Dělala jsem si, co jsem chtěla

Total
1
Shares

Moje matka celý život dřela, aby nás zabezpečila. Ve svých padesáti byla zničená. Takhle jsem dopadnout nechtěla.

Už jako malá holčička jsem si s rodiči dělala, co se mi zlíbilo. Na otce mi stačilo zamrkat vějíři dlouhých řas a všechno bylo odsouhlaseno. Máti byla proti, obávala se, že ze mě vyroste rozmazlená a sebestředná kráska. Když se pak s tátou rozešli, šla jsem s tátou. Nechtěla jsem skončit jako zakřiknutá puťka.

Zneužívala jsem spolužačku

Ve škole jsem kdovíjak neexcelovala, ale stačilo mi si přisednout k tamní šprtce a bylo hotovo, pěkné známky se jenom hrnuly. Pokud někdo tvrdí, že jednoduché cesty a zkratky nikam nevedou, tak je to lež. Díky nim budete u cíle dřív než ostatní, a ještě se nenadřete.

Studium jsem flákala, nikdy mě to moc nebavilo, kdežto randění, chození na zábavy a nákupy, to bylo moje hobby, kterému jsem věrná dodnes. O panenství jsem přišla v šestnácti s jedním klukem z bohaté rodiny. Jindra jako jediný z celé školy si mě a moji pozornost zasloužil. O lásku tady pochopitelně nešlo, ale ta není na pořadu dne.

Vlastně ani nevím co to je. No co. Té se ještě nikdo nenajedl. Jsem si jistá, že vždycky máte v životě jedno, nebo druhé. A když to druhé převažuje nad tím prvním, není co řešit. Krásy Jindřich sice dvakrát nepobral, ale peníze měl už tehdy. A já peníze chtěla! Šla jsem svému snu o bohatství naproti s vytrvalostí buldoka.

Znala jsem svoji cenu

Dnes si žiji v nádherném střešním bytě, který mi koupil můj zazobaný, leč ženatý milenec. Dochází do našeho hnízdečka lásky dvakrát týdně, v prosinci spolu pravidelně lítáme do Karibiku, kde se účastní vyhlášeného golfového turnaje, zatímco já chytám bronz a popíjím míchané koktejly, a to samozřejmě všechno gratis.

V únoru nás čeká plavba na zaoceánském parníku s jeho firemními mecenáši. Domluvím se plynně nejenom anglicky a německy, ale také španělsky. A že to byla dřina. Ve skříni si hýčkám značkovou garderobu, boty, kabelky a samozřejmě i spodní prádlo.

Značky, to je můj život, nic neznačkového bych si na sebe nikdy neoblékla. Možná jsem ve vás probudila vlnu závisti a kdovíčeho ještě. Pokud však chcete váš život změnit, máte tu možnost.

Makám na sobě

Já pravidelně dřu v posilovně, už roky jsem neměla čokoládu a má večeře je pod taktovkou salátu. Někdo pracuje za hodinovou mzdu a já si vybrala, aby mi muži platili za moji exkluzivní společnost drahocennými dárky, luxusními dovolenými a já jim za to nabídnu své skvostné já. Vše je otázkou preferencí a osobního vkusu.

Proč život přežívat, když si ho lze užívat. Jděte do toho. Radím vám, vyspěte se s šéfem kvůli lepšímu místu, manipulujte s muži a chtějte ze všeho vytřískat maximum. Když si máknete, čeká vás zabezpečený život až do smrti.

Olga N. (52), Praha

Také se vám může líbit