Můj manžel se mi už hnusí

Total
1
Shares

Můj muž se za třicet pět let manželství hrozně změnil. Ztloustl a nepečuje o sebe. Člověk aby ho prosil, ať se večer osprchuje, když si jde lehnout.

Dělá všechno pro to, aby mě vůbec nepřitahoval, a přesto po mně pořád chce sex. Už je mi jasné, proč se tomu říká „manželské povinnosti“, já to totiž tak beru. Tedy když se mi nepodaří se „tomu“ nějak vyhnout. Obvykle mi ale žádné výmluvy neprojdou, a tak se musím přemáhat nejmíň třikrát do týdne.

Proč není impotentní?

Všude se píše, že muži v jeho věku mají problémy s potencí. Ale on, přestože mu je osmapadesát, problémy bohužel nemá. Co já bych dala za to, aby si našel milenku, která by to snášela místo mě! Jenže ona ho žádná nechce.

Nevím, co by se stalo, kdybych ho začala pokaždé odmítat, ale asi bych s ním nevydržela. Určitě by si myslel, že mám jiného chlapa. Takhle on totiž uvažuje, vůbec by ho nenapadlo, že nestojím o žádný sex. Možná to ale není pravda. Já po milování toužím, ale ne s ním.

Jako muž mě odpuzuje

Pravda je, že s ním se mi to nelíbilo nikdy, ale nebýval aspoň tak odporný. Možná to říkám špatně, on asi není úplně odporný, chápete. Je to normální chlap, chodí pracovat do autodílny, občas zajde s kamarády na pivo. A nechová se ke mně špatně, to bych nemohla říct.

Akorát pořád chce jenom to jedno. „Leni, pojď si už lehnout!“ to je jeho jasná výzva, při které mi už běhá mráz po zádech. Kdyby toho nebylo, bylo by naše manželství asi normální. Ani jeden z nás by si asi nestěžoval. Koho jiného bychom v našem věku taky hledali.

Možná jsem divná já, že mně to v posteli s ním vadí. Ale já si nemůžu vzpomenout, že by to někdy bylo jiné. Vždycky jsem měla problém s ním spát a věkem se to zhoršuje. Máme tři děti, ale řeknu vám, že jsem byla ráda, když jsem to v těhotenství a potom dělat nesměla.

Rozhodla jsem se špatně?

Kromě Jardy jsem měla v posteli jen jednoho chlapa, a manžel to samozřejmě ani neví. To bylo potom, co jsme se seznámili, a já si nebyla jistá, jestli Jarda je ten pravý. Když byl tehdy na vojně, seznámila jsem se s Mirkem, se kterým jsem jezdívala vlakem do práce.

Protože jsem nevěděla, jestli mi vztah s manželem, co ještě ani nebyl manžel, vydrží, tak jsem se do něj zakoukala. S ním se mi i to milování moc líbilo. To si dobře pamatuju. Byl vášnivý, takže jsme se milovali celé hodiny.

Zažila jsem vášeň

Manžel si myslí, že čtvrthodina je až dost. Dneska jsem ráda, že si to myslí, aspoň mám hned pokoj. Tehdy ten vztah bohužel nevyšel. Mirek nakonec změnil zaměstnání a odstěhoval se. Vlastně o mě asi ani moc nestál.

Možná že kdybych ho nepoznala, nevěděla bych, jak může sex taky vypadat, a bavilo by mě to s manželem. Nevím, co mám dělat. Mám hrůzu z toho, kolik let to takhle ještě bude trvat, ale samozřejmě se kvůli takové věci rozvádět nechci. To bych si sama připadala jako blázen.

Něco manželovi říkat se mi taky nechce, styděla bych se o tom mluvit. Bůhví, co by si myslel, kde jsem přišla na nějaké nároky. A tak doufám, že si třeba opravdu najde nějakou ženskou. Jenom aby se kvůli milence nechtěl rozvádět!

Lenka Z. (54), Jindřichův Hradec

Také se vám může líbit