Vážená redakce,

zasílám vám svůj příběh, který určitě pomůže mnohým ženám, které jsou obézní a chtějí zhubnout a nepomáhají jim žádné diety ani doktoři. Vše, co jsem napsala, je čistá pravda.

Je mi 70 let, mám sestru, ta ale žije v Německu. Odmala jsme byly obě obézní. V roce 1968 odjela moje sestra do Německa, a tak jsem ji dlouho neviděla. V té době jsem vážila 90kg a sestra dokonce 96 kg. Vyzkoušela jsem různé diety, vystřídala pár doktorů, ale pořád jsem zůstávala obézní.

Pak najednou přijela na návštěvu moje sestra a já ji nemohla vůbec poznat. Nebyla vůbec obézní. Prozradila mi, že váží jenom 64 kg. Vypadala mladší a moc jí to slušelo, jenom já byla stále tlustá. Sestra mi poradila, jak se mám obezity zbavit. Moc jsem jí nevěřila, ale měla pravdu. V Německu v Mnichově jí prý poradil japonský léčitel, že obezita se snadno léčí vibracemi, a tak mi také přivezla vibrátor. Zdál se dost velký, ale léčitel doporučuje velikost, tloušťku 5 cm a délku 22 cm, prý musí být vagína plná, aby to vše fungovalo. Když sestra odjela, začala jsem vibrátor každý den používat 5 minut. Brzy jsem si na něj zvykla a opravdu to funguje. Za jedenáct měsíců jsem zhubla o 32 kg a to bez diet a doktorů. Stačí jenom poctivě vibrátor používat ve správné velikosti a každý den. Doporučuji vibrátor všem ženám, které trápí obezita a které chtějí zhubnout. Já dneska vypadám mnohem lépe díky vibrátoru, který samozřejmě pro jistotu používám, a to pravidelně 3× za týden. Všem obézním ženám toto doporučuji.

Alena K. (70), Cheb

Také se vám může líbit

Smutné dědictví

Do svých osmadvaceti let jsem byla tou nejšťastnější ženou na světě. Vyrůstala jsem ve spokojené rodině, našla si skvělého muže, porodila mu dvě krásné děti. Vše skončilo ve chvíli, kdy…
Zobrazit