Neskutečná televizní služba pro skutečné příběhy

Total
1
Shares

LEPŠÍ.TV přináší skutečné příběhy i neskutečné funkce!

Celý svět a život sám je plný neuvěřitelných příběhů, které si mezi sebou lidé odjakživa vyprávěli, poté zapisovali a v posledním století i natáčeli a pak promítali. Právě díky rozmachu filmového průmyslu se příběhy postupně přenesly nejen na plátna kin, ale i do domácností na televizní obrazovky. Jenže doba kráčí kupředu a není tak už nutné vysedávat doma na kanapi před televizí – opravdové příběhy natočené filmovými štáby je možné sledovat prakticky kdykoliv a kdekoliv! Stejně jako časopis či knihu, také je můžeme mít stále při sobě. Stačí si pořídit moderní internetovou televizi LEPŠÍ.TV!

Dívám se kdykoliv a kdekoliv chci!

Hlavní výhodou LEPŠÍ.TV je jednoznačně volnost při jejím užívání! Stačí připojení k internetu s rozumnou rychlostí (klidně přes mobilní data) a televize je k dispozici opravdu kdykoliv a kdekoliv. Díky pokročilým technologiím už není nutné sledovat oblíbené pořady jen na televizi v obýváku, ale kdykoliv a kdekoliv chceme – na notebooku, mobilu či tabletu. LEPŠÍ.TV je tedy s námi i na chatě, dovolené, ve vlaku nebo klidně v posteli. To je ale stále jen část nabídky, kterou LEPŠÍ.TV přináší! Už v základním balíčku totiž nabízí 135 televizních programů a z toho 99 v kvalitě HD. Když k tomu přičteme moderní, a přitom velmi jednoduché funkce a vychytávky, které bychom jinde stěží hledali, máme jasno! Není totiž nic lepšího, než pustit si film kdy chceme, pozastavit si jej, když si jdeme uvařit kafíčko, přetočit nudnou scénu, pustit si celý film ještě jednou pěkně od začátku nebo si nahrát cokoliv se nám zlíbí. A to ještě zdaleka není vše, co LEPŠÍ.TV milovníkům zfilmovaných příběhů nabízí!

Já si vybírám, jaký příběh uvidím!

Díky videotéce, kterou každý odběratel získá s nákupem služby LEPŠÍ.TV, máme k dispozici celý televizní archiv s více než patnácti sty filmy a pořady, ze kterého si můžeme vybírat, na co zrovna máme náladu. Už tedy nemusíme přemýšlet nad tím, jestli nám televizní stanice nabídnou na večer ten správný příběh, zápletku, či scenérii. Nemusíme spěchat domů z práce na čas, nebo odříct návštěvu přátel. Kdykoli se totiž můžeme na film či seriál podívat až ve chvíli, kdy máme čas a opravdu tu správnou náladu. Navíc se můžeme dívat na již odvysílané pořady až 100 dnů zpětně, takže většina z nich na nás v pohodě počká. Opravdoví milovníci seriálů pak jistě využijí funkci zvanou „nahrávání“. Díky ní si všechny vysílané epizody postupně nahrají a třeba večer ještě, než půjdou spát, prožijí pěkný večer a pustí si hned pár dílů za sebou.

Prožijte stovky příběhů s LEPŠÍ.TV!

Také vaše první setkání se službou LEPŠÍ.TV začíná jako příběh dvou osob, které se nejprve seznámí, poté do sebe zamilují, a nakonec spolu stráví spoustu volného času. Díky tomuto článku jste se se službou lehce seznámili a nyní máte možnost zjistit, jestli si ji i zamilujete. Právě v této chvíli totiž nabízí LEPŠÍ.TV možnost vyzkoušet si její služby za zvýhodněnou cenu 139 Kč na měsíc po dobu 3 měsíců včetně filmového balíčku HBO na 1 měsíc zdarma. Objednání na stránkách www.lepší.tv je naprosto jednoduché a navíc k ničemu vás služba nezavazuje.

A jestli se opravdu zamilujete a budete chtít s LEPŠÍ.TV trávit více volného času i v dalších měsících a letech, zaplatíte za kompletní nabídku 135 programů pouhých 199,- Kč měsíčně. Za filmový balíček HBO pak zaplatíte 219 Kč měsíčně. Váš životní příběh s LEPŠÍ.TV právě začíná…

 

Tento článek je reklamním sdělením.

Také se vám může líbit