Sen, který se stále opakoval, byl pro mě tajným znamením

Total
4
Shares

Osud nás leckdy oslovuje způsoby, které pochopíme až později.

Za celý svůj život jsem se nijak zvlášť nezajímala o sport. Ještě tak podívat se na nějaké to krasobruslení v televizi – a nebo když hráli naši mistrovství světa v hokeji. Proto jsem byla opravdu udivená, že se mi neustále vrací jeden sen.

Nechápala jsem, proč se mi to zdá

V onom snu jsem byla jako divák na fotbalovém hřišti a sledovala nějaké utkání. Vůbec jsem to nechápala fotbal byl sportem, který se mi hodně zprotivil kvůli mému bývalému manželovi. Pivo a kopaná v hospodské televizi, to byl jeho oblíbený způsob trávení času poté, co mezi námi vyprchala veškerá romantika. Dokázala bych si ten sen vysvětlit, kdybych se v něm cítila nepříjemně a kdybych v něm potkala exmanžela. Já si ale svoji návštěvu sportovního utkání užívala a cítila jsem se příjemně. Hřiště vypadalo podobně jako u nás v městečku. Když už se mi ten sen zdál po sedmé, obrátila jsem se na svoji kolegyni v práci, o které jsem věděla, že se zajímá o věci mezi nebem a zemí. Její odpověď byla jednoznačná, ale nic pro mě vlastně nevyřešila. Je to prý nápověda z vyšších míst, že mám na to místo přijít a pak pochopím.

Došlo tam k osudovému setkání

Vzala jsem kolegyni za slovo a ačkoliv jsem riskovala, že tam potkám svého bývalého muže, šla jsem na nejbližší místní fotbalový zápas. Necítila jsem se přitom moc dobře a moje špatné pocity zesílily, když mě jeden muž nechtěně polil pivem z kelímku. Začal se mi omlouvat jako nějaký džentlmen z romantických filmů a vzbudil moji pozornost. Ze hřiště jsme odcházeli spolu ještě před skončením zápasu. Ani dnes, když se ohlížím zpátky, se mi nechce věřit, že jsem se tak rychle zamilovala. S tím dotyčným fanouškem jsem dodnes a dokonce s ním chodím na fotbal. Takže pokud i vás pronásleduje nějaký opakovaný sen, nebraňte se mu. Třeba vám taky chce naznačit, kde hledat štěstí!

Dana B. (43), Vysočina

Také se vám může líbit