Domů     Našla jsem si zavilého nudistu
Našla jsem si zavilého nudistu

Radost ze seznámení se skvělým mužem vystřídala ohromná starost a zděšení. Přítel mi oznámil, že je nudista a požadoval, abych se s ním koupala bez plavek!

S někým se seznámit a nedělat žádné kompromisy, není lehká věc. To potvrdí každá žena! Natož ženská mého věku. Chlapi prostě jsou nedostatkové zboží. Po několikaletém hledání jsem už pomalu ztrácela naději, že si někoho najdu.

Našla jsem ho ve frontě

Samozřejmě jsem se občas s někým seznámila, ale většinou se už po pár dnech ukázalo, že by nový vztah nedělal dobrotu. Proč se vázat k nějakému zadluženému rádoby podnikateli nebo hrubiánovi, co nešel pro ránu daleko? Nejhorší byli ti věční ukřivděnci.

Pořád si stěžovali na špatné dětství, hrozný osud nebo nějakou fiktivní nemoc. Jen aby se mi pověsili na krk a nechali se živit! Proto jsem brala seznámení s Josefem jako zázrak. Vlastně to skoro zázrak byl!

Stála jsem tehdy ve frontě na pracáku a čekala, až na mě přijde řada. Náladu jsem měla pod psa, protože přijít o zaměstnání téměř před důchodem nikomu nepřidá. Asi jsem se tvářila dost hrozně, když jsem vedle sebe uslyšela:

„Víte, jak se tváří někdo, komu právě ulétly včely?“ Než jsem se stačila podívat, kdo se ptá na takovou hloupost, uslyšela jsem odpověď: „Přesně jako vy!“

Hvězdy mi přály

Nechtíc jsem se musela rozesmát. Bylo to vtipné i drzé zároveň! Smích mě přešel, když jsem si prohlédla muže, který tu nehoráznost vyslovil. Byl opravdu pěkný!

Víc, než pěkný… Dali jsme se do řeči a společně vyplnili stohy papírů Následovalo kafe v takové malé špeluňce na roku ulice. „Chtělo by to něco hezčího, když si tak rozumíme,“ navrhnul Josef a já souhlasila.

Ani mě v tu chvíli nenapadlo, že jsem zrovna našla chlapa svých snů. Vlastně ještě lepšího, protože v takové štěstí jsem se ani neodvážila doufat! Ten den byl asi úplně výjimečný. Moc by mě zajímalo, co by řekli ti chytří astrologové.

Asi že jsou planety v nějakém super postavení? Nejen, že jsem se seznámila se skvělým mužem, ale do týdne jsem si našla novou práci a on taky! Bylo co oslavovat! Stal se z nás pár zamilovaných hrdliček.

Byl dokonalý až moc

Trávili jsme spolu každou volnou chvilku a každý víkend. Občas jsem přespala u něho, ale většinu nocí trávil Josef u mě. Pomalu jsme začali přemýšlet o společném bydlení! Měla jsem za to, že vím o svém miláčkovi všechno. Byl rozvedený a bezdětný.

Měl hodně přátel, ale moc času s nimi nemarnil, čímž chci vyzdvihnout, že nedřepěl věčně v hospodě, jako mnoho ostatních mužů. Pepa byl i pracovitý a o korunu se také neškrtil. Vlastně jsem na něm nenašla vůbec žádnou špatnou vlastnost!

A právě to mě trochu znervózňovalo. Každý má přece nějakého kostlivce ve skříni. A každý skrývá nějaké alespoň malé tajemství, jen někdo hlouběji, než jiný… Já se to tajemství dozvěděla nečekaně a dřív, než mi bylo milé.

Nalákal mě k rybníku

„Co kdybychom se jeli koupat? Budeme pěkně odpočívat, plavat a v poledne si zajdeme na něco dobrého…“ lákal mě Pepa, ale vlastně ani nemusel. Okamžitě jsem nadšeně souhlasila!

Trochu jsem se obávala, až mě uvidí v plavkách, a snažila to napravit novým, hodně drahým modelem. Plavky byly tak stahovací, že jsem sotva dýchala. Koupila jsme si nové sluneční brýle a taky slaměný klobouk, pěkně velký, abych si nespálila obličej a ramena.

K tomu asi tunu kosmetiky a pár drobných lahůdek, abych mohla Josefa náležitě rozmazlovat. Měl rád pistáciové oříšky a také brambůrky. Hned ráno jsme vyrazili. Já s dvěma plnými taškami a on jen tak.

V ruce držel srolovaný ručník a na krku se mu houpal mobilní telefon v pouzdru se šňůrkou. Chtěla jsem se zeptat, kde má zbytek věcí, ale nechtěla jsem ho zbytečně svými všetečnými otázkami dráždit.

V nahotě si liboval

Tvářil se totiž nějak divně. Babička takovému výrazu vždycky říkala, že je od spolknuté myši. Prostě něco mezi zatajováním, chystaným překvapením a něčím za lubem. Cesta rychle uběhla a my dorazili na místo.

Pepa ale oproti mému očekávání neparkoval na placeném parkovišti. Jel o notný kus dál a zde svůj vůz schoval pod vzrostlou borovici. Asi chce ušetřit,“ pomyslela jsem si a nic nekomentovala. Krátká cesta lesíkem skončila na rozlehlé mýtině.

Zrak mi padnul na velkou holou zadnici. „Jé hele, ta paní na nás vystrkuje zadek!“ šeptala jsem pobaveně Pepovi, ale on beze slova shodil tričko i kraťasy. Stále přede mnou nahý! „Míšo, nechtěl jsem tě vylekat, ale já jsem tělem i duší nudista!

Léto jsem zvyklý trávit nahatý. Musíš to také vyzkoušet. Plavky si nenavlékej, jen se svlékni!“ naléhal a já myslela, že omdlím. Tolik jsme se styděla!

Napálila jsem ho

Rozhlédla jsem se kolem sebe, ale nikdo si nás nevšímal. Pár naháčů na dekách a jeden ve vodě. Po delším váhání jsme se svlékla. K Pepovi zády! Rychle jsem zalehla na osušku a skoro jsem ani nedýchala. Přemýšlela jsem, jak se dostanu do vody.

Byla nedaleko, ale přece jen…Mám se plížit? Doskákat tam v podřepu? Nakonec mě napadlo zakrýt se svým obřím slamákem. V chladné vodě jsem se trochu uklidnila. „Musím ho z toho jeho příšerného zlozvyku vyléčit! Jinak mě čeká nudistická dovolená nebo rozchod.

Ani jedno z toho jsme nemohla připustit!“ umínila jsem si a hned vymyslela plán. „Nepotřebuješ namazat?“ zeptala jsem se Pepy hned, jak jsem se ocitla na osušce. Přikývnul a důvěřivě se nechal namazat. Měl světlou pleť a požíval opalovací krém s nejvyšším faktorem ochrany.

Budu muset lézt po horách

Místo krému jsem Pepu mazala celý den balzámem na nohy. Jeho záda brzy zrudla a potom téměř zfialověla. Bylo mi ho líto, ale nedalo se nic dělat. Moje zájmy byly přednější! „Mám horečku.

Záda mě strašně pálí,“ naříkal večer Pepa, když jsem ho natírala jogurtem. Ten totiž na spáleniny pomáhá. Druhý den jsme museli, k mojí velké radosti, zůstat doma. Pepa byl dojatý, jak starostlivě se o něho starám. „Pepíčku, co říkáš.

Nepojedeme příště někam do hor, místo k vodě? Měl bys být opatrný!“ navrhla jsem mu a bojovala s výčitkami svědomí. Bylo to ode mě tak zákeřné! Pepa se na mě láskyplně podíval. „To víš, že ano. Pojedeme, kam budeš chtít.

Měl jsem v plánu letět někam k moři, ale když nechceš, pojedeme do hor. Vysokohorské túry odjakživa zbožňuji!“ Musela jsem souhlasit, abych se neprozradila. Nemohu se rozhodnout, co je horší. Být nahatá u vody nebo trpět v horách!

Michala K., 61 let, Most

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
3.6.2023
Seznámili jsme se na diskotéce. Tehdy mi každý prorokoval, že nám vztah nevydrží, protože je Pavel mladší, my se ale navzdory tomu vzali. Narodily se nám tři děti. Oba jsme chodili do práce a doma jsme měli středně velké hospodářství. A když jsme měli chvilku, rádi jsme ji strávili třeba na horách. Všichni podváděli? Vlastně mi nic nescházelo. Jen můj život pomalu zapadal do stereotypu. S
2.6.2023
Než jsme k sobě s mým současným partnerem našli cestu, trvalo to řadu let. Ale vyplatilo se nám počkat si. Když jsem Aleše poprvé spatřila po příchodu do kanceláře, netušila jsem, že jednou, za pár let, budeme žít v jednom bytě, na jedné adrese a s vidinou společné budoucnosti. Přátelsky se na mě usmíval a hned se mi líbil. Dlouho se pak nic nedělo, každému z nás ubíhal život vlastním směrem. P
26.5.2023
Prodavačkou jsem chtěla být už jako malá. Ovšem neměla jsem ani tušení, že mi má vysněná profese přinese i životní štěstí. Když jsem po škole dostala první místo v obchodě s textilem, byla jsem z toho v sedmém nebi. Ochotně jsem pomáhala lidem s výběrem oděvů a s velkým nadšením pro ně v našem krámku hledala ty nejvhodnější doplňky, jako kloboučky, rukavičky či kravaty. A právě jedna taková kra
23.5.2023
V noci se mi zdálo, že se za ním štrachám na vrchol skály s úmyslem vší silou do něj strčit, aby spadl do propasti. Příšerně mi lezl na nervy. Vyrůstali jsme vedle sebe, naše vilky spolu sousedily. Mám v živé paměti, jak se do vedlejšího domku, několik let opuštěného, přistěhovali. Lubošovi bylo šest, stejně jako mně, a brečel. Vylezl z bledě- modrého embéčka, v jedné ruce malý dětský kufřík, v
22.5.2023
Prožili jsme spolu spoustu krásných roků, které se nedaly jen tak zahodit. Naštěstí si to včas uvědomil i můj manžel Jakub. Byla jsem přesvědčená o tom, že jsme šťastní a že je všechno v pořádku. Žili jsme s Jakubem už mnoho let ve spokojeném manželství. Netrápily nás žádné problémy. Nehádali jsme se. Byli jsme spokojení, zajištění. Alespoň já jsem si to tedy myslela. Vůbec jsem netušila, co bu
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Certina zahalila své DS Action Diver do černé barvy
iluxus.cz
Certina zahalila své DS Action Diver do černé barvy
Hodinky DS Action Diver od značky Certina se vynořují z temných hlubin oceánu a jsou nyní k dostání v černém provedení. Jako pravé potápěčské hodinky mají voděodolnost 300 metrů a jsou ideálně vybaven
Nový lék účinný v boji proti nádorům na mozku
21stoleti.cz
Nový lék účinný v boji proti nádorům na mozku
Glioblastomy jsou nejčastější a nejagresivnější primární mozkové nádory, které typicky postihují dospělé mezi 45 a 75 lety, navíc mají velmi špatnou prognózu. Naději na změnu přináší nový lék, který ú
Galetka s medovými fíky
tisicereceptu.cz
Galetka s medovými fíky
Galetky mají neuvěřitelné kouzlo. Jsou snadné na přípravu a chutnají skvěle. Suroviny na 8 porcí Na těsto 1 a ½ hrnku hladké mouky ¼ hrnku podmáslí 120 g másla 3 lžíce krupicového cukru š
Smetanové brambory se sýrem
tisicereceptu.cz
Smetanové brambory se sýrem
Potřebujete uvařit snadný oběd do jedné hodiny? Vsaďte na netradičně zapečené brambory zjemněné poctivou smetanou. Ingredience 500 g brambor 100 ml smetany 30% 150 ml plnotučného mléka 1 lžíc
České muzeum stříbra
epochanacestach.cz
České muzeum stříbra
Bývalá středověká tvrz Hrádek stála na svém místě už na počátku 14. století, ale zřejmě je ještě mnohem starší. Dnes v unikátní historické budově sídlí České muzeum stříbra, kde se dozvíme mnohé nejen o těžbě vzácného kovu, ale můžeme si prohlédnout i vzorky rud nebo expozici o ražbě zdejších stříbrných mincí. Prohlídkový okruh Cesta stříbra nás
Zatracený bolševník: Co vám dokáže 5metrový postrach udělat?
epochaplus.cz
Zatracený bolševník: Co vám dokáže 5metrový postrach udělat?
Ten tlustý dutý stonek k tomu přímo vybízel. Partička dětí si právě vyrábí provizorní píšťalky. Kamaráda pak z legrace sešlehají velkými listy. O hodinu později sedí na pohotovosti vyděšená skupina ma
Za návrat do života vděčí Milan Šteindler exotické ženě!
nasehvezdy.cz
Za návrat do života vděčí Milan Šteindler exotické ženě!
Do povědomí diváků se herec Milan Šteindler (66) zapsal jako bavič, který si nebere servítky a humor rozdává na potkání. Soukromý život herce se ale bezstarostné komedii rozhodně nepodobá. Dlouhé r
Prsten z Atlantidy: Jediný pozůstatek bájné civilizace?
epochalnisvet.cz
Prsten z Atlantidy: Jediný pozůstatek bájné civilizace?
V roce 1860 objeví francouzský egyptolog Marquis d’Agrain v Údolí králů v Egyptě záhadný prsten, který do této kultury vůbec nezapadá. Podle legendy jej tam zanechal kněz z legendární Atlantidy. Jasno
Tajemství skotské hrobky Maeshowe: Ukrývá poklad nevyčíslitelné hodnoty?
enigmaplus.cz
Tajemství skotské hrobky Maeshowe: Ukrývá poklad nevyčíslitelné hodnoty?
Na skotském souostroví Orkneje se nachází tajemná hrobka z mladší doby kamenné zvaná Maeshowe. Údajně byla postavena tak, aby její vchod za soumraku zimního slunovratu zachytával paprsky zapadajícího
Nedala jsem na řeči kamarádek
skutecnepribehy.cz
Nedala jsem na řeči kamarádek
Když jsem poznala Dana, byla jsem už nějakou dobu sama a jeho zájem mi lichotil. Vlastnil kavárničku a já si u něj ráda poseděla. V ždy jsem měla pocit, že spolu lehce flirtujeme, ale brala jsem to dost na lehkou váhu, protože byl o pár let mladší než já. Brzdila jsem se, přece jen, co by tomu řekli lidi, říkala
Další dárky pro Agátu za statisíce!
nasehvezdy.cz
Další dárky pro Agátu za statisíce!
Mediální magnát Jaromír Soukup (54) na své partnerce, modelce Agátě Hanychové (54), rozhodně nešetří. K narozeninám jí koupil dárek, který si rozhodně jen tak někdo dovolit nemůže. Tentokrát ji potě
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
rezidenceonline.cz
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
Nádherný byt s desítkou rozmanitých luxusních pokojů představuje esenci dokonalého souznění orientální atmosféry se soudobou precizností, tak typickou pro nábytek a doplňky společnosti Covet House, je