Podivný obraz kradl energii

Total
1
Shares

V našem blízkém okolí se mohou nacházet věci, které jsou nebezpečné, aniž bychom o tom věděli.

Oné zvláštní malby jsem si všimla na návštěvě u bratrovy rodiny až napodruhé. Byl to takový nenápadný malý obraz, který visel v rohu obývacího pokoje. Jakmile jsem ho spatřila, projela mi celým tělem nepříjemná mrazivá vlna. Nechápala jsem proč.

Byl to dar

Bratr mi na dotaz, odkud obraz má, sdělil, že ho dostal od jednoho známého. Ani jeden z nás neměl tušení, jakou moc v sobě ta malba ukrývá. Většinu těch událostí, ke kterým posléze došlo, jsem se dozvěděla od bratra zprostředkovaně.

Zničehonic omdlela

Nejprve začala usychat kytka v květináči, která byla umístěná na skříňce pod obrazem. Nic nepomáhalo – rosení, zavlažování, přesazení. Až teprve, když ji švagrová přemístila do kuchyně, začala se kytka zase vzpamatovávat. O několik dní později seděla moje neteř na křesle vedle té skříňky, kousek od obrazu. Najednou začala omdlévat. Všichni se báli, že je nemocná. Odnesli ji do jejího pokoje, kde se probrala, ale byla hrozně unavená a následně tvrdě usnula. Když se pak krátce nato úplně vybil mobilní telefon, který bratr položil na dotyčnou skříňku, bylo zřejmé, že něco není v pořádku.

Pokusy

První, koho napadlo spojovat si ty události s darovaným obrazem, jsem byla já. Předtím, pokud mi paměť dobře sloužila, totiž k žádným podivným příhodám v jejich domácnosti nedošlo. Rozjela jsem se k bratrovi, abych zjistila souvislost přímo na místě. Tvářil se nejprve pochybovačně. Rozhodli jsme se udělat znovu pokus s mobilem. Měla jsem ho čerstvě nabitý. Položila jsem ho pod obraz a skutečně, během pár minut se baterie vybila. Bratr sundal obraz a odnesl ho na chodbu. Pak položil na skříňku svůj mobil. Nic se nestalo. Přinesl obraz zpátky a opět byla všechna energie z mobilu za chvilku pryč!

Obraz musel pryč

Měla jsem známého, který byl léčitel a také se zabýval nadpřirozenými věcmi a různými přenosy energií, a tak jsem mu zavolala a zeptala se ho, jestli bych mu, čistě pro potvrzení, mohla obraz dovézt ke kontrole“. Souhlasil a jeho závěr poté, co se mu ta prokletá malba dostala do rukou, byl jednoznačný: obraz byl nabitý zlou dostředivou energií. Doporučil, abychom ho spálili, což jsme také za městem na skládce udělali. Dým, který z toho nebezpečného dárku stoupal, byl černý jako ta nejtemnější noc!

Kamila A. (55), Ostrava

Také se vám může líbit