Jak jsem v sobě probudila své schopnosti?

Total
0
Shares

Mám různé schopnosti, které se ale bojím naplno používat. Všechno se začalo projevovat poté, co mi pomaloval ruce i obličej africký šaman.

Všechno to začalo před dvaatřiceti lety. Tehdy jsem byla s dětmi a manželem na dovolené v Bulharsku, a tam jsem na jednom trhu potkala černocha Moma. Studoval u nás vysokou školu, tak jsme si spolu začali povídat. Vyprávěl mi, že je u nich v jeho zemi uznávaným šamanem. Manžel se tomu smál, až se za břicho popadal, já ale byla jako uhranutá. Naslouchala jsem mu, protože tehdy u nás tyto věci byly neznámé. Každý den jsem musela za ním přijít a aspoň na chvíli s ním hovořit. Poslední den, když jsme se vraceli do Čech, mi můj africký šaman řekl, že v sobě mám léčitelské schopnost, ale musí se probudit. Pomaloval mi ruce i obličej, nasadil barevné náramky a pak mě dlouho držel za ruce a díval se mi do očí. Ani nevím, jak jsem se ocitla na pokoji a jako ve snách letěla s rodinou domů.

Začaly se dít zázraky

Najednou jsem si začala uvědomovat, že se o různých katastrofách dozvím vždy den předem. Je velmi obtížné vysvětlovat pocity, které mě „postihují“. Je to vždy nevysvětlitelná úzkost až třes. Stalo se to těsně před děsivým zemětřesením a tsunami v Tichomoří. Když se tento stav objevil prvně, lekla jsem se, že je to nějaký zdravotní problém. Absolvovala jsem různá lékařský vyšetření, lékaři ale nic nenašli. Podle jejich zpráv jsem byla absolutně zdravá. Žádné cholesteroly, vysoký tlak. Dvacetiletí by mi prý mohli můj krevní obraz závidět. Jenže i přes tento pozitivní nález se krátce na to můj problém opakoval. Trvalo to několik hodin a potíže zase zmizely, jako by nebyly. Obrátila jsem se na známou, která se zabývá reiki . Tu napadlo, že moje indispozice může mít souvislost s Momem. Že mohl skutečně probudit mé schopnosti. Na její radu jsem začala sledovat, co se ve světě děje vzápětí po mém „záchvatu“.

Viník konečně nalezen

Přišla jsem na to rychle. Vždy se jednalo o zemětřesení. Svěřila jsem se rodině, ale smáli se mi. Při dalším záchvatu jsem tedy vyslovila svou předpověď nahlas a oznámila ji všem. Trochu jsem se bála, že to nevyjde a já budu za blázna. Ale druhý den hlásili v ranních zprávách zemětřesení. Nikdy nevím, kde se to odehraje, ale vím předem, že k tomu dojde. Začnu pociťovat silný neklid, třást se po celém těle, neudržím nohy v klidu, v noci se budím a usnu zřejmě vždy až po zemětřesení. A moje první zkušenost s léčitelství? Bylo to už po revoluci a já šla se svou nemocnou maminkou na nějakou léčitelskou seanci.. Stála jsem v dlouhé řadě mezi lidmi, kteří postupně padali k zemi. Když přišla řada na maminku a ta následovala příkladu ostatních, proběhla mým tělem jakási zvláštní vlna energie. Zůstala jsem však stát na nohou a neupadla. Něco mě tlačilo obrovskou silou k zemi, ale nohy se mi nepodlomily. Dnes sedávám u lůžek nemocných, dotýkám se jejich čela, rukou i ran. A jim se vždycky uleví.

Ludmila (72), Praha

Také se vám může líbit