Zamilovaní superhrdinové

Total
1
Shares

Nejsem klasická holka. I když mám v práci vysokou a zodpovědnou pozici, v soukromí se ubírám do svého oblíbeného světa fantasy.

Světa hobitů, elfů, ale taky komiksových superhrdinů a postav z videoher. Kdo by si myslel, že po takové holce musejí kluci šílet, ten by se mýlil. Šminky nebo módní trendy mě vůbec nezajímají. Mnohem raději se obleču do vlastnoručně vyrobeného kostýmu kočičí ženy, Catwoman, z příběhů o Batmanovi. Teprve v něm si připadám opravdu sexy. Takhle oblečená jsem se jednou vydala s přáteli na jeden z herních veletrhů, kterých se už dnes v České republice pořádá mnoho. Zde jsem se setkala s lidmi, kteří mají stejně jako já zálibu v hrách a oblékání se do kostýmů hrdinů. Na takovém veletrhu je úplně normální, spíše vítané, když se fanoušci takto oblečou. Jedna moje kamarádka s sebou vzala někoho, kdo mě hodně zaujal. Byl to sám Batman! Tedy lépe řečeno Honza v kostýmu Batmana. Oba jsme se našim převlekům zasmáli a hned jsme se vyfotili! Tahle fotka z našeho seznámení nám dnes stojí na poličce v obýváku. Když Honza sundal masku, moc se mi líbil, i když stejně jako já ani on není bůhvíjaký model. Na veletrhu jsme se už od sebe nevzdálili ani na metr. Měli jsme si toho tolik co říct. Vyměnili jsme si telefony a já konečně zažila první opravdovou lásku! Honza na mě vůbec nekoukal jako na nenormální holku. Byla jsem pro něj ideál! A myslím si, že tak je to i dnes.

Radka P., Černošce

Také se vám může líbit

Upekli jsme si štěstí!

S dalším mužem mého života mě svedla dohromady naše společná záliba. Voňavá a sladká jako ta nejlepší čokoláda. Mou velkou vášní je už dlouho pečení, protože naše rodina miluje vše sladké. Zejména…
Zobrazit