Snacha syna krutě podvedla

Total
1
Shares

I první dojem někdy klame. Zdála se mi totiž taková křehká, nevinná a lehce zranitelná. Přitom to byla zákeřná potvora, které jsme pěkně nalétli.

Soudní tahanice mě skutečně strašně moc vyčerpávají. Nejsem na tom zdravotně zrovna nejlépe a tohle mě určitě dorazí. Jsem ale ráda, že syn nakonec nepodlehl sentimentu a rozhodl se vše vyřešit soudně. Jednou provždy.

Sympatická blondýnka

Anetu mi syn Radek přivedl představit velmi brzy poté, co se seznámili. Byl hrozně zamilovaný a já si Anet také oblíbila. Byla to taková hodná, tichá dívenka. Zdálo se, že i ona je do Radka velmi zamilovaná a že je vše na dobré cestě. Jenže nebylo.

To, když mi se synem nadšeně oznámili, že čekají miminko. Bylo to na mě moc rychlé. Vždyť se znali sotva pár týdnů. Ale pochopila jsem, že nejlepší bude, aby se ještě, dokud to není vidět, vzali.

Nastal rychlý obrat

Svatba byla malá a skromná. To ale Anet zřejmě nevadilo, i když původně snila o „princeznovských“ vdavkách. A co víc! Jakmile měla na Radka „papíry“, celá se změnila. Ze zakřiknuté křehké blondýny se stala dost hlučná a panovačná paní domu.

Radek to bral jako součást jejích těhotenských nálad a snažil se být nad věcí a dělat, co si Anet přála. Mně se to samozřejmě nelíbilo a ze snachy jsem byla zklamaná. A to zdaleka nebylo všechno! Můj syn na ničem, co nějak souviselo s Anet, nešetřil. Byl stále ještě moc a moc zamilovaný.

Vše značkové

A také se moc těšil na jejich společné miminko. Proto nakoupil jen to nejlepší pro matku i budoucí děťátko, tak, jak si to přála Anet. Prakticky tak utratil všechny své úspory. A pak následoval první šok.

Přišlo na svět předčasně?

Teprve ve chvíli, kdy mi syn oznamoval, že jedou s Anet do nemocnice, jsem si uvědomila, že není něco v pořádku. Porod byl skoro o měsíc a půl dříve, než měla snacha termín! Přitom nic nenasvědčovalo tomu, že by měla mít nějaké komplikace.

Zmocnil se mě podivný strach. Zatímco se syn radoval z čerstvě narozené dcery Radunky, snažila jsem se zjistit, co se stalo. Vždyť ani moje vnučka nevypadala na předčasně narozené dítě. A také že nebyla!

Pravda vyšla najevo

Anet se nakonec musela přiznat, že už byla těhotná, když začala s Radkem chodit. Potřebovala spolehlivého, dobře situovaného moulu, který by jí a dítěti zajistil zázemí a postaral se o ně. A nejhroznější na tom je, že ani po svatbě nepřerušila kontakt s pravým otcem dcery Radunky a vytrvale s ním Radka podváděla.

Zlomilo mu to srdce

Syn se ocitl úplně na dně. Zlomilo mu to srdce, ale řešení bylo jediné. Rozvod. Jenže podle zákona byl právoplatným otcem holčičky Radek a ne biologický otec. Soudy kvůli tomu se neuvěřitelně táhnou. A mého syna to ničí.

Barbora T. (54), Sokolov

Také se vám může líbit

Švagrová mě drze okradla!

Do naší rodiny příliš nezapadala. Nebylo mi jasné, proč si bratr vybral za ženu právě tuhle zpovykanou ženskou. Každá její návštěva byla utrpením. Moje švagrová, na rozdíl ode mě, vystudovala vysokou školu a byla…
Zobrazit