SkutečnéPříběhy.cz
Domů     Cizího chlapa jsem chtěla vytrestat
Cizího chlapa jsem chtěla vytrestat

Moje snaha se vyplatila a já získala muže svých snů. Přítele jsem si hlídala, ale nebylo mi to nic platné. V době, kdy tvrdil, že doma pracuje, se líbal s cizí krasavicí přímo před mýma očima!

Každý, či spíš každá, mi dá za pravdu. Sehnat slušného chlapa je v dnešní době téměř nemožné! Ne, že by nebylo na každém kroku dost mužů. Pánů. Chlapáků! Jenže, jakých? Všichni jsou buď ženatí, nebo zadaní. Další nemají o ženy zájem.

A ti zbývající jsou buď alkoholici, narkomani nebo povaleči. Většinou všechno dohromady. Téměř s každým z vyjmenovaných jsem měla tu čest.

Dalo práci, než jsem ho našla

Pár let po rozvodu jsem si totiž umínila, že už nebudu sama. Že si najdu někoho, o koho opřu svoje rámě a kdo mě podrží v časech hezkých i těch horších. Těch jsem měla v poslední době docela hodně. Ztráta zaměstnání, nějaká ta bolístka a problémy s dcerou.

reklama

Pořídila si dítě bez otce a požadovala moji podporu. Finanční i hlídací! Ne, že bych jí nechtěla pomáhat, ale všeho moc škodí. Nebyla jsem tak stará, abych se obětovala a neměla žádný svůj život! Hledala jsem si přítele a hodně se nadřela, než ho našla.

Výsledek stál za to! Chlap jak cumel. O trochu mladší, než já. Žádný hlupák a dokonce pracovitý! Co víc jsem si mohla přát? Navíc byl opravdu pohledný. Vždycky, když jsem ho uviděla, se mi rozbušilo srdce a kolem žaludku poletovali motýli. Třepotali se touhou jako za mlada!

Z ničeho jsem ho nepodezírala

I on se do mě zamiloval, to ženská pozná. Nastěhovala jsem se k němu a už ho neopustila. Nenápadně jsem si ho střežila jako ostříž! Ženských, co by mi ho chtěly ukrást, bylo všude dost a dost.

reklama

I moje nejlepší kamarádka se přiznala, že by nepohrdla…Okamžitě jsem s ní přerušila veškeré styky. To tak, párkrát si k nám zajde na kávu a zůstane do rána! To známe… „Leničko, večer budu muset pracovat! Zůstanu v práci, abych měl klid.

Bude tam i můj šéf, klidně mu zavolej, kdybys mi nevěřila!“ oznámil mi Péťa toho rána u snídaně a já jen kývla. Tím šéfem mě přesvědčil, byl to pěkný pedant, ale férový člověk a mému příteli, ani nikomu jinému, by určitě falešné alibi neposkytnul.

Petr mě dokonce tak dojal, že jsem mu na večer přichystala do krabičky svačinu, aby chudák nehladověl u těch svých lejster.

Trochu jsem se musela přetvařovat

Já se chystala využít čas po svém. Obvolala jsem kamarádky, abychom se po dlouhé době někde sešly. U lahvičky vína a ženských řečí, které jsem dost postrádala. Pořád jsem obskakovala Péťu, a na nějaké to klábosení mi vůbec nezbýval čas.

reklama

Postrádala jsem novinky typu kdo, kde, s kým. A také jsem nevěděla, co se děje ve všech mých oblíbených seriálech. Péťa je totiž nesnášel, sledoval jen dokumenty a taky nějaké ty filmy o zvířatech. Nic jiného neuznával.

Předstírala jsem, že sdílím jeho intelektuální vášně, ale opak byl pravdou. Co bych dala za svoji milovanou Ordinaci a Ulici! Nechtěla jsem ale, aby si o mně myslel, že jsem nějaká tuctová slípka. I doma jsem chodila v šatech a letních pantoflích.

Elasťáky a rozšlapané papuče letěly do polednice! Přes všechna malá utrpení jsem byla s Péťou moc šťastná. Byl na mě hodný a rozdal by se! Také měl z čeho, když trávil tolik času v práci…

Těšila jsem se na kamarádky

Večer jsem se těšila na kamarádky. Sraz jsme si daly ve vzdálené vinárně skoro za městem. Byla nově otevřená a všichni si ji chválili. I my s Péťou plánovali, že tam zajdeme, ale zatím zůstalo jen u těch plánů.

Chystala jsem se odměnit dobrou večeří a nemínila na sobě šetřit. Také proč. Ať všechny kámošky vidí, jak se mám! „Teda Leni, ty vypadáš vážně skvěle!“ přivítala mě Lída a já měla co dělat, abych jí nedala pusu. Tak moc mě potěšila!

Hlavně tím upřímným tónem, který jsem v jejím hlasu slyšela. Ona byla Lída vždycky moc hodná. Na všechny! Nikdy nikomu nezáviděla, přestože měla co. Sama byla dost při těle a penězi také zrovna neoplývala. Ani druhá kamarádka nezklamala.

Pochválila mi šaty a Lídě vlasy. Všechny tři jsme si objednaly a daly se jedna přes druhou do řeči.

Líbal se s jinou

Neuplynula ani hodinka a já zahlédla v přítmí vzdáleného stolu známou postavu. Muže. Byl oblečený jinak, než jak jsem ho znala. A taky neměl strniště, které ho dělalo vždycky tak sexy. „Můj Petr!“ vydechla jsem překvapeně a hovor kolem mě utichnul.

Holky nechápavě hleděly mým směrem. „To je můj nový přítel! Bydlíme spolu už skoro půl roku! Chtěla jsem vám o něm vyprávět!“ opakovala jsem stále dokola nechápavě. Připadala jsem si jako ve zlém snu.

Jako by se nic z toho, co právě vidím, vůbec ve skutečnosti neodehrávalo. Jen v mojí hlavě! „Třeba se probudím. Třeba se mi to jen zdá! Třeba mám halucinace!“ říkala jsem si, ale věděla, že to není pravda. Petr se přímo před mýma očima objímal s jinou!

Takovou urostlou krasavicí. Byla určitě o dobrých dvacet let mladší než já! A dvacet kilo lehčí, to bylo zřejmé na první pohled.

Polila mě vodou

A ta líbačka! Takovou urážku jsem nemínila strpět. Rozeběhla jsem se k nim a beze slůvka výčitky vrazila Petrovi facku. Pořádnou! Ta jeho krasavice vykřikla. On se chytil za tvář a popadl mě za ruku. Bolestivě mi ji zkroutil za záda.

„Co si to dovolujete?“ zařval a já se nenechala zahanbit. Byla jsem určitě hlasitější, než on: „Jo tak ty mi vykáš, jo? Ty mě jako neznáš, Péťánku!“ V jeho očích jsem zahlédla udivený výraz, jakoby nechápavý, ale ani ten mě nezastavil v mém běsnění.

Vrhla jsem se na něho a mlátila mu kabelkou do hlavy. Kupodivu ani necouvnul, jen se mě opět snažil chytit za ruce. Moje řádění ukončila jeho milenka. Chrstla na mě sklenici vody!

Z Petra se vyklubal Pavel

Perlivé a s příchutí, soudě podle toho, jak jsem byla o chvíli později lepkavá. „Ale já nejsem Péťa!“ ozvalo se z Petrových úst a já se rozesmála: „Jasně, a tady to všechno není, jak to vypadá!“ Petr se na mě tak nějak pobaveně podíval a řekl: „Já jsem Pavel.

Dvojče Petra. On vám neřekl, že má bratra?“ Krve by se ve mně nedořezal. Teď začalo dávat všechno smysl. To, že má Petr na sobě jiný oblek. A že se oholil. A že není v práci. A dokonce má i trochu jiný hlas. Udělalo se mi mdlo.

Ztěžka jsem usedla k Pavlovu stolu. Zvolala Petrovi. Cvrlikal na mě z práce dokonce mi chtěl předat svého šéfa! Kdyby jen věděl, co jsem vyvedla! Pavel jako kdyby četl moje myšlenky, mi zašeptal do ucha: „Zůstane to mezi námi! Já jsem tady inkognito. Moje žena o ničem neví!“

Lenka P., (56), Trutnov

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
8.2.2023
Byla to seriózní dáma, chytrá a vzdělaná. Mávnutím kouzelného proutku se z ní stala rozpustilá adolescentka s vlasy nazeleno! Nemohla jsem ji vůbec poznat, když mi otevřela dveře svého bytu. Oblečená v plandavé dlouhé košili, džínách s takovými těmi uměleckými dírami na stehnech a kolenou. To by nebylo to nejhorší, myslela bych si, že tyhle hadry našla někde u kontejneru. Vlasy měla rozčepýřené
8.2.2023
Když jsem to ráno vyrazila na nákup, netušila jsem, co všechno se mi ještě ten den přihodí. Potkala jsem svého budoucího manžela. Byla sobota dopoledne a já jsem se vydala autobusem na nákup do supermarketu. Z letáku jsem zjistila, že mají v akci králičí maso, a tak jsem se těšila, jak si udělám bezvadný sobotní oběd. Když jsem dorazila do obchodu, sundala jsem batoh, dala ho do vozíku a vyrazi
5.2.2023
Dnes si to nedokážu vysvětlit. Jak nás ta opičí zaslepená láska dokázala postavit proti sobě, že jsme začaly tak bláznivě soupeřit. Byly jsme s Annou kamarádky už ve školce. V mnohém jsme si byly podobné, jako sestry. Ve stejnou dobu jsme se zamilovaly, šly si vzájemně na svatbě za svědka a i děti se nám narodily ve stejný rok. A právě tehdy se naše cesty začaly rozcházet. Moje starší dcera
3.2.2023
Můj život se ocitl v troskách. Zničila jsem sebe a celou mou rodinu. Neposlouchala jsem dobré rady. ž jsem se zase přistihla, jak bedlivě sleduji svého jezevčíka. Vesele pobíhá s ostatními pejsky po trávníku a já mám najednou pocit závisti. On se dobře baví a já tu stojím jako kůl v plotě. Ani ho nenapadne hrát si se mnou, když má své kamarády. Já jsem mu dobrá doma, když se nudí a chce si hrát
1.2.2023
Bydlení v panelovém domě s sebou nese mnohá překvapení. Tím největším byla prázdná spíž! Zavařené meruňky a okurky přes noc zmizely. Byla jsem vždy pilná jako včelka. Tak mi říkal láskyplně manžel a já na to byla pyšná. Pilně jsem pracovala na naší velké zahradě a ještě pilněji zavařovala ovoce a zeleninu. Nic nesmělo přijít nazmar! Dělala jsem to pro radost Měla jsem velkou radost, když
Nenechte si ujít další zajímavé články
Čokoládové palačinky
tisicereceptu.cz
Čokoládové palačinky
Překvapte svůj protějšek neobyčejným dezertem skvělé chuti. Ingredience 50 g hořké čokolády v malých kouscích 200 ml mléka 120 ml smetany 30 ml kakaového prášku 115 g hladké mouky 2 vejce
#HeartWritten: Sv. Valentýn s Montblanc
iluxus.cz
#HeartWritten: Sv. Valentýn s Montblanc
Montblanc vybírá ty nejkrásnější valentýnské dárky, které jsou láskyplně zabalené do ručně psaných slov přímo od srdce. Bílá dárková krabička jako prázdné plátno, neodolatelná výzva k tomu, aby se
Valašské muzeum v přírodě ožije opět Masopustem
epochanacestach.cz
Valašské muzeum v přírodě ožije opět Masopustem
Po třech letech se v sobotu 11. února 2023 vrátí do Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm masopustní veselí a zavoní řeznické speciality. „Návštěvníci se mohou těšit na masopustní obchůzky z va
Utajila Kaňoková rozchod s přítelem?
nasehvezdy.cz
Utajila Kaňoková rozchod s přítelem?
Ještě před časem se zdálo, že je Beáta Kaňoková (33) šťastně zamilovaná. Loni v listopadu poprvé oficiálně vyvedla do společnosti svého nového přítele Tomáše. „Jsme spolu čerstvě,“ prozradila tehdy
Lidstvo vyráží hledat život: Kde v budoucnosti zakotvíme?
epochalnisvet.cz
Lidstvo vyráží hledat život: Kde v budoucnosti zakotvíme?
Jeden je od naší domovské planety vzdálený zhruba 630 milionů kilometrů, ten druhý dvakrát tolik Přesto představují světy, které by se dali kolonizovat. NASA hodlá prozkoumat potenciál dvou vzdálen
Straší na Velšské univerzitě dáma s drdolem?
enigmaplus.cz
Straší na Velšské univerzitě dáma s drdolem?
Blíží se Vánoce roku 1962 a na Velšské univerzitě v Newportu konečně začínají prázdniny. Studenti se rozjíždějí do svých domovů a koleje jsou po dlouhé době opuštěny .   [gallery ids="116
Mé dceři pomohl vrátit chuť do života, tak jako mně
skutecnepribehy.cz
Mé dceři pomohl vrátit chuť do života, tak jako mně
Ošetřující lékař nás ujistil, že to dobře dopadne. Udělají všechno, co je v jejich silách. Drama mělo šťastnější konec, než jsem doufala. Není nic horšího, než když onemocní dítě. Představit si to umí jen ten, kdo to skutečně prožil. A kdo to prožije a přežije, pak už se netrápí ani nerozčiluje kvůli maličkostem. Je šťastný, když se ráno
Raper Jay-Z: Z ulice mezi smetánku
epochaplus.cz
Raper Jay-Z: Z ulice mezi smetánku
Tenhle večírek lepší newyorské společnosti je jako vždy plný drahého alkoholu a drog, lehkých holek, ale také nabubřelých gest. Jenže tentokrát na něm nechybí ani útok nožem, který málem zničí kariéru
Slané rohlíčky
tisicereceptu.cz
Slané rohlíčky
Chutnají také samotné, ale můžete si je upéct i jako přílohu. Ingredience 400 g hladké mouky 250 ml vlažné vody 50 ml oleje lžička cukru lžička soli 25 g droždí Postup Vše dáme do mix
Geometrie ve službách minimalismu
rezidenceonline.cz
Geometrie ve službách minimalismu
Jasná koncepce moderní vily dává vyznít architektonickému konceptu objektu a výhledům na okolní krajinu, rovněž však poskytuje maximum uživatelského komfortu. Architektonická firma TRAMA navrhla a p
Nedokáže Shakira Piquému odpustit rozchod?
nasehvezdy.cz
Nedokáže Shakira Piquému odpustit rozchod?
Zdálo se, že rozchod zpěvačky Shakiry (46) s fotbalistou Gerardem Piquém (36) proběhne v klidu, jenže ani čas rány nezahojil. Kolem jejich rozchodu proběhla řada spekulací, z nichž jednou byla i ta
Kometa ZTF mezi „nebeskými vozy“
21stoleti.cz
Kometa ZTF mezi „nebeskými vozy“
V úterý 7. února 2023 publikoval americký úřad NASA jako prestižní Astronomický snímek dne fotografii s názvem „A Comet and Two Dippers“ (Kometa a dva vozy), jehož autorem je Petr Horálek z Fyzikálníh