Je možné spatřit při meditaci dalekou budoucnost?

Total
6
Shares

Tehdy jsem se přihlásila na kurz jógy. Chtěla jsem si vytvarovat postavu, nikdy bych ale nevěřila, že meditací nahlédnu do daleké budoucnosti.

S kamarádkou Evou jsme došly k názoru, že si život zpestříme jógou. Vládl minulý režim a tento sport měl nádech něčeho velmi exotického. Začaly jsme chodit do školní tělocvičny, která byla plná podobných zvědavců, jako my.

Svíjely jsme se v různých pozicích na žíněnkách a na závěr se pokoušely ponořit do meditace. Jednou Eva onemocněla a já vyrazila na cvičení sama. A tehdy přišel ten zážitek.

Při šavásáně, což je lidově řečeno pozice mrtvoly, jsem najednou měla pocit, že se mé tělo začalo vznášet. Necítila jsem vůbec zemskou přitažlivost, má duše směřovala vzhůru. Náhle jsem spočinula v jasném bílém světle.

Ozval se hlas

Zdáli se ke mně blížila postava a já poznala, že je to ON. Má největší životní láska! Nemluvil, ale odněkud z vesmíru se ozval hlas: „Toto je tvůj vyvolený, to je tvá druhá polovina, se kterou se budeš prolínat po všechny časy až do konce světů. V tomhle životě přijde jako tvůj SYN!“

Světlo začalo pohasínat, až nastala tma a já padala dolů a opět se ocitla na žíněnce školní tělocvičny. Byla jsem tak vyděšená, že jsem počkala, až všichni odejdou, abych se zeptala učitele jógy.

Opravdu přišel

Řekl mi, že šlo o mystický zážitek, při němž se mi dostalo zprávy z univerzálního informačního pole. Je to prý jakýsi vesmírný archiv, který zaznamenává vše, co se přihodilo, nebo, co se teprve stane.

Mohou se s ním spojit i obyčejní lidé v některých vypjatých situacích, kupříkladu ve velkém stresu, při koncentraci apod. Ten zážitek se už nikdy neopakoval, přesto mi nešel z hlavy, musela jsem o něm stále přemýšlet.

Když se mi narodil syn Patrik, říkala jsem si, jak bude asi vypadat, až vyroste. A dnes, když je mu už dvaatřicet, vím, že to je on. Ten z mé meditace. Je mým největším štěstím a životní oporou.

Jitka (63), Brno

Také se vám může líbit