Přičarovala jsem si zdraví

Total
1
Shares

Vykládání karet, věštění z křišťálové koule a mnoho ezoterických knih mi pomohlo zhubnout a uzdravit se z mnoha nemocí. Zapomněla jsme totiž večeřet a zhubla!

Nerada to přiznávám, ale přestala jsem o sebe dbát a ztloustla jsem o mnoho kilogramů. Manželovi to nevadilo, protože vesele tloustl také.

Vesele jsem tloustla a manžel taky

„Vždyť už na nás nezáleží, Magdičko, tak proč se alespoň pořádně nenajíst?“ utěšoval mě, když slyšel moje stesky, že se nevejdu do žádného oblečení. Jenže, v teplácích člověk mnoho parády neudělá a k lékaři nebo na nákup se v nich jít nedá. Rozhodla jsme se zhubnout, ale nevěděla jak. Diety, které jsem našla na internetu ve mně moc nadšení nevzbudily. Samá semínka nebo přerušovaný půst! Kdo by tohle mučení vydržel? Rozhodla jsme se čerpat z lety osvědčených starých knih. Takových těch lékařských, ještě z první republiky. Měla jsme jich po mamince, možná ještě po babičce, spousty. Nic moc tam nebylo, ale odkazovali na různé vědmy a vykladačky karet. Prý to ony nejlépe poradí s obezitou!

Hubnutí mi šlo rychleji, než jsem doufala

„To je nápad! Půjdu na to vědecky,“ řekla jsem si samozřejmě s trochou ironie a hned pospíchala zakoupit karty k vykládání osudu. Nebylo to nic složitého, ale nová záliba mě úplně pohltila. Za pár dní jsem si pořídila i takovou tu křišťálovou kouli a hleděla do ní, co uvidím. Potom ještě další pomůcky a neuplynul ani měsíc a byla ze mě úplná kartářka se vším všudy. „Ty jsi zhubla viď? A hodně!“ řekl mi manžel obdivně a já s údivem zjistila, že má pravdu. Vůbec jsem si toho nevšimla! Při tom věštění jsem totiž zapomněla na jídlo i všechny dobroty, kterými jsem se cpala od rána do večera. Zhubla jsem díky kouzlům a čarám, to je jisté!

Magda N. (63), Česká Kamenice

Také se vám může líbit