Dnes jsem ráda, že jsem se v mládí spustila

Total
4
Shares

S kamarádkou jsme se tehdy doslova utrhly ze řetězu a následky na sebe nenechaly čekat. Dnes jsem za ten přešlap nesmírně šťastná.

To byl náš sen. Vyrazit k moři do Bulharska! Moc jsme se s kamarádkou Mirkou těšily, jak to rozjedeme. Díky plavecké exhibici, kterou jsme ve vlnách Černého moře předvedly hned druhý den, si nás všimli plavčíci, kteří na nás výhrůžně pískali na píšťalky.

Když jsme k nim přišly, nebylo po přísnosti už ani stopy. Jeden se culil na Mirku, druhý na mě. Bulhaři to nebyli, byli to turečtí plavčíci. V Bulharsku jich je i dnes hodně. Světlé ženy se jim vždycky líbily.

Bude jako dřív?

Dvojité rande bylo domluveno na devátou večer. Po drinku se naše dvojice rozdělily. A náplň dalších večerů byla podobná. Večery s Khalilem neměly chybu. Na svého kluka v Čechách jsem si ani nevzpomněla. Ke konci mi přišlo sice trochu zvláštní, že se po milování vytrácí rychle do neznáma, ale bylo mi to jedno.

Že už měl „rozpracovanou“ náhradnici za mne, mi došlo až později. Po čtrnácti dnech jsem stála s kufrem v Praze na letišti, kde mě čekal můj přítel Jindra. Přišlo mi na chvíli líto, co jsem udělala, ale na straně druhé jsem si říkala, že mě Jindra stejně trochu zanedbává.

Mohlo být i hůř

Problém jsem si nepřipustila, vždyť jsem brala antikoncepci… Když se mé dny zpozdily, vyrazila jsem k lékaři. Řekl, že jsem těhotná, a já se mu vysmála, že to není možné, když beru prášky. Jenže lékař se mě zeptal, jestli jsem nebrala v poslední době navíc antibiotika.

Do očí mi vyhrkly slzy,protože mi došlo, že jsem měla před dovolenou chřipku. Domů jsem šla v slzách a cestou volala z budky Mirce. A ta mě dorazila. Její dobrodružství se sice obešlo bez těhotenství, zato od svého ctitele dostala kapavku.

Byla jsem v takovém šoku, že jsem nedokázala Jindrovi zapřít, co se stalo. Žádné emoce se nekonaly, suše konstatoval: „Na konci měsíce se odstěhuješ.“ Skoro si myslím, že se mu hodilo, že se mě může zbavit. Musela jsem se vrátit domů.

Naši měli Jindru rádi, tak jsem to schytala i doma. Jak tak do mě šili, najednou se cosi ve mně vzepřelo a já si řekla, že když si mě to děťátko našlo i přes antikoncepci, že mu to nemůžu udělat, abych si ho nechala vzít.

Jsem šťastná

Máma se mnou začala mluvit první. Táta demonstrativně volal Jindrovi a říkal mu, že ho bere jako syna, ať se kdykoli staví. Až ho Jindra zpražil, že už má novou slečnu a že s lidmi, spojenými s „tou běhnou“ nechce mít nic společného.

Narodila se mi dcera. Byla sice trochu snědší, ale krásná. Lidé na ní mohli oči nechat. Dnes je z ní inženýrka, vzala si svého spolužáka a bydlí v domku na okraji Prahy. Já jsem se časem vdala a mám další dvě děti.

Mám je sice stejně ráda, ale tak chytré a talentované jako moje Linda, kterou mám s tureckým plavčíkem, nejsou. Kdykoli ji vidím, říkám si, jak moc jsem šťastná, že jsem si ji tenkrát nechala. A nejvíce mě těší, že přirostla k srdci i mým rodičům.

Radka (57), střední Čechy

Také se vám může líbit

Švagrová mě drze okradla!

Do naší rodiny příliš nezapadala. Nebylo mi jasné, proč si bratr vybral za ženu právě tuhle zpovykanou ženskou. Každá její návštěva byla utrpením. Moje švagrová, na rozdíl ode mě, vystudovala vysokou školu a byla…
Zobrazit