Záznam z dovolené odhalil to, co mělo zůstat utajeno

Total
9
Shares

Dva týdny po návratu domů mě čekal šokující objev, který změnil můj život.

Někdy se stává, že člověk je slepý vůči tomu, co se kolem něho děje. Slepý a důvěřivý. To byl i můj případ v druhém manželství, které trvalo jen krátce.

Přinesla mi video

S prvním mužem jsem se rozvedla, protože začal pít a jeho povaha se nesnesitelně změnila. Syn už byl v té době dospělý, takže mě rozchod tolik nebolel. Po dvou letech jsem si našla nového partnera. Martin byl okouzlující, vtipný, zábavný a vyrovnaný. Takový mi připadal hned na začátku, a čím déle jsem s ním byla, tím víc jsem si tento dojem potvrzovala. Když mě požádal o ruku, dlouho jsem s odpovědí neváhala. Seznámila jsem ho i s mými známými, hlavně s nejlepší kamarádkou Zuzanou. Společně s ní, jejím manželem a dalšími dvěma páry jsme v létě vyrazili na Lipno. Bydleli jsme tam v kempu, v chatičkách. Byla to krásná dovolená. Dojem mi pokazil jen rozbitý fotoaparát, kvůli kterému jsem přišla o vzpomínky zachycené na fotkách. Zuzana mi to chtěla vynahradit, a protože sama ráda natáčela malou kamerou, přinesla mi asi dva týdny po návratu k prohlédnutí své videozáznamy. Měla jich opravdu hodně.

Nic nezapíral

Radost z prohlížení po několika minutách vystřídal hrozný šok. Na jednom ze záběrů jsem totiž spatřila Martina v povzdálí, jak se tam líbá a objímá s cizí ženou. Nechtěla jsem tomu věřit. Zuzana si téhle zobrazené situace všimla také teprve nyní. Byla z toho hodně rozpačitá a pak pronesla prorockou větu, že mi asi právě zničila manželství. Když o něco v životě šlo, dovedla jsem být rázná. Ještě téhož dne jsem Martina s tou nahrávkou konfrontovala. Nesnažil se zapírat, ona by asi každá výmluva zněla hloupě. Tvrdil mi jen, že se jednalo o náhodný „úlet“ a vzápětí mě ujišťoval, že už se to nestane. Měl pravdu. Veřejně mě ponížil a já takové věci neodpouštím. Bolelo mě, že se Martin rozvodu ani nebránil. Je pro mě ale lepší zůstat sama, než žít s nevěrným podvodníkem!

Dana K. (50), Příbram

Také se vám může líbit