Mě i mého manžela potkala tajemná událost

Total
1
Shares

Všichni občas sníme o tom, že bychom chtěli vrátit čas. Je možné, že se to někomu i povede?

Mému příběhu nikdo nevěří, ale já mám na tu událost svědka. Stalo se to před několika lety a já od té doby vím, že zázraky jsou možné.

Přála jsem si vrátit vše zpět

Procházeli jsme si s manželem po čtvrt století velkou vztahovou krizí. Vznášela se nad námi temná mračna rozvodu. Oba jsme žili ve stálém napětí a čekali na chybu druhého, abychom jí okamžitě mohli vytknout. V takovém ovzduší se nedalo dlouho existovat. Hrozilo, že jednoho dne kotel přeteče a my se dostaneme do bodu, ze kterého už není návratu. A právě do takového bodu jsem to jednoho odpoledne posunula, když jsem neudržela na uzdě nervy. Kvůli hlouposti jsem na manžela dlouho křičela a pak ho vyzvala, ať si sbalí kufry a odejde. A on to opravdu udělal. Teprve ve chvíli, kdy jsem v bytě osaměla, uvědomila jsem si, co jsem provedla. Rozbrečela jsem se a strašně moc jsem si přála vrátit tu chvíli zpátky!

Stalo se nám to oběma!

Zatmělo se mi před očima a skoro jsem omdlela. Když jsem se znovu podívala před sebe, stál tam můj muž. Pomyslela jsem si, jak je dobře, že se vrátil a řekla jsem mu to. Divně na mě hleděl. Pak mi řekl, že se mu zdálo, jak odchází s kufry pryč, ale na ulici se mu zatočila hlava a najednou byl zpátky se mnou v obýváku. Nedokázal si to vysvětlit. Místo abychom se dál hádali, společně jsme přemýšleli nad tou záhadou. Mohlo se snad stát, že moje lítost byla tak silná, až jsem dokázala vrátit čas o několik minut zpátky? Jiné řešení jsme nenašli. Kdyby se to bývalo stalo jen jednomu z nás, dalo by se to označit za přelud nebo halucinace. Přihodilo se to ale nám oběma, nezávisle na sobě! Nakonec jsme se shodli na tom, že nějaká vyšší moc chtěla, abychom zůstali spolu a proto takto zázračně zasáhla. Ať už to byl kdokoliv, jedno dokázal: s manželem jsme zůstali spolu a krizi jsme překonali!

Beáta J. (49), Havířov

Také se vám může líbit