Jak jsem překonala svoji žárlivost

Total
21
Shares

Když jsme s Markem začali chodit, měla jsem strach, že mi ho nějaká hezčí žena odloudí. To se ale nestalo. Je to k neuvěření, ale jsme spolu už třicet let.

Marek byl vysoký, pěkně opálený, měl modré oči a špinavé blond vlasy až na ramena. Když si udělal culík, byl sexy jako Brad Pitt ve filmu Troja. Jenomže pak jsem začala zjišťovat, že žít s neodolatelným hezounem není až taková pohádka.

Měl mě rád, ale já si nevěřila

Chvílemi jsem si přála, abych měla vedle sebe nějakého plešatého dědulu s bradavicí na nose a mohla se spolehnout, že mi ho žádná jiná žena neodloudí. Důvod žárlit jsem neměla. Pro Marka jsem byla jen ta jedna jediná. Byl ke mně pozorný a svou lásku mi dokazoval každý den. Jenomže já jsem si nemohla pomoct. Když jsem viděla, jak po něm všechny holky koukají, dostávalo mě to do velkého stresu. Sama jsem si jako nenápadná hnědovláska nevěřila a o to větší jsem měla o svého krasavce strach.

Ženy se kolem něho stále točily

Dodnes mám před očima, jak jsme se vrátili z pobytu u moře. On ještě opálenější než dřív. Čekali jsme na letišti na taxíka a všechny ženy na něho koukaly jako na zjevení. Dokonce nějaké dvacítky, co jely kolem v autě, na něj rozverně mávaly a troubily. Neužila jsem si ani vodácký výlet, protože jsem měla nervy na dranc kvůli jedné dlouhonohé blondýnce, která s ním neustále flirtovala.

Podezřívala jsem ho z nevěry

Samozřejmě jsem ho podezírala, že mi s některou ze svých obdivovatelek zahýbá. Šacovala jsem mu kapsy, prohledávala mobil a snažila se najít jakýkoli důkaz. Docházelo i k hádkám. To ustavičné osočování ho pochopitelně štvalo. K mému rozladění jsem ale nikdy na nic nepřišla. Až jednou jsem v jeho telefonu zahlédla přes rameno fotku nějaké ženy. Nahé. A co hůř – stála v naší ložnici u naší postele. Byla to fakt kočka. Husté černé vlasy, štíhlá, mnohem větší prsa než já. Prostě jako z lechtivého časopisu. Šly na mě mrákoty. Ale nic jsem na sobě nedala znát.

Neuvěřitelné zjištění

Později jsem se mu tajně vkradla do mobilu, abych se na fotku znovu pořádně podívala. To, co jsem ale uviděla, mě porazilo do křesla. Ta atraktivní „černovláska“ jsem byla já! Neuvědomila jsem si, že si mě přítel fotil, když jsem vyběhla ze sprchy s černým ručníkem na hlavě uvázaným do turbanu. Musela jsem se smát sama sobě. Ještě, že jsem to na přítele hned nevytasila! To by byl trapas! Od té doby už nežárlím. Za prvé jsem si uvědomila, že jsem mnohem hezčí, než jsem si o sobě myslela, takže konkurence se nemusím bát, a za druhé už věřím, že jsem pro toho mého jen jedna jediná.

Kateřina R. (57) , Moravská Třebová

Také se vám může líbit

Získala jsem si srdce jeho psa

Jsem obyčejná holka z Brna. Když jsem po škole nastoupila na brigádu do jedné firmy, hned mě tam okouzlil jeden z mých kolegů. Pětatřicetiletý Pavel byl ke mně od začátku milý. Ochotně se mě ujal a všechno mi…
Zobrazit

Hudba naplňuje naše srdce

Bylo mi šestadvacet let, žila jsem v poměrně klidném domě, kde jsem si pronajímala docela hezký byt za slušnou cenu. Byl tu klid, neboť moji sousedé byli již v důchodovém věku. Pustili…
Zobrazit