Domů     Dcera měla poměr s mým kolegou
Dcera měla poměr s mým kolegou

Kolega se začal měnit k lepšímu. Nakoupil si nové košile a také hodně zhubl. Chválila jsem ho, ale nenapadlo mě, že za jeho skvělým vzhledem stojí moje dcera, jeho nová milenka!

Moje dcera byla už od dětství moc chytrá a šikovná. Když vystudovala střední školu a měla jít na vysokou, postavila si hlavu. „Nechci do třiceti studovat. Toužím po rodině a dětech!“ oznámila nám rezolutně a my s manželem věděli, že jakákoli domluva je marná.

Naštěstí si našla moc hodného manžela a postupně se jí narodili tři krásní kluci, naši vnuci.

S kolegou jsme znali všechna svá tajemství

Vše se zdálo být v nejlepším pořádku a my byli nakonec rádi, že jsme dceru nenutili k tomu vysněnému studiu. Vždyť k čemu by jí byl nějaký titul, když by byla nešťastná? Občas jsem o ní hovořila i s kolegou.

Pracovali jsme spolu už hodně dlouho a znali se lépe, než mnozí manželé. Já znala jeho temná tajemství a on zase moje slabůstky. Ta tajemství spočívala v četných avantýrách, které si kolega nedokázal odpustit. Doma měl hodnou ženu a dceru.

Jako otec byl skvělý a i v manželství mu to kupodivu klapalo. Manželku zahrnoval dárky a pravidelně jednou týdně jí dokonce kupoval i květiny. Mojí velkou slabostí bylo mlsání. Měla jsem dost velkou nadváhu, ale svých dortíčků jsem se prostě nedokázala vzdát.

Dcera mi dokonce koupila i nějaké jídlo na celý měsíc v krabičkách. Bylo moc dobré, ale dortíčky jsem si musela kupovat tajně a jedla je v práci ke kafíčku. Tak jsme se s kolegou vzájemně kryli.

Dočista se zbláznila

Potom se Milan začal měnit. Jednou přišel v takové super moderní projmuté košili, potom zase v nových riflích. I účes měl trochu jiný a celkově vypadal mladší. „Co je s tebou, že najednou vypadáš tak dobře? Vyptávala jsem se a on jen odvětil, že zhubl.

„Měla bys to taky zkusit!“ řekl trochu výsměšně a mě ta jeho slova dost zamrzela. Už i on mi bude domlouvat?

Důvod Milanovy proměny mi došel až mnohem později. To když za mnou přišla do kanceláře moje dcera. Prý jde okolo a tak ji napadlo mě navštívit!“ měla jsem radost, ale nešlo mi na rozum, proč za mnou chodí do práce, když den před tím byla u nás doma?

Potom jsem si všimla významného pohledu, který vrhla na mého kolegu Milana. On trochu zrudl a mně to najednou došlo. Moje dcera, matka tří dospívajících kluků, má poměr s mým záletným kolegou! Krve by se ve mně nedořezal. „Co si od toho ta holka nebohá slibuje?“ říkala jsem si.

Napadlo mě, že je předělám

Kdyby její románek vyšel najevo, zůstane sama, bez manžela a kolega se kvůli ní jisto jistě nerozvede. Na to se měl příliš rád! Liboval si, v jakém žije pohodlí a jaký má doma servis. To mu za těch pár kytek stálo!

Pozorovala jsem ty dvě už trochu opelichané hrdličky a přemýšlela, jak jim ten jejich tajný poměr znechutit. Nebyla jsme už tak naivní, abych si myslela, že nějaké domluvy a proslovy něco zmohou. Uplynulo pár dní, než jsem dostala trochu kloudný nápad.

Budu je konfrontovat s realitou! Blížila se oslava mých narozenin a já všechny, včetně Milana a jeho ženy, pozvala domů na oslavu. Vystrojila jsem velkolepou hostinu a ještě před tím jsem si dala schůzku s Milanovou ženou.

„No víte, jak bych vám to řekla, Milan je teď takový šik. Moc mu to sluší a ženské se za ním otáčejí. Napadlo mě, že byste ho mohla překvapit nějakými novými šaty a účesem?“ řekla jsem jeho hodné manželce a v duchu se modlila, aby se na mě neurazila.

Výsledek stál za to

Ona ale vzala můj návrh s klidem. Prý mám pravdu a dlouho uvažuje o nějaké změně svého vzhledu! To samé jsem provedla i v případě svého zetě, dceřina manžela. S tím jsem rovnou zašla do obchodu a nakoupila mu to nejhezčí oblečení, co bylo k mání.

Následoval holič a prodejna obuvi. Ten kluk se změnil k nepoznání! Vůbec bych nevěřila, co je možné. V den oslavy jsem byla napnutá až k nevydržení. Co se bude dít, až se ti dva spiklenci potkají? Bylo to trochu jako z grotesky.

Místo aby si posílali tajné signály očima, jako doposud, koukali jen po svých změněných protějšcích. Milanově manželce to neuvěřitelně slušelo a o mém zeťáčkovi ani nemluvě. Však je také všichni hosté obdivovali! Dcera si už Milana ani nevšimla, začala žárlit.

A Milan se držel manželčiny sukně jako by byla z lepidla. Plán mi vyšel! Teď už mi zbývá jen zapracovat na sobě a vzdát se všech sladkostí! Abych se i já svému muži zase zalíbila.

Ivana N. (61), severní Morava

Související články
23.7.2024
Vždy jsem věděla, že hezké ženy to mají snazší. Proto jsem tuto myšlenku chtěla vnuknout i mé dceři. Bohužel. Sama jsem poznala, jak je snazší, když koketujete s muži. Jak je fajn, když se vám dvoří, můžete si pak vybírat vhodného partnera. Měla jsem k tomu však i předpoklady. Hubenost především Lidé z mé strany rodiny byli štíhlí, navíc jsme byli i sportovně založení. Můj muž také rád sp
20.7.2024
Byla jsem vymodleným dítětem. Rodiče se o mě díky tomu přehnaně báli. Museli mít o všem přehled. Dokonce jsem se díky nim málem nevdala! Rodiče měli vždycky až přehnanou potřebu mě chránit. Už ve školce máma vyváděla, když jsem domů přišla s nějakým škrábancem. Řešila s učitelkou, kdo mi to udělal a jaký k tomu měl důvod. Ve škole to bylo ještě horší. Až do sedmé třídy mě vozili do školy a větš
20.7.2024
Netoužila jsem po majetku ani drahých dovolených. Mým snem byla velká a soudržná rodina. Rodina, kde se budou mít všichni rádi a budou držet při sobě. Nakonec se mi sen splnil. Vlastně k tomu cíli byla ale dost klikatá cesta, což jsem ovšem netušila. Vdala jsem se brzy, ještě mi nebylo ani dvacet. Ale v dobách mého mládí to bylo celkem normální. Vždyť při maturitě byla skoro polovina mých spolu
19.7.2024
Asi nejsem jediná, koho to potkalo. Ale až příliš pozdě jsem zjistila, že mi moje matka řídí život a já tak žiju ten její, nikoliv svůj. Moje máma byla doma vždy generál a táta byl typický podpantoflák… Máma ho jen úkolovala a on ani neodporoval. Rozhodovala o všem Když jsem byla trošku starší, dali mě na výběrovou školu s rozšířenou výukou jazyků, takže jsem musela dojíždět přes celé měs
17.7.2024
Nikdy bych už neudělala tu chybu, že bych dětem ručila. Málem jsme přišli o všechno. Zachránil nás v poslední chvíli přítel naší vnučky. Tatínek s maminkou se na našem domě hodně nadřeli. A stejně tak jsme museli přiložit ruku k dílu i my – jejich děti. Stále jsme dům přistavovali, zvelebovali a přikoupili i sousední pozemek, kde jsme postavili skleník, bazén a altánek. Pospolu Žili jsme
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Průsečík barev a designu
rezidenceonline.cz
Průsečík barev a designu
Interiér tak trochu extravagantního domu navrhla velmi kreativní designérka, jež hledala inspiraci v barvitém životním příběhu investorského páru, a vytvořila tak svěží a moderní platformu pro život uprostřed přírody. V městečku Itupeva v srdci brazilského státu São Paulo stojí rezidence, jež je více než jen obyčejným obydlím; je to místo setkávání velké rodiny, zasahující do
Léta, kdy Charlie Sheen užíval drogy, se mu nakonec pořádně vymstila
nasehvezdy.cz
Léta, kdy Charlie Sheen užíval drogy, se mu nakonec pořádně vymstila
Charlie Sheen (58) si slávu užíval plnými doušky. Alkohol tekl proudem a bez drog a sexu nedokázal ani fungovat. Jednoho dne ale všechno zčistajasna skončilo – z úst lékařů si vyslechl, že je HIV pozi
Japonská kapitulace: Císařův projev propašovali z paláce v koši s prádlem
historyplus.cz
Japonská kapitulace: Císařův projev propašovali z paláce v koši s prádlem
Pučisté v čele s majorem Kendžim Hatanakou horečně prohledávají Hirohitův císařský palác v Tokiu. Nemohou nalézt vytoužený úlovek a v nitru jindy zdvořilých Japonců už to pořádně vře. Půlnoc se zatím překulila do nového dne, kdy jejich vládce přizná světu hořkou válečnou porážku.   Na obloze nad japonskou Hirošimou se 6. srpna 1945 objevuje mohutný hřib.
Nebeské menu bude možné ochutnat na nové adrese
iluxus.cz
Nebeské menu bude možné ochutnat na nové adrese
Zážitkově gastronomická atrakce Večeře v oblacích patří k podzimní Praze stejně jako Karlův most či Pražský hrad. Nejen tyto dominanty české metropole si můžete při obědě či večeři prohlédnout z nevše
Jemně pikantní thajská polévka s kokosovým mlékem
tisicereceptu.cz
Jemně pikantní thajská polévka s kokosovým mlékem
Je pikantní, velmi jemná a odráží se v ní hned několik výrazných chutí. Suroviny 1 –2 kachní prsíčka 1  l zeleninového vývaru 1 balení rýžových nudlí 1 cm zázvoru 2 plechovky kokosového mlék
Poušť Atacama, nejsušší místo na planetě, rozkvetla uprostřed zimy
21stoleti.cz
Poušť Atacama, nejsušší místo na planetě, rozkvetla uprostřed zimy
Atacama se nachází v Jižní Americe, táhne se tisíc kilometrů podél Pacifiku od jižní hranice Peru po centrální část Chile. Prší zde jen velice zřídka, dle měření v jejím středu mezi roky 1570 až 1971
Italská  královna – Sardinie
nejsemsama.cz
Italská královna – Sardinie
Pokud plánujete dovolenou, kdy si dopřejete plážovou zahálku, pak je pro vás Sardinie ideál­ní. Téměř 2000 km dlouhé pobřeží, fantasticky čisté moře a také zajímavé zbarvení písku od bílé až po zlatou či růžovou. Budete se tu cítit jako v ráji Na čtyři desítky sardinských pláží se pyšní oceněním Modrá vlajka. Nejkrásnější pláž Sardinie je
Hřbitovní záhada: Vesnici děsí živí mrtví!
enigmaplus.cz
Hřbitovní záhada: Vesnici děsí živí mrtví!
Na vesnickém hřbitově v San Bernardu v Kolumbii se už několik desítek let pohřbení nebožtíci sami od sebe mumifikují. Vědci si přitom marně lámou hlavu, co se to děje. Činí tak jeden nebožtík po druhé
Tajemná Macocha: Proč přitahuje sebevrahy?
epochanacestach.cz
Tajemná Macocha: Proč přitahuje sebevrahy?
Rozdíl teploty je značný. Zatímco venku zuří horké léto, při vstupu do jeskynního systému se výrazně ochlazuje. Ve vzduchu je vlhkost, dno jeskyně tvoří vodní hladina. Pohled ze stometrové hloubky propasti Macocha je neskutečný a nádherný. A mrazivý, když si uvědomíme, že tělo sebevraha dopadne na dno během pouhých čtyř vteřin. Píše se rok 1723.
Geny, hormony, nebo sex: Proč plešatíme?
epochalnisvet.cz
Geny, hormony, nebo sex: Proč plešatíme?
Každý den člověku vypadne asi 100 vlasů. Mezi 100 000 zbývajícími je to celkem zanedbatelná ztráta. Řídnoucí ohon nebo první spálenina pokožky hlavy sluncem ale může signalizovat, že něco je v nepořádku. Zcela bez povšimnutí může dotyčný přijít až o 50 procent své kštice, než si uvědomí nesporný fakt: Začíná plešatět.   Muži se jí
Když potkám toho pravého, poznám to okamžitě
skutecnepribehy.cz
Když potkám toho pravého, poznám to okamžitě
Zatvrdila jsem se a řekla si, že si už do života žádného chlapa nepustím. Potom jsem našla přede dveřmi kytici lučního kvítí. Všechno začalo tak, že jsem napochodovala ve Štěchovicích na parník. Doprovázel mě můj tehdejší kluk, a musela bych se hluboce zamyslet, abych si vzpomněla, jak se jmenoval. Měla jsem jich fůry. Byly to však samé
Domácnosti i firmy pod náporem hackerů! Braňte se!
epochaplus.cz
Domácnosti i firmy pod náporem hackerů! Braňte se!
Počítače dnes používáme k mnoha transakcím od objednávání k jídla přes nákupy v obchodech až po ovládání bankovního účtu. Přitom jejich zabezpečení řada z nás věnuje menší pozornost než výběru zámku ke vchodovým dveřím a pojištění bytu. Zloději jsou však vždy napřed a již před dlouhou dobou se přesunuli i na internet. Vybílit kreditní kartu, kterou používáte k nákupům na