Domů     Díky kartám jsem našla lásku
Díky kartám jsem našla lásku

Jsou lidé, kteří se seznámili díky astrologii, jiní zase pomocí numerologie. Mně osobně pomohla jiná ezoterická metoda.

Nepatřila jsem nikdy k těm ženám, které dokážou „ulovit“ partnera bez velkého snažení, nebo jak se říká „na první dobrou“. Ne že bych byla nějaká ošklivka, to zase ne, ale prostě to nebyl můj styl. Kolem sebe jsem přitom měla hodně příkladů toho, že něco podobného je možné.

Kamarádka ze základní školy začala chodit s jedním spolužákem a je s ním dodnes. Jsou manželé a mají spolu tři děti. Já na chlapy nikdy moc štěstí neměla.

Nároky jsem přitom nijak vysoké neměla – chtěla jsem normálního mužského, co by měl podobný pohled na život, měl práci, byl slušný a hodný. Takový mi ale stále unikal.

Čas běžel a nikdo na obzoru

Bylo mi už pětatřicet let a zatímco všechny mé známé i spolužačky nebo později kolegyně se vdávaly a rodily děti, na mě se pořád ne a ne usmát štěstí. Přitom jsem byla docela atraktivní a na nezájem pánské poloviny lidstva jsem si nemohla stěžovat.

Jenže po pár schůzkách nebo pár týdnech chození se ukázalo, že dotyčný není takový, jak se na první pohled zdál. Takže čas běžel a já pořád neměla partnera, se kterým bych zůstala až do důchodu.

Chtěl sedět doma, já byla společenská

Zmocnila se mě panika a já udělala obvyklou chybu. Po několikatýdenní známosti jsem si vzala muže, který se ke mně vůbec nehodil. Karel byl pohledný, měl slušnou práci, ale jak se později ukázalo, byl úplně jiný než já.

Zatímco já ráda chodila do restaurací, do divadla nebo na jiné akce, on nejraději seděl doma, luštil křížovky nebo koukal na fotbal.

To, že jsme každý úplně jiný, brzy zjistil i on sám, přesto trvalo rok a půl, než jsme definitivně pokračovali v životě každý jiným směrem.

Hvězdy mluvily jasně

Tehdy jsem si řekla, že se musím na hledání toho pravého lépe a důkladněji zaměřit. A hodlala jsem k tomu využít i netradiční metody. Nejprve jsem zkusila astrologii. Zkoumala jsem, která znamení se hodí ke mně jako k Býkovi.

Přitom jsem přišla na to, že můj vztah s exmanželem byl podle hvězd vlastně předem určen k neúspěchu. Naše dvě znamení spolu vůbec nevytvářela harmonii.

Nebyla jsem jediná

Hvězdy a pak i jeden kamarád astrolog mi radili, abych hledala někoho ve znamení Střelce, Raka nebo Berana. Dokonce jsem dostala tip, kdy bych se měla na pátrání zaměřit, aby se mi správného muže podařilo objevit.

V daném období jsem pak potkala dva zajímavé pány svého věku. Více mě zaujal Libor, který byl ve znamení Střelce.

Měli jsme i společné zájmy. Vypadalo to, že jsem opravdu objevila ideál. Bohužel se po měsíci ukázalo, že z jeho strany to tak docela neplatilo. Nebyla jsem totiž jedinou ženou, se kterou začal chodit.

Hrát někomu druhé housle jsem rozhodně nechtěla, takže jsem ten vztah okamžitě ukončila.

Podruhé před oltářem

Po astrologii přišla na řadu numerologie, čili hledání vhodného protějšku podle životního čísla. Poradila jsem se s numeroložkou, na kterou mi dala kontakt kolegyně v práci, a podle jejího doporučení jsem pak objevila Adama.

Ten byl zajímavý i bez ezoteriky. Mezi námi přeskočila jiskra, která se rovnala výbuchu vášně. Za dva měsíce mě Adam požádal o ruku. Souhlasila jsem a podruhé v životě řekla ve svatební síni své „ano“.

Nenaplněná touha po miminku

S Adamem jsme si rozuměli i po svatbě, mělo to ovšem zásadní chybu. Jako většina žen jsem toužila po dítěti, ale nedařilo se nám potomka počít. Lékařské vyšetření posléze ukázalo, že Adam je neplodný.

Pro mě to bylo zklamání, kvůli kterému se pak náš vztah rozpadl a já skončila jako dvakrát rozvedená žena.

Byl blíž, než jsem myslela

Můj věk se rychle přiblížil ke čtyřicítce. Byla jsem sama a nešťastná. Toužila jsem po lásce, po rodině, ale osud mi to nějak stále nechtěl dopřát. Zbývala mi poslední metoda, které jsem byla ochotná věřit – karty.

Kolegyně v práci mi doporučila jednu kartářku. A když jsem ji navštívila, stala se zajímavá věc.

S pomocí kartářky se mi totiž podařilo odhalit, že vlastně ideálního partnera mám už dlouho nablízku. Jednalo se Radka, o kolegu z vedlejšího oddělení. Byl o něco mladší, líbil se mi jako chlap, ale nikdy jsem o něm jako o potenciálním partnerovi nepřemýšlela. To, co mi kartářka řekla, ovšem znělo velice přesvědčivě.

Mám konečně svou vysněnou rodinu

Rozhodla jsem se, že nebudu stát svému případnému štěstí v cestě, a zkusila jsem se Radkovi trochu více přiblížit. Potěšilo mě, že měl stejný zájem jako já. Párkrát jsme si spolu vyšli a ukázalo se, že si opravdu bezvadně rozumíme. Dopadlo to nejlépe, jak mohlo.

O dva roky později jsem se potřetí vdala a ve dvaačtyřiceti letech přivedla na svět syna. Dodnes jsem s Radkem ve šťastném manželství.

Příští rok oslavíme dvacet let společného života, a to hlavně díky kartářce, která mi správně napověděla a ukázala mi směr, kterým se mám vydat.

Vendula O. (61), Jihlava

reklama
Související články
20.5.2024
Vlak měl zpoždění, a tak jsem si zkrátila čekání v odstaveném vagonu. Usnula jsem a probral mě vlak, když se dal do pohybu. Vracela jsem se pozdě večer od kamarádky, čekala mě ještě cesta vlakem. Na setmělém nádraží jsem se dozvěděla, že má nemalé zpoždění. Byla mi zima a únavou jsem pomalu ani neudržela hlavu. Měla jsem náročný den, vstávala jsem do práce ve čtyři ráno a odpoledne jsem jela ka
16.5.2024
Byla to moje vina. Nehoda, při níž zemřel člověk! Teď se mi o něm bude zdát až do smrti? Chodí se mi snad v noci mstít? Když jsem po třech letech znovu uchopil volant, proběhlo mým tělem mrazení. Znejistil jsem. Po nepříjemné autonehodě, při které jsem přišel málem o nohu, jsem v sobě konečně našel odhodlání a nasedl do auta, které patřilo mé matce. Volala mi krátce poté, co jsem s vozem vyjel.
16.5.2024
Na chatu jsme jezdili každou druhou sobotu a neděli. Střídali jsme se tam se sestrou a její rodinou. Vždy jsem si ale před cestou vyložila karty. Tehdy jsem s kartami začínala. Byla doba, kdy se nám tyto ezoterické disciplíny otvíraly jako nový svět. Nakoupila jsem si nejen vykládací karty ale také kyvadlo, abych si to všechno vyzkoušela. Inklinovala jsem k těmto věcem, už jako mladá dívka j
16.5.2024
Dopis mi přišel bez podpisu a stálo v něm, že se musím dostavit na určitou adresu, je to prý důležité! Dozvěděla jsem se tam, že mé dny jsou už možná sečteny. Ten kopec snad neměl konce! Připadala jsem si jako dýchavičný slimák, plazící se silou vlastní vůle. Často jsem se zastavovala a chytala dech, už taky nejsem nejmladší. Na samém vrcholku kopce stál dům, ke kterému jsem měla namířeno. D
15.5.2024
Mrak na obloze nevypadal nebezpečně. Najednou z něho ale vyšlehl blesk, který zasáhl strom. Kdybychom nedali na našeho psa, byl by s námi asi konec. Ačkoli náš pes byl vzrůstu malého, původu rozmanitého a dobrácké psí duše, byl to pravý hrdina! Byl moc chytrý a statečný, jak mohl mnohokrát za svůj osmnáctiletý život předvést. Nezalekl se ani toulavé kočky, která byla postrachem pro mnohem vě
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Naberte inspiraci na jižní Moravě
epochanacestach.cz
Naberte inspiraci na jižní Moravě
Kraj, který proslavilo skvělé víno, honosné hrady a romantické zámky. Malebnou krajinou se vine nespočet cyklostezek a turistických cest. Pokud už znáte Pernštejn i Vranov nad Dyjí a zahrady lednického zámku jste prošli křížem krážem, přijeďte letos za novinkami a neobjevenými skvosty. Jižní Morava si jich má nepřeberně, nudu nepoznáte! Že víno ochutnáte jen o
Průlomová studie: Mezi autoimunitními poruchami a defekty zubní skloviny existuje souvislost
21stoleti.cz
Průlomová studie: Mezi autoimunitními poruchami a defekty zubní skloviny existuje souvislost
Mezinárodní výzkumný tým, jehož součástí byli vědci z Českého centra pro fenogenomiku a laboratoře transgenních modelů nemocí Ústavu molekulární genetiky AV ČR v centru BIOCEV, odhalil nové poznatky o
Lovci duchů v ČR: S kým se jim podařilo navázat kontakt?
enigmaplus.cz
Lovci duchů v ČR: S kým se jim podařilo navázat kontakt?
Takzvaní lovci duchů se rozhodně nevyskytují pouze v hororových filmech. Své vyšetřovatele nadpřirozených jevů má i Česká republika a mnoho z nich je na svých lovech pravidelně úspěšných. Co nebo koho
Odstavený vlak lákal ke spánku
skutecnepribehy.cz
Odstavený vlak lákal ke spánku
Vlak měl zpoždění, a tak jsem si zkrátila čekání v odstaveném vagonu. Usnula jsem a probral mě vlak, když se dal do pohybu. Vracela jsem se pozdě večer od kamarádky, čekala mě ještě cesta vlakem. Na setmělém nádraží jsem se dozvěděla, že má nemalé zpoždění. Byla mi zima a únavou jsem pomalu ani neudržela hlavu. Měla jsem náročný den,
Pád Antiochie: Křižáci si město podmanili díky lsti
historyplus.cz
Pád Antiochie: Křižáci si město podmanili díky lsti
Nepřestali doufat, že dokážou Antiochii vyhladovět. Bohemund z Tarentu však s názorem ostatních křižáckých velitelů nesouhlasí. Věří, že mohou město dobýt mnohem dříve a pohodlněji – lstí. Normanský dobrodruh neztrácí čas a mezi obránci získává spojence, který křižákům pomůže dostat se za hradby! Do Byzantské říše vtrhli ve druhé polovině 11. století z východu seldžučtí
Touží Denisa Nesvačilová po miminku?
nasehvezdy.cz
Touží Denisa Nesvačilová po miminku?
Stále nemůže najít toho pravého. Hvězda seriálu ZOO Denisa Nesvačilová (32) byla naposledy vášnivě zamilovaná do scenáristy Petra Kolečka (40), ale ten jí bohužel zlomil srdce. Herečka se však svého s
Bábovka se zakysanou smetanou
tisicereceptu.cz
Bábovka se zakysanou smetanou
Vláčná bábovka se hodí jako zákusek po nedělním obědě nebo jako sváteční snídaně. Potřebujete 4 vejce 1 hrnek cukru krupice 2 hrnky polohrubé mouky 1 prášek do pečiva 1 kelímek (200 g) zakys
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
Hostina z lesa
iluxus.cz
Hostina z lesa
Restaurant Deer v Michalské ulici, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, se těší velké oblibě. Příjemný interiér, profesionální servis a dechberoucí pokrmy, které připravuje šéfkuchař Lubomír Dolej
Rychlá a zběsilá jízda Paula Walkera: Od hvězdy k tragickému konci
epochaplus.cz
Rychlá a zběsilá jízda Paula Walkera: Od hvězdy k tragickému konci
Paul Walker, milovník rychlých aut a hvězda série Rychle a zběsile, tragicky zahynul při autonehodě v roce 2013. Jeho život byl plný adrenalinu, filmových úspěchů i charitativní činnosti.   Hvězda série filmů Rychle a zběsile umírá dne 30. listopadu 2013. Se svým známým, automobilovým závodníkem Rogerem Rodasem, opouští akci pořádanou Walkerovou charitou na pomoc obětem
Evropští šamani současnosti: Kde se s nimi můžete potkat?
epochalnisvet.cz
Evropští šamani současnosti: Kde se s nimi můžete potkat?
Šaman jako prostředník mezi světem nadpřirozena a lidmi nás spojuje s nejstaršími obdobími prehistorie. Z hlediska geografie byl šamanismus původním náboženstvím sibiřských národů. Brzy se však dostává i do našich končin, třeba do Uher, kde se i v pozdním středověku nacházeli šamani-táltosové. Existují a působí na našem kontinentu dodnes? Muž oslovovaný jako táltos právě odložil malý bubínek,
7 tipů, jak probudit metabolimus
nejsemsama.cz
7 tipů, jak probudit metabolimus
Zrychlit metabolismus při hubnutí je snazší, než si myslíte. To je cesta, jak začít hubnout a zhubnout! Jak tedy zrychlit metabolismus, aby více spaloval? Po třicítce u žen klesá rychlost metabolismu o pět procent. To znamená pomalejší spalování a zvyšování váhy. Ale nemusí tomu tak být. Existují způsoby, jak metabolismus nastartovat a znovu dostat do vyšších obrátek. Existuje hned sedm tipů, které