Domů     Varování karet jsem nevěřila
Varování karet jsem nevěřila

V době, kdy jsem přestala věřit nepříjemné věštbě, přišel šok ze strany, odkud bych to bývala nikdy nečekala!

Kam až mi paměť sahá, moje kamarádka Vlasta se vždycky zajímala o výklady snů, čtení z ruky, astrologii a další podobné věci. Na střední škole dokonce začala sama vykládat – nejprve karty jen pro sebe, později i pro svou rodinu a okolí.

Její věštění jí stoprocentně vycházelo, a tak mě časem také zlákala a začala mi dělat výklady. Její předpovědi se bohužel potvrdily i v tom nejsmutnějším případě.

Její věštby vycházely

Svými výklady a radami mi moje kamarádka často zasahovala do života. Nebyla žádnou psycholožkou nebo odbornicí na mezilidské vztahy. Říkala mi vždycky jenom to, co vyčetla z karet nebo z mé ruky.

Věnovala se věštění už několik let a za tu dobu mi spoustu věcí předpověděla správně. Nezlehčovala jsem tedy nikdy to, s čím přišla, i když se jednalo o nepříjemné věci.

Do života mi vplula láska

Vlasta přesně odhadla krizi v mém manželství. Vyčetla mi z karet, že mě manžel podvádí a pak dokonce předpověděla i chvíli, kdy se spolu definitivně rozejdeme.

Po rozvodu mi pak kamarádka prorokovala, že si do půl roku najdu nového partnera a že to bude výrazně mladší tmavovlasý muž. To jsem jí vyvracela, protože jsem si věkově odlišného partnera určitě nepřála. Nakonec ale Vlastě vyšlo i tohle.

Krátce před vypršením onoho půl roku jsem potkala Richarda. Hodně se mi líbil, okouzlil mě, ale netroufala jsem si něco si s ním začít. Aktivita vzešla z jeho strany a já se tak ocitla ve svých padesáti letech ve vztahu s pětatřicátníkem!

Jako bych se znovu narodila

Z toho, že její předpověď vyšla, měla pochopitelně radost i moje kamarádka kartářka. Prorokovala mi šťastné období a skutečně to vycházelo. Po boku mladšího muže jsem se cítila jako znovuzrozená. Omládla jsem tělem i duchem a celkově jsem se cítila moc dobře.

Všechny problémy, které mě tížily, jako osamělou rozvedenou ženu, byly najednou pryč nebo přinejmenším poloviční. Vznášela jsem se na růžových obláčcích a nevypadalo to, že bych z nich mohla někdy v brzké době spadnout.

Kamarádka mě varovala

Richard byl hodně aktivní, neustále vymýšlel nějaké akce a byl naprosto rozdílný od mého bývalého muže. Miloval dobrodružství, cestování, každou chvíli jsme jeli někam na výlet. Opravdu jsem po jeho boku omládla.

Připadala jsem si, jako bych vyhrála ve Sportce, natolik se změnil můj dosavadní život. Neměla jsem vůbec žádné pochybnosti o tom, že mě Richard má rád a že mu na mě záleží. Často jsem o něm mluvila i se svojí kamarádkou kartářkou.

Ta mě jednoho dne zaskočila, když mi sdělila nepříjemnou předpověď. Podle ní mě měl někdo blízký během probíhajícího roku naprosto zklamat.

Byla jsem znepokojená

Vzpomněla jsem si, jak Vlastě vždycky všechno vycházelo a začala jsem horečně přemýšlet o tom, koho z mého okolí by se měla věštba týkat. Možností bylo více, včetně obou dětí, které si už žily svůj vlastní dospělý život, a ten nebyl bezproblémový.

Bála jsem se, že by se syn mohl znovu dostat do problémů s alkoholem, jako se mu to už stalo v době dospívání. Považovala jsem to za nejpravděpodobnější možnost. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by oním člověkem, který mě zklame, mohl být zrovna Richard.

Oživila jsem vztah se synem

Po onom varování ze strany mé kamarádky jsem se začala více stýkat se synem. Obě děti nesly můj rozvod těžce a synovi navíc dost vadilo, že nyní žiji s mladším mužem.

Nevypadalo to ale, že by on sám měl nějaké problémy, které by ho mohly přivést zpátky na scestí.

Vykradený byt

Týdny a měsíce ubíhaly a zdálo se, že tentokrát karty moji kamarádku oklamaly. Uplynul rok od její věštby a nic se nestalo. Kamarádka z toho byla trochu v rozpacích, mně se ulevilo. Bohužel jsem si oddychla předčasně.

K obratu v mém životě došlo až následujícího roku. Jednoho dne jsem přijela domů, kde už se mnou delší čas bydlel Richard, a zažila jsem naprostý šok. Byt mi někdo vykradl. Nezůstalo tam skoro nic.

Teprve, až když jsem se v dalších dnech marně pokoušela spojit se svým mladším přítelem, pochopila jsem, kdo je pachatelem.

Ukázalo se, že karty nelhaly

Těžko jsem se s tím smiřovala. Když pak Richarda dopadla policie, zjistila jsem, že mi řadu věcí ze své minulosti zatajil. Byl už několikrát předtím trestaný a mě pouze využil.

Přiznal se i k tomu, že mě chtěl vykrást a opustit už rok předtím, ale pak si to rozmyslel, protože jsem ho vlastně vydržovala. A jednou už měl objednané své společníky na „stěhování“, ale nakonec jsem neodjela na plánovanou služební cestu.

V něčem tedy přece jen ta předpověď mojí kamarádky měla pravdu. Stát se to opravdu mělo, jen k tomu tenkrát ještě nedošlo.

Nikola P. (53), Ústí nad Labem

reklama
Související články
11.12.2023
V poslední době trpím nespavostí a v noci jen tak chodím po bytě nebo koukám z okna. Jednou jsem uviděla něco děsivého. V posledních měsících jsem toho měla v práci hodně a ani doma jsem se nedokázala zbavit myšlenek na nový projekt. Prostě spousta povinností a stresu. Už pár týdnů kvůli tomu trpím nespavostí. Na práci jsem se těšila Na nový projekt jsem se opravdu těšila. Změna je někdy
10.12.2023
Stála jsem u hrobu a vzpomínala na svého strýce, když se zničehonic začaly dít neuvěřitelné věci, které se rozumem vysvětlit nedají. Negativní emoce si mohou lidé přenést až do záhrobí! Nenávist mých příbuzných se přenesla až na onen svět! Na vlastní oči jsem viděla, jak zuřivý boj mezi dvěma lidmi probíhal ještě po jejich smrti. Do oka si nepadli Jak se říká, přátele si člověk vybrat můž
10.12.2023
Zdědila jsem dům, který kdysi postavil děda vlastníma rukama. V noci v něm slyším podivné kroky. Mám si ho nechat, nebo se ho zbavit? Když zemřela moje babička, zdědila jsem dům, ve kterém strávila celý život. Má velkou zahradu a byla by to úžasná změna v porovnání s tím, že teď se s manželem a dvěma dětmi tlačíme v menším panelákovém bytě. Jenže už první noc v tom baráku mě pořádně vyděsila. J
6.12.2023
Když můj muž tu práci přijal, bývalý hrobník mu kladl na srdce, aby se nezdržoval na hřbitově po jedenácté. Jednou ho ale neposlechl. Byl pátek, na kostele právě odbilo šest hodin večer a můj manžel se vydal do práce. Funkci hrobníka v obci, kam jsme se před pár týdny přistěhovali zastával nově, říkal tehdy, že to bude fajn přivýdělek. Slunce už zapadalo, prošel hřbitovní branou a zamířil k 
5.12.2023
Ze spaní mě probudilo děsivé stvoření. Mělo rohy a ocas. Místo do pekla mě vyvedlo ven z domu. Najednou se ozvala rána jako z děla. Bylo to tehdy v předvánočním čase, kdy chodí čert a Mikuláš. Byla jsem ještě malá holčička. Tenkrát mě hlídala babička, která bydlela v malém domku, kolem kterého pobíhalo všelijaké zvířectvo – husy, slepice, kočky i starý pes Azor. Bývala jsem tam moc ráda. Byl
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Přišla Forejtovi na milenku?
nasehvezdy.cz
Přišla Forejtovi na milenku?
Bojuje se syndromem vyhoření, to ale asi není nejhorší. Eva Burešová (30) se trápí, podle mnoha informací za to může její partner Přemek Forejt (36). Našel si jinou ženu? Je slavná, má peníze a spous
Silný vývar z hovězí oháňky
tisicereceptu.cz
Silný vývar z hovězí oháňky
Chcete si udělat skutečně silný vývar? Použijte hovězí oháňku a spoustu petržele. Suroviny 1 kg hovězí oháňky 1 velká cibule 2 velké mrkve ½ menšího celeru 5 kuliček nového koření 6 kuliček
Vědci objevili fosili dinosaura i s dochovaným obsahem žaludku
21stoleti.cz
Vědci objevili fosili dinosaura i s dochovaným obsahem žaludku
Je tomu zhruba 75 milionů let, co si jistý dinonosaurus dal k obědu stehno z předka dnešního krocana. Asi netušil, že je to poslední jídlo v jeho životě, protože pár dní poté jej dostihla smrt v koryt
Potit se, či nepotit? Po stopách deodorantu!
epochaplus.cz
Potit se, či nepotit? Po stopách deodorantu!
Ráno přijdete do koupelny, vyčistíte si zuby a sáhnete na poličku pro svůj deodorant… , ale žádný tam není! Co teď? Pojďte s námi hledat jiný. Ovšem ne do obchodu, ale do historie! Proboha, co je to za hrozné zvíře, které si na vás brousí zuby? Ocitli jste se v pravěku a během odpočinku v
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
DS Automobiles je zvěčněna do mramoru pod pyramidou v Louvru
iluxus.cz
DS Automobiles je zvěčněna do mramoru pod pyramidou v Louvru
Společnost DS Automobiles představila od svého vzniku velké množství nových modelů v Muzeu Louvre a jeho okolí, pod jeho pyramidou a v Tuilerijských zahradách. Exkluzivní prezentace a výjimečné výstav
Nenávist trvala i po jejich smrti
skutecnepribehy.cz
Nenávist trvala i po jejich smrti
Stála jsem u hrobu a vzpomínala na svého strýce, když se zničehonic začaly dít neuvěřitelné věci, které se rozumem vysvětlit nedají. Negativní emoce si mohou lidé přenést až do záhrobí! Nenávist mých příbuzných se přenesla až na onen svět! Na vlastní oči jsem viděla, jak zuřivý boj mezi dvěma lidmi probíhal ještě po jejich smrti. Do oka
Ořechy s krémem
tisicereceptu.cz
Ořechy s krémem
Plněné ořechy nesmí chybět. Potřebujete 100 g mletých vlašských ořechů 250 g hladké mouky 150 g másla 70 g cukru moučky lžičku kakaa 1 vejce 1/2 lžičky kypřicího prášku olej a mouku na vy
Proč se krtkům v zimě zmenšuje hlava?
epochalnisvet.cz
Proč se krtkům v zimě zmenšuje hlava?
„Zmenši tělo, budeš míň hladovět!“ Pod tímto heslem se snaží přečkat zimu krtci. Zimní spánek si totiž nemohou dovolit, brání tomu jejich metabolismus, který patří mezi vůbec nejaktivnější mezi savci.
VRATISLAVSKÉ VÁNOČNÍ TRHY
epochanacestach.cz
VRATISLAVSKÉ VÁNOČNÍ TRHY
V letošním roce trh potrvá až do 7. ledna 2024 včetně Silvestra a Tří králů. Veletrh bude otevřen každý den kromě: • 24. prosince 2023 (Štědrý den) – v tento den bude veletrh uzavřen • 25. prosince 2023 (1. svátek vánoční) – v tento den bude veletrh uzavřen • 26. prosince , 2023 (2. svátek vánoční) – v tento den Jarmark
Tajemní strážci našich pohoří: Kdo je duch Muhu?
enigmaplus.cz
Tajemní strážci našich pohoří: Kdo je duch Muhu?
Na skutečnost, že naše pohoří mají své patrony-strážce, můžeme být patřičně hrdí. Krakonoš v Krkonoších, Praděd pečující o Jeseníky, Rampušák hospodařící v Orlických horách. Záhadou ale zůstává duch M
Nenávidí Suchánka! Jsou důvodem peníze?
nasehvezdy.cz
Nenávidí Suchánka! Jsou důvodem peníze?
Když herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol (52) opustil komediální pořad Partička, diváci byli velmi zklamaní. A ihned se začaly rojit spekulace, co za tím stálo. To teď rozsekl přímo Sokol, kte