Kamarádím se synovou ex přítelkyní

Total
136
Shares

Od své sestry Líby jsem často slýchávala, že jsem ujetá. A říká mi to dodnes.

Já jsem ale jen společenská, veselá a ráda poznávám nové lidi. Pro mě je to běžné. Líba je můj opak. A když oslavila šedesátku, rozhodla se, že je čas už přebývat hlavně doma nebo na zahradě. Já si naopak ráda vyrazím s kamarádkami do divadla, na výstavu nebo na skleničku. S manželem zase rádi cestujeme po Česku i po Evropě a rozhodli jsme se, že důchodem život nekončí.

S mladými jsem ráda

Máme tři děti, ty mají své rodiny a často a rádi se s nimi vídáme. I to nás udržuje fit. Kontakt s mladými lidmi a s dětmi je pro nás elixírem mládí. Mám své kamarádky vrstevnice. Často se s nimi vídám, ale s mladými vždycky víc pookřeju. Proto mám i pár mladých holek, které mě občas vezmou s sebou na víno nebo cvičit jógu. Rozumím si s nimi a dost se nasmějeme. Probíráme muže a smějeme se, ať jsou mladí nebo staří, jsou prostě pořád stejní. Mezi mladými kamarádkami je i bývalá přítelkyně mého syna, která mě vlastně do tohoto spolku přivedla.

Staly se z nás kamarádky

Když Tomáš s Alicí tenkrát chodil, hned jsme si padly do oka. Byla úplně stejná jako já zamlada. Energická, veselá a do všeho šla po hlavě. Vždycky jsme si dobře popovídaly. Když přišli s Tomášem na návštěvu, klábosili jsme u vína do noci. Odpadl manžel i Tomáš a my měly stále plno témat k probrání. Spíš než jako budoucí snacha a tchyně jsme byly kamarádky. I když jim to s Tomášem nakonec nevyšlo, zůstaly jsme v kontaktu.

Syn kroutil hlavou

Rozdělila je Tomášova neoprávněná žárlivost a dlouho po rozchodu se nemohli ani vystát. Já s Alicí jsme ale vazby nepřetrhaly. Tomáše to štvalo. Nechápal, proč se s ní scházím a o čem si vlastně můžeme pořád povídat. S odstupem času to vstřebal a dokonce se začal i občas vyptávat, jak se Alice má a jestli někoho má. Nikdy už se dohromady nedali. Tomáš už je ženatý a má děti, Alice taky. Ale my dvě jsme stále zůstaly kamarádkami.

Milena O. (65), Neratovice

Také se vám může líbit

Tchyně na zabití

Psala se raná devadesátá léta a mně se všechno dařilo. S Patrikem jsme plánovali společné bydlení a co se kariéry týká, nabídla mi velká zahraniční firma mimořádně zajímavou práci. Její…
Zobrazit

Zakázaná láska

„Pro krásu se musí trpět,“ říkali mi doma. Já jsem ale pochopila, že pro lásku se trápíme daleko víc. Byla jsem vychovávána maminkou a tetou. V naší rodině nebyli muži.…
Zobrazit