Tchyni jsem našla milence

Total
1
Shares

Dva roky po svatbě mi došlo, že dokud budu mít za zády tchyni, nikdy nebude moje manželství šťastné. Dovolená ani zaplacený kurz jógy nepomohly. Tak jsem jí našla milence!

Můj manžel je ten nejhodnější chlap pod sluncem. Měla jsem být šťastná, ale opak byl pravdou. Jeho maminka k nám totiž chodila denně, někdy i dvakrát! Prostě to bylo k nevydržení. Ne, že by byla zlá. Ale do všeho mluvila, u všeho chtěla být. Prostě peklo. Jako bych byla vdaná s ní, a ne s mým Zdeňkem. Já to tak aspoň vnímala.

S tchyní na dovolené

„Jarmilko, co budeš dneska vařit? Zdeneček má rád svíčkovou! A Jarmilko, kam pojedeme na dovolenou?“ ptala se nevinně, a mě se chtělo řvát. Tak my pojedeme na dovolenou ve třech! Musela jsem vymyslet, jak se tchyně zbavit. Jinak bych se zbláznila. „Kup jí dovolenou, jen pro ni, třeba se dovtípí!“ radila kolegyně a mně to přišlo jako dobrý nápad. Nakonec byl, ale po té svojí dovče jela máti i s námi. Bylo to peklo. Hned po návratu jsem jí zaplatila kurz jógy. Třikrát týdne a na druhém konci města. Myslela jsem, že bude klid, ale nebyl. Tchyně tak ozdravěla, že byla snad stokrát čilejší než před tím. O to víc k nám chodila. Opět jsem si stěžovala kolegyni a ta cynicky prohlásila: „Chce to chlapa. Prostě jen sex ji přivede na jiné myšlenky, babu.“ Jo, měla pravdu, jenže, kde ho vzít?

Vrátného jsem předělala na fešáka

Nakonec jsem umluvila našeho vrátného. Vlastně jsem ho nalákala na jídlo. Pořídila jsem mu novou košili a drahou kolínskou, aby udělal dojem. Dokonce i kytku jsem mu pro ni koupila. Obrovskou, romantickou! V den D jsme se měli všichni sejít u nás, kde jinde. Udělala jsem svíčkovou, upekla koláč. Námluvy mohly začít! „A jak jste na tom se zdravím, a jaké máte koníčky? A chodíte rád na procházky? Otázky padaly z tchyně jedna za druhou, bylo to trochu jako u výslechu. Jenže, světe div se! Odpoledne se ti dva sebrali a šli ven. Opravdu si padli do oka. Během půl roku už bydleli spolu. A já? Mám konečně klid!

Jarmila H. (53), Kravaře

Také se vám může líbit