Jak se zbavit nebezpečné sokyně?

Total
8
Shares

Když jsem potkala Martina, byl už půl roku volný. Jeho bývalá přítelkyně mu dala košem, ale zdálo se, že je s tím už srovnaný.

Nic tedy zdánlivě naší lásce nebránilo. Martina jsem potkala na jednom tenisovém turnaji. Líbil se mi na první pohled. Dali jsme se do řeči a hned si rozuměli. Dokonce jsme nechápali, že jsme se nepotkali dávno, neboť jsme hráli ve stejném klubu, a dokonce jsme bydleli i nedaleko sebe.

Bylo to ale správné načasování, protože Martin měl za sebou dlouholetý vztah a jeho přítelkyně Dana ho opustila teprve před pár měsíci. Ta se ale najednou po půl roce probrala a opět o mého přítele začala bojovat. Jednoduše nezvládla fakt, že se znovu zamiloval. A to, i když ho nechtěla ona.

Možná jí to neklaplo s tím, kvůli kterému vlastně Martina kopla do zadku. A i když jsme už s Martinem spolu i bydleli, ona si to rozmyslela a v jejích očích vztah mezi nimi vlastně nikdy neskončil.

Neustále se do mě navážela

Začalo to tím, že jsem musela přihlížet jejím výlevům na sociální síti, kde se mě snažila opakovaně ponížit. Naštěstí pro mě neúspěšně. Když to nezabralo, přešla na těžší kalibr a demonstrativně páchala sebevraždu. Několikrát…

Martin jí prostě přestal brát telefon, tak mu jen napsala: „Jdu si lehnout na koleje a počkám, až pojede vlak. Co s tím uděláš? Chceš mít tohle na svědomí?“ Zpočátku nás to trochu vyděsilo, pak už nám to oběma připadalo vtipné a jen jsme doufali, že ji to brzy přejde. Nepřešlo.

Pronásledovala nás

Náhodně se vyskytla všude tam, kde jsme byli i my. Dokonce se skamarádila s mojí kamarádkou, kterou se snažila poštvat proti mně. A protože nevrátila klíče od bytu, tak se k nám několikrát sama pozvala, protože je prý tady doma a nemusí se ohlašovat. Když jsme vyměnili zámek, začala se mstít.

Bohužel spolu s Martinem vlastnili psa, o kterého se po rozchodu střídavě starali. Jednoho dne nám ho nepředala, přestože byli předem domluveni. Nebrala mu telefon a neodpovídala na zprávy.

Chtěla ho svést

Věděli jsme, že je něco špatně. Jeli jsme k ní do bytu, ale nebyla doma. Pak Martinovi přišla zpráva: „Jsem na chatě, otrávila jsem sebe i psa. Sbohem.“ Tam už se vydal sám, protože nechtěl, aby se mi něco stalo. Žádné drama se opět samozřejmě nekonalo. Když tam přijel, pes ho naštěstí přiběhl přivítat a ona mu otevřela v negližé.

Martin z ní byl zoufalý. Vůbec si nevěděl rady. Když to zkrátím, šlo to celé k soudu a bývalka dostala zákaz přiblížení. Bála jsem se, jak tohle celé dopadne, ale měli jsme velké štěstí. Když si přece jen našla nového partnera, její teror ustal jako mávnutím proutku.

Martina D. (56), České Budějovice

Také se vám může líbit