřecích prsou s k
Marinované krevety s opečenou bagetou
tisicereceptu.cz
Marinované krevety s opečenou bagetou
Pravá chuťovka pro milovníky mořských plodů. Jako příloha stačí opečená bageta, kterou si vytřete i zbylou šťávu z pánve. Ingredience 200 g nevyloupaných krevet 5 lžic olivového oleje šťáva z
Saunování: Častou chybou je spojení odpočinku s plaváním v bazénu
epochalnisvet.cz
Saunování: Častou chybou je spojení odpočinku s plaváním v bazénu
Saunování je opravdovým umění relaxace. Teplem se dá zbavit svalových potíží i těžkých myšlenek. Pravidelné saunování zbavuje stresu, podporuje imunitu, pomáhá proti bolestem zad i migrénám.  
Záhada vlaku Zanetti: Po vjezdu do tunelu se už nikdy neobjevil!
enigmaplus.cz
Záhada vlaku Zanetti: Po vjezdu do tunelu se už nikdy neobjevil!
V roce 1911 se v Itálii chystala zajímavá technicko-společenská událost. Železniční společnost Zanetti vypravila nový typ osobního vlaku na propagační jízdu. Skončilo to však poněkud rozpačitě. Vlak v
Nový Falkensteiner Hotel Montafon: Ekologie. Hory. Ochrana přírody.
iluxus.cz
Nový Falkensteiner Hotel Montafon: Ekologie. Hory. Ochrana přírody.
Ekologie. Hory. Ochrana přírody. Tři kvalitní pojmy, které označují nový Falkensteiner Hotel Montafon v rakouském Vorarlbersku. Ještě před svým oficiálním otevřením 16. prosince 2022 nasazuje první pě