SkutečnéPříběhy.cz
Domů     Ovládala mě vůle cizí osoby
Ovládala mě vůle cizí osoby

Nechat na sebe působit vůli jiného člověka může mít kruté následky! Pod vlivem hypnózy jsem provedla strašné věci!

Člověk se občas nechá zatáhnout do dobrodružství, kterým by se za normálních okolností raději vyhnul.

Kdyby mi někdo navrhoval, abych na sobě vyzkoušela účinky hypnózy, asi bych se na něj podívala jako na blázna a jasně mu odpověděla, že nemám čas zabývat se nesmysly, kterým nevěřím.

Nikdy mě totiž takovéto věci, co se vymykají běžnému lidskému chápání, nezajímaly.

Pak ale stačilo, aby s tímhle nápadem přišla moje nejlepší kamarádka Karolína, nadšeně mi o tom několik dní po sobě povídala a přesvědčovala mě různými argumenty, až jsem se nakonec nechala vyhecovat.

Každá z nás měla svůj názor

Dnes už vím, že moje kamarádka na hypnózu zavedla řeč schválně, aby viděla, jestli se „chytím“. Nejprve jsme se do sebe docela tvrdě pustily se svými názory.

reklama

Já jsem říkala, že pokud už něco takového jako hypnóza opravdu funguje, platí to jen na slabé a ovlivnitelné jedince. Karolína naopak prohlašovala, že hypnóze podlehne každý, pokud ji ten, kdo ji dělá, skutečně ovládá.

Věřila jsem svému přesvědčení

Naše hádka dospěla do bodu, kdy mi kamarádka navrhla, ať se přesvědčím na vlastní kůži. Ona prý zná člověka, který mě uvede do změněného stavu vědomí, i když se tomu budu bránit.

Dohadovaly jsme se jako dvě naivní puberťačky a ne jako dvě rozvedené padesátnice, kterými jsme byly. Věřila jsem si ovšem natolik silně, že jsem nakonec souhlasila, abychom toho jejího známého navštívily a abych se o jeho schopnostech přesvědčila osobně.

Šla jsem do toho

Karolína tedy domluvila setkání na jedno sobotní odpoledne. Chtěla jsem s sebou vzít i svého současného přítele Miroslava, ale ten se na to příliš netvářil a námitky měla i kamarádka. Prý by se hypnotizér pak nemohl dobře soustředit.

reklama

Pomyslela jsem si něco o výmluvách, ale pak jsem nad tím mávla rukou a v dohodnutý termín jsem s Karolínou za očekávaným dobrodružstvím vyrazila.

Vše kolem mě se ztrácelo

Musela jsem už při prvním pohledu uznat, že známý mojí dlouholeté kamarádky působí velmi charismaticky a věrohodně. Před jeho zkoumavým pohledem jsem hned musela uhýbat, natolik byl silný a pronikavý. Seanci jsem ale podstoupila. Bylo to nečekané a zvláštní.

Muž na mě chvíli mluvil a já jsem pomalu ztrácela ponětí o světě kolem, jako bych upadala do hlubokého spánku, kterému jsem se nemohla bránit.

Začala jsem se hádat s nadřízeným

Když jsem se po nějaké době znovu vzpamatovala, chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, kde jsem a co tam dělám. Nakonec jsem tedy musela dát kamarádce za pravdu, protože jsem se opravdu ocitla úplně „mimo“.

reklama

Neměla jsem ovšem tušení, co mě kvůli návštěvě u hypnotizéra v dalších dnech čeká. Začalo to tím, že jsem v práci ostře vyjela na svého nadřízeného.

Se šéfem měla problém většina z nás, ale všichni se ho báli a nenašel se nikdo, kdo by měl odvahu říct mu svůj názor do očí. Já jsem se náhle před ostatními kolegy a kolegyněmi postavila a vypočítávala nadřízenému, co mi na něm vadí.

Vnímala jsem, co dělám, věděla jsem, že je to špatně, ale nedokázala jsem tomu zabránit. Nějaká síla v mojí hlavě mě k tomu prostě nutila!

Moje kariéra skončila

Dopadlo to samozřejmě skandálem, protože jsem si opravdu nebrala servítky. Šéf si mě pak pozval do své kanceláře a tam mi pořádně vynadal. Navrhl mi, abych si raději našla jiné zaměstnání. Neměla jsem na to co říct. Své chování jsem nemohla nijak ospravedlnit.

Ta síla, která mě předtím donutila proti němu vystoupit, byla náhle pryč. Tiše jsem se mu omluvila a domů jsem toho dne odcházela zlomená a se slzami v očích.

Život se mi rozpadl na kousky

Ještě horší však byl zásah hypnózy do mého soukromí. Brzy po tom vystoupení v kanceláři jsem se krutě pohádala s Miroslavem. Znovu došlo k situaci, kterou bych přirovnala k pádu, jemuž člověk nemůže zabránit, ale plně ho vnímá.

Když jsem nahlas příteli řekla, že se s ním rozejdu – aniž bych pro to vlastně měla nějaký konkrétní důvod – viděla jsem, jak ho to ranilo. Nedokázala jsem s tím ale nic udělat. Prostě se to stalo.

Slova ze mě vycházela, aniž bych je dokázala jakkoli kontrolovat. Během několika málo dní jsem si tak hrozně zkomplikovala, ne-li zničila, profesní i osobní život. A nedalo se to vrátit zpátky.

Byla to tvrdá lekce

Zavolala jsem Karolíně a chtěla vědět, co se mnou ten hypnotizér vlastně provedl. Nejprve se všelijak vykrucovala, ale nakonec se mi téměř škodolibě přiznala, že mu řekla, jaké posthypnotické příkazy mi má dát. A důvod?

Žárlila na to, jak se mi na rozdíl od ní daří v práci i v osobním životě. Byla jsem v šoku a zhroucená. Ztratila jsem další osobu, kterou jsem navíc považovala za kamarádku. Na druhou stranu jsem ale získala zkušenost k nezaplacení.

Zhypnotizovat se už nikdy nenechám, ale stejně tak už v životě nikdy nebudu tvrdit, že tyhle věci nefungují!

Andrea M. (57), Olomoucko

reklama
Související články
25.3.2023
V mládí jsem zažila na naší chatě opravdu hrozivé věci, které jsem si nedovedla vysvětlit. Odpovědi na moje otázky přinesl až čas. Jako dívka z Prahy jsem si uměla vychutnat víkendy na naší chatě. Oproti panelákovému bytu to byla vždycky vítaná změna. Přírodu a čerstvý vzduch jsem milovala odmalička. Měli jsme chatu kousek od jednoho rybníka, kolem byly lesy. Vždy tam bylo ticho a klid Pů
22.3.2023
S manželem jsme se začali odcizovat, dokonce na mě začal být hrubý. Ze zoufalství jsem navštívila astroložku, a ta mi dala naději, že bude líp. Naše krize začala být neúnosná. Hádali jsme se s manželem denně kvůli hloupostem. Děti už s námi nebydlely a já cítila hroznou potřebu si o tom s někým popovídat. Kolegyním v práci jsem se svěřovat nechtěla, vytáhla jsem tedy na víno svoji nejlepší kama
21.3.2023
Pracovala jsem v domově pro seniory a oblíbila si tam starou milou paní. Jedné noci se mi o ní ale zdál děsivý sen. Ukázal se jako varování. Pracovala jsem léta v domově pro senio­ry. Poznala jsem za tu dobu mnoho různých stařečků, ale jedna žena se mi zapsala do paměti nejvíce. Byla to paní Svatava. Měla jsem ji jako svou skutečnou babičku. Vyprávěla mi o svém životě, o svém manželovi, o dě
18.3.2023
Ve chvíli, kdy jsem myslela, že zemřu rukou násilníka, zasáhla sousedka, o které se říkalo, že má co do činění s černou magií. Skoro tři roky jsem žila s násilníkem. Nebýt podivné události, která se u nás doma stala, pravděpodobně jsem v tom pekle stále. Nebo už vůbec nežiji. Ten osudný den mě zachránila naše sousedka. Posloužila jí k tomu černá magie. Pohádka trvala jen půl roku Když jsm
18.3.2023
Vyšší síly nám ve spánku mohou přinést užitečná varování. Uvěřila jsem svému tajemnému snu a zachránila si tak život! Nikdy dopředu nevíme, kde na nás může číhat nějaké smrtelné nebezpečí. Naštěstí nám osud poskytuje prostřednictvím různých indicií příležitost se mu vyhnout. Jen k nim musíme být otevření a vnímat je. Sny mě provázejí od malička Patřím k lidem, kteří si své sny docela dobř
Nenechte si ujít další zajímavé články
Miliardy planetárních vyvrhelů se toulají naší galaxií
21stoleti.cz
Miliardy planetárních vyvrhelů se toulají naší galaxií
Většina dosud známých planet svůj život tráví v rodinném kruhu s mateřskou hvězdou a mnohdy i s planetárními sourozenci. Ale jak to tak někdy bývá u lidí, tak i mezi planetami může dojít ke konfliktu,
Klara Rott The Spa v representativních prostorách hotelu Andaz
iluxus.cz
Klara Rott The Spa v representativních prostorách hotelu Andaz
Lifestylový hotel Andaz Prague, unikátní místo čerpající z bohatých lokálních tradic, kultury, umění a architektury, poskytl své prostory a záštitu kosmetické značce Klara Rott, která zde vytvořila un
Kvůli komu se tak Lucie Benešová stále šlechtí?
nasehvezdy.cz
Kvůli komu se tak Lucie Benešová stále šlechtí?
Těžko věřit, že je Lucie Benešová (48) babičkou. Vzhledem směle konkuruje i o generaci mladším herečkám – není divu, že ještě dnes jí scenáristé předepisují košilaté scény, jak je sama nazývá. Z je
Rosslynská kaple: Ukrývá nejcennější relikvii světa?
epochalnisvet.cz
Rosslynská kaple: Ukrývá nejcennější relikvii světa?
Skotsko je neuvěřitelně pestrá země s bohatou a bohužel také pořádně komplikovanou a krvavou minulostí. Tu připomíná i množství historických staveb, mezi které patří i slavný chrám stojící v zeleni ma
Bez zakryté hlavy to nejde: Kdo kvůli zničenému slamáku zrušil svatbu?
epochaplus.cz
Bez zakryté hlavy to nejde: Kdo kvůli zničenému slamáku zrušil svatbu?
Francouzské královně Marii Antoinettě (1755–1793) dělá její manžel Ludvík XVI. (1754–1793) všechno, co jí na očích uvidí. Projevuje se to na výdajích dvora. Ministru financí Turgotovi dochází trpělivo
Záhada rodinné chaty
skutecnepribehy.cz
Záhada rodinné chaty
V mládí jsem zažila na naší chatě opravdu hrozivé věci, které jsem si nedovedla vysvětlit. Odpovědi na moje otázky přinesl až čas. Jako dívka z Prahy jsem si uměla vychutnat víkendy na naší chatě. Oproti panelákovému bytu to byla vždycky vítaná změna. Přírodu a čerstvý vzduch jsem milovala odmalička. Měli jsme chatu kousek od jednoho rybníka,
Excentrická svatyně klasického designu
rezidenceonline.cz
Excentrická svatyně klasického designu
Sebevědomá kombinace témat, materiálů a textur, směs paradoxů, tvořená moderními formami v kombinaci s nadčasovým nábytkem – to vše stojí za výsledným jemným leskem luxusního interiéru, jehož vyznění
Špagety se zeleninou
tisicereceptu.cz
Špagety se zeleninou
Jídlo, se kterým si poradíte, i když vás na vaření zrovna moc neužije. Ingredience 500 g špaget 500 g mletého masa 250 g rajčatového pyré 1 větší cibule 3 velká rajčata 1 červená paprika 2
Zeleninový kuskus s krevetami
tisicereceptu.cz
Zeleninový kuskus s krevetami
Suroviny 250 g mražených krevet 2 hrnky kuskusu 1 l zeleninového vývaru 2 velké cukety 2 pórky 2 lžíce olivového oleje hrubozrnná mořská sůl pepř čerstvá bazalka Postup Suchý kuskus n
Vymění Martin Zounar partnerku za kolegyni?
nasehvezdy.cz
Vymění Martin Zounar partnerku za kolegyni?
Po třinácti letech se rozešel s partnerkou Simonou Brdičkovou (46). Mají spolu dceru Claudii (14). Když to ale Martin Zounar (55) nejméně čekal, vstoupila mu do cesty pohledná psycholožka Kateřina K
První knihu na území dnešního Slovenska napsal římský císař: Ale kde?
enigmaplus.cz
První knihu na území dnešního Slovenska napsal římský císař: Ale kde?
Už pozorná dítka ve školách se mohou dozvědět, že první knihu na území sousedního Slovenska napsal římský císař Marcus Aurelius. Dokážeme však určit přesné místo, kde slavná sbírka úvah „Hovory k sobě
Pardubický kraj Vůně perníku, úsměv loutek a UNESCO
epochanacestach.cz
Pardubický kraj Vůně perníku, úsměv loutek a UNESCO
Ačkoli patří k těm menšímv České republice, nabízí aktivity a působivé expozice, kterým nelze říci „ne“. Pouze v Pardubickém kraji můžete nasát omamnou vůni perníku, stát se součástí dostihového vesel