Manžel čekal dítě s dceřinou kamarádkou

Total
1
Shares

Zrada někdy přijde od člověka, o němž jste si mysleli, že ho dobře znáte. A může být i velmi bolestná a ponižující.

Svého manžela Jardu jsem poznala v devatenácti letech. Věděla jsem hned, že je to chlap, po kterém toužím. Bylo mu o sedm let víc a připadal mi jako člověk, který mě nikdy nezradí. Oblíbili si ho i moji rodiče. Dva roky po svatbě se nám narodila dcera Alenka, po dalších třech letech pak syn Adam. Já jsem zůstala ženou v domácnosti, zatímco Jarda podnikal. Takhle to trvalo spoustu let a děti mezitím dospěly. Jak Alena, tak Adam studovali na vysoké škole. Já jsem se během té doby už také zapojila do pracovního, protože Jarda měl s podnikáním problémy, a sám si nakonec musel najít zaměstnání.

Řekl mi, že bude otcem

Začalo mi být podezřelé, že kromě normálního docházení do práce má Jarda ještě spoustu brigád. Peněz z nich ale moc nenosil. V té době jsem měla ale starosti spíš s dcerou, která se chystala k maturitě a tak jsem Jardovu častou nepřítomnost doma neřešila. Asi jsem měla, protože jsem jednoho podzimního odpoledne z jeho úst uslyšela šokující zprávu. Oznámil mi, že se stane otcem! Zůstala jsem stát jako by mě polili ledovou vodou. Pak jsem se dala i do křiku, ale nebylo to nic platné. Ještě téhož večera nás manžel opustil. Děti se s ním odmítly bavit. Vůbec jsem nechápala, jak k tomu mohlo dojít. A to mě čekal další šok!

Nepřišel ani dceři na promoci

Zanedlouho mi zavolala matka jedné Alenčiny kamarádky z vysoké školy. Zeptala se mě, jak se mi líbí, že můj muž čeká dítě s její dcerou. Jestli prý se nestydí, vždyť by mohl být jejím otcem. Nevěděla jsem, co na to mám říct. Byla to pro mě opravdu těžká situace. Nezbývalo mi ale nic jiného, než se s tím vším smířit. Manžel sám podal žádost o rozvod a já jsem mu samozřejmě nebránila. Životní zklamání, které mi připravil, pak ještě podtrhl tím, že nepřišel na Alenčinu promoci. Právě v ten den byl totiž na porodním sále se svojí novou mladou partnerkou!

Věra (49), Pardubice

Také se vám může líbit