Z milé snachy se stala protivná, zákeřná baba

Total
1
Shares

Celý život jsem si říkala, jaké měl syn štěstí. Tak milou a hodnou dívku si našel. A najednou se to změnilo. Ze snachy je nepříjemná, zlá baba!

Můj syn si vzal před třiceti lety báječnou ženu. Mají spolu dvě úžasné děti, které dobře vychovali. Teď je z ní ale protivná paní, která se hrozně ráda hádá. A problémy nastaly i s jejími dětmi. Už jezdí raději ke mně, než k rodičům.

Podivný koníček

Její oblíbená činnost je hádat se s kýmkoli a při jakékoli příležitosti. Nedávno jsem byla svědkem takového výstupu, že jsem tomu nemohla uvěřit. Syn mě bere jednou za dva týdny na velký nákup autem do obrovského supermarketu na kraji našeho města.

Konečně jsme našli všechno, co jsme potřebovali a zamířili k pokladnám. Tam se objevil první zádrhel – naprosto neuvěřitelná fronta. Pro Zdenu to byl signál začít reptat. „To snad není možný, to nemůžou otevřít víc pokladen? Ještě se tady nakazíme,“ nadávala.

A když na nás přišla řada, nebohá prodavačka snaše oznámila, že zapomněla zvážit ovoce, bylo jasné, že přijde scéna.„Jak zvážit pomeranče! Je to přece vaše práce, vy je zvažte,“ rozeřvala se Zdena.

Prodavačka jí slušně oznámila, že pro takové případy mají váhy kousek od pokladen a jestli by tam nemohla zajít. „Ne, nemohla,“ ječela snacha. Prodavačka ji znovu poprosila a dodala, že za námi je spousta lidí a že by bylo fajn, kdyby nezdržovala frontu.

To snachu nadzvedlo ještě víc. „Já že zdržuji frontu? To je váš problém, že je tu tolik lidí. Máte otevřených málo pokladen,“ rozjela se. „A já už tady nikdy nakupovat nebudu, když se tak chováte ke svým zákazníkům!“

A dost!

Poručila mi, ať zboží nechám na pásu a že odcházíme. Byla jsem tak v šoku z toho, co se stalo, že jsem ani neprotestovala. A syn už vůbec ne. Vidím na něm, jak je poslední dobou nešťastný. Jestli to tak půjde dál, asi mu řeknu, aby se se Zdenou rozvedl. Bydlet může u mě.

Marie (69), Opava

Také se vám může líbit