Domů     Nemám vůbec žádné výčitky
Nemám vůbec žádné výčitky
5 minut čtení

Podvedla jsem svého manžela. A nejhorší je, že nemám vůbec výčitky svědomí. Myslím si, že si to totiž zaslouží!

ůbec své nevěry nelituji. Můj manžel na mě už totiž nemá vůbec čas. Nemá ani energii na sex. Můj život, vlastně náš život, se úplně změnil, když se můj manžel Radek začal věnovat politice.

Podle mě každý politik má na prvním místě své vlastní zájmy a na lidi z vysoka kašle. Nechtěla jsem, aby se můj manžel stal také takovým člověkem. Už předtím měl na naši rodinu málo času kvůli svému podnikání.

Naše děti jsem v podstatě vychovala sama, protože manžel se věnoval jen své stavební firmě.

Nebyla s ním řeč

Že jsem věčně doma sama, na to jsem si docela zvykla, ale aby se věnoval politice, to mně prostě vadilo. Navíc za svoji volební kampaň utratil naše společné peníze, a nebyla to malá částka. „Aspoň budu mít nějaký vliv,“ říkal mi hrdě.

Mně ale bylo jasné, jak by mohl náš život vypadat po volbách. Radek už nebude doma vůbec. Tajně jsem doufala, že ho nezvolí, dokonce jsem schválně volila někoho jiného. Bohužel to nepomohlo.

Celou volební noc slavil se svým týmem v pronajatém sále a brzy ráno mi zavolal. „Byl jsem zvolen, miláčku! Můžeš mi gratulovat,“ hulákal nadšeně do telefonu.

Neuchlácholil mě

Jeho nadšení jsem nesdílela. Byla jsem vzteklá už jen proto, že mě probudil brzy ráno. Čekala ho spousta práce navíc. Zasedání, výbory, výjezdy, delegace, novoroční setkání, společenské akce a tak podobně. Jakmile někdo zavolal, byl hned pryč.

Do všeho se aktivně zapojoval. Měla jsem toho dost! „Danuško, nezlob se. Na začátku to bude těžké, jako se vším,“ říkal s nosem zabořeným do papírů. „Buď trpělivá, zlatíčko. Časem se to uklidní.“ Prostě viděl jen sebe a svůj život. Já už do něj nepatřila.

Vše na mě hodil

Týdny ubíhaly, ale nic se neuklidňovalo. Jediné, co se změnilo, bylo to, že jsem měla více povinností ve firmě, kde jsem v podstatě fungovala i za něj. Účetnictví jsem pro něj vedla už několik let a za ty roky jsem chod firmy měla v malíčku.

Nejdřív na mě přenesl část pravomocí, pak převedl celou firmu na mé jméno. „Je to jen na papíře, miláčku. Jinak všechno zůstane při starém,“ sliboval nejistě. Ale stejně se to změnilo.

Všechno je jinak

Moc stoupla mému manželovi do hlavy. Občas jsem se musela zúčastnit nějakého příšerného, společensky důležitého večírku, kde jsem se nudila, skoro nikoho jsem tam neznala a orchestr hrál hrozně. Začala jsem mít hříšné myšlenky.

Jednou jsem se dívala na romantickou komedii a napadlo mě, že když se naskytne příležitost, využiji ji. Jako účetní jsem často jezdila na školení, ale tam jsem žádnou příležitost nenašla.

Dobře jsem to vymyslela

Musela jsem přijít s něčím jiným. A tak jsem Radkovi navrhla, abychom jeli lyžovat. „Zasloužíš si odpočinek,“ přesvědčovala jsem ho.

„Pořád jen pracuješ, jednoho dne tě klepne. Pojďme na týden do hor. Já si také ráda odpočinu…“ Byla jsem totiž přesvědčená, že můj manžel nepojede. A nemýlila jsem se.

Hned to vzdal

„Nemůžu, Danuško, teď ne. Ale slibuji, že v létě pojedeme někam k moři.“ „Na co je mi dovolená v létě? Potřebuji odpočinek teď a ty taky!“ vykřikla jsem. „Vůbec na mě nebereš ohled!“ Pokračovala jsem v připravené scéně.

Moje scéna mu byla fuk a vzápětí mi sdělil, že musí na radnici. Rozhodla jsem se, že pojedu sama. Nakonec jsem přemluvila kamarádku a spolu jsme vyrazily vstříc zimním radovánkám. Manžel byl spokojený, že mě má z krku.

Našla jsem si náhradu hned

Ten týden byl nezapomenutelný. Na horách jsem strávila nádherné chvíle s instruktorem lyžování. Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, zda k jeho práci patří i obšťastňování opuštěných žen, a užívala si ty vzrušující chvíle.

Jeho pohledy mě rozpalovaly a už jsem potřebovala něco takového. Večer jsme strávili v hospodě, popíjeli a smáli se. Noci jsme pak promilovali. Obdivovala jsem jeho výdrž. Nepamatuji si, že bych někdy zažila tak intenzivní orgasmus. Cítila jsem ho všude, dokonce i v malíčcích u nohou!

Byl úžasný

Nikdo mě nikdy tak nerozmazloval, ani můj manžel, ani můj první kluk na střední. Na těch sedm nádherných večerů nikdy nezapomenu. Dny jsem trávila na sjezdovkách a v blízkém wellness, večery a noci v hospodě a potom u svého instruktora.

Domů se mi vůbec nechtělo. Sex s instruktorem byl útěkem od každodenního života, ale především uspokojením mých potřeb. Znovu jsem se cítila jako žena, nejen jako účetní, máma nebo hospodyně. Žena potřebuje sex.

Nic nezlepší náladu tak jako zájem ze strany muže. „Uvidíme se ještě někdy?“ zeptal se, když mě na rozloučenou vášnivě líbal.

Dana T. (57), Brno

Předchozí článek
Další článek
Související články
2 minuty čtení
Manžel zemřel před pěti lety a děti by mě nejraději viděly jen v křesle u televize. Ale já ještě potřebuju být užitečná! Nebála jsem se chudoby, důchod mi na skromný život stačil. Děsila mě ale ta hlučná samota a pocit, že můj svět končí u dveří bytu a že už mě vlastně nikdo nepotřebuje. Jako bych přestala být pro ostatní důležitá. „Mami, ty ses snad zbláznila,“ kroutila hlavou dcera, když jsem
5 minut čtení
Byla to tichá, plíživá katastrofa, která nepřišla jako blesk z čistého nebe, ale začala takovým příjemným chvěním v mém nitru. A pak se daly věci do pohybu. Říká se, že vášeň je oheň, který hřeje. Jenže v mém případě to byla spíš ledová sprcha nebo jed, který mě pomalu rozežíral zevnitř, až nakonec zničil všechno, na čem mi záleželo. Nuda je dost nebezpečná Ještě před rokem bych o sobě s 
3 minuty čtení
Deset let jsem zasvětila sepisování kroniky našeho městečka. Sbírala jsem příběhy pamětníků, fotky, dopisy. Já sama, ne ona! Moje sousedka Milada o mé práci věděla a dlouhé roky mi fandila. Občas si četla moje texty a povzbuzovala mě, abych pokračovala dál. To, co začalo jako obyčejný koníček, se postupně proměnilo v rozsáhlou kroniku mapující historii našeho městečka. Milada měla kontakty na z
4 minuty čtení
Dcera s kamarádkou mi chtěly za každou cenu najít chlapa. To se jim ale nepovedlo. Monet mě zachránil před osamělostí víc než jakýkoliv člověk. Po smrti manžela jsem měla pocit, že se můj svět zastavil. Dva roky jsem se učila žít sama, až se do toho vložily moje dcera Anna a nejlepší kamarádka Radka. Obě byly přesvědčené, že žena před šedesátkou nemůže zůstat zavřená doma, a tak mi bez mého věd
3 minuty čtení
Na svůj dokonalý pořádek jsem byla pyšná. Nakonec se ale z mého chorobného uklízení stala nesnesitelná nemoc, před kterou každý utíkal. Moje maminka byla posedlá uklízením, což se na mně nepochybně podepsalo.V té dokonalé čistotě jsem se našla. Stal se ze mě snad ještě větší pedant na úklid a na hygienu, než byla ona. Navíc jsem byla odjakživa hrozný hypochondr. Stačí jediná bakterie nebo virus
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Znojemské historické vinobraní
epochanacestach.cz
Znojemské historické vinobraní
Historické centrum Znojma ožije 11.–13. září 2026 největší slavností vína a historie v České republice. Znojemské historické vinobraní nabídne čtrnáct multižánrových scén, stovky programových bodů, desítky vinařů, velkolepý historický průvod krále Jana Lucemburského i koncerty známých českých interpretů. Na jeden víkend se celé město promění v živoucí kulisu středověku, kde se historie prolíná se současnou
Už zase nemám co na sebe!
nejsemsama.cz
Už zase nemám co na sebe!
Zná to snad každá žena: plná skříň oblečení, ale ráno nevíte, co si vzít na sebe. V čem je problém? Často podlehneme slevám – tu koupíme výhodně halenku, tam šaty, ale bez jasné strategie se šatník zaplní kousky, které spolu ani při nejlepší snaze neladí. Místo množství vsaďte na kvalitu a kombinovatelnost jednotlivých kousků. Určete
Obyvatele indické vesnice děsí duchové: Mohou za to zlé síly?
epochalnisvet.cz
Obyvatele indické vesnice děsí duchové: Mohou za to zlé síly?
Obyvatelé vesnice Mariguda v indickém státě Urísa žijí od konce roku 2025 v rostoucím strachu. Několik vesničanů totiž za záhadných okolností umírá a jejich duše nyní údajně straší ve vesnici. Podle některých vesničanů může vše souviset se stavebními pracemi u zdejší řeky, kde se dříve konaly náboženské rituály. Probudila snad stavba zlé síly? Klidná
Opulentní klasika dubajské vily
rezidenceonline.cz
Opulentní klasika dubajské vily
Rezidence navržená studiem Covet House, situovaná v srdci „Města zlata“, je oslavou dokonale propracovaného designu. Mistrná kombinace vznešenosti a sofistikovanosti v ní vytváří prostory, odrážející osvědčenou zdejší tradici v kontextu s aktuální modernou.   Nádheru klasického designu podtrhují mramorové detaily, současný nábytek, osvětlení a doplňky z bohaté nabídky Covet House pak vnášejí do interiérů potřebný
Černé díry zřejmě okrádají galaxie o budoucí hvězdy
21stoleti.cz
Černé díry zřejmě okrádají galaxie o budoucí hvězdy
Astronomové jsou možná o krok blíž k vyřešení jedné z dlouhodobých záhad vesmíru. Ty největší galaxie totiž obsahují méně hvězd, než by podle současných modelů měly mít, přičemž nová pozorování naznač
Odpočívat? Ne, chci žít!
skutecnepribehy.cz
Odpočívat? Ne, chci žít!
Manžel zemřel před pěti lety a děti by mě nejraději viděly jen v křesle u televize. Ale já ještě potřebuju být užitečná! Nebála jsem se chudoby, důchod mi na skromný život stačil. Děsila mě ale ta hlučná samota a pocit, že můj svět končí u dveří bytu a že už mě vlastně nikdo nepotřebuje. Jako bych přestala být
V horách kolem Salt Lake City kdosi rozmisťuje záhadné antény: K čemu slouží?
enigmaplus.cz
V horách kolem Salt Lake City kdosi rozmisťuje záhadné antény: K čemu slouží?
Už dlouho zaměstnává autority v americkém Utahu neobvyklý problém. V nepřístupném horském terénu se bez varování či jakéhokoliv vysvětlení objevují záhadné antény. Jejich účel i původ je neznámý. Kdo
V Liverpoolu nikdo neřešil, že je Bendig Rom
nasehvezdy.cz
V Liverpoolu nikdo neřešil, že je Bendig Rom
Zatímco dnes vyprodává Jan Bendig (32) velké sály, dětství popového zpěváka je příkladem toho, kam až může vést šikana. Tou trpěl kvůli romskému původu a později také proto, že odtajnil svou homos
Kolovala v žilách Kašpara Hausera krev následníka trůnu? Moderní věda to vyvrací
epochaplus.cz
Kolovala v žilách Kašpara Hausera krev následníka trůnu? Moderní věda to vyvrací
Na jeho náhrobku v bavorském Ansbachu stojí: „Zde byl zabit tajemný od neznámého.“ Řeč je o nalezenci z Norimberka Kašparu Hauserovi, jehož původ je dodnes nevyřešenou záhadou. Šlo o podvodníka nebo ne? Po jeho smrti v roce 1833 se rozmáhá fantastická historka, která naznačuje, že Hauser je unesený princ pocházející z královské rodiny v Bádensku.
Najali si katolíci na Žižku vraha?
historyplus.cz
Najali si katolíci na Žižku vraha?
„Střezte se Pána Boha, věrně braňte pravdu Boží a spoléhejte na odplatu věčnou,“ klade husitský vojevůdce Jan Žižka na srdce svým nejvěrnějším. Záhyby těla má tou dobou pokryté zduřelými boláky. Krátce nato vydechne naposledy. Skolil snad velkého válečníka mor? Nikdo jiný v jeho vojsku ale neonemocněl. Nabízí se proto možnost, že byl úkladně zavražděn!  
DS Automobiles ČR vstoupila do světa českého golfu
iluxus.cz
DS Automobiles ČR vstoupila do světa českého golfu
DS Automobiles ČR vstoupila do světa českého golfu jako partner 2. turnaje prestižní série Be Birdie Tour v Royal Golf Clubu Beroun. Účastníci měli příležitost seznámit se s novou vlajkovou lodí značk
Ananasový koktejl
tisicereceptu.cz
Ananasový koktejl
Tomuto koktejlu se říká „tekuté zlato“. Nejenže vás zahřeje, ale díky enzymům z ananasu a skořici podpoříte i hubnutí. Zkusit můžete i variantu bez alkoholu. Potřebujete 1 litr ananasového džusu