Domů     Léčitelka ovládala mého muže
Léčitelka ovládala mého muže

Vyhledat pomoc u těch, kteří pracují s energií, může být nebezpečné! Důvěru, se kterou se svěříme do rukou neznámých lidí, bychom měli předem zvážit.

Můj manžel Jaromír nikdy nebyl sportovní a aktivní typ. Raději si doma četl dobrou detektivku nebo sledoval sportovní zápas v televizi, než aby šel na procházku nebo třeba plavat. Jeho sedavý způsob života si tak musel dříve nebo později vybrat svoji daň.

Krátce před padesátkou ho začaly trápit ukrutné bolesti zad. Souviselo to nejspíš nejen s jeho životním stylem a kancelářskou prací, ale měl to také rodové – jeho otec i matka tím trpěli také.

Bolesti zad nepolevovaly

Začal obcházet doktory, jenže nic nepomáhalo, ani prášky, ani injekce. Když se bolesti stále stupňovaly, tak Jaromír dokonce začal chodit i na pravidelné masáže a k fyzioterapeutovi a taky se snažil hýbat.

Chodili jsme především na procházky, občas jsme vyrazili i na kola nebo jsme šli plavat do bazénu. Úleva ale přišla vždy jen na chvíli.

Vyhledala jsem léčitelku

Na rozdíl ode mě manžel nevěřil ani na bylinky ani na kouzla. Když se ale jeho stav nelepšil, tak začal ze svých názorů pomalu ustupovat. Nakonec byl ochoten zajít se mnou za nějakou léčitelkou a alespoň to zkusit.

Žádnou léčitelku jsem osobně neznala, a tak jsem musela hledat v inzerátech. Jeden z nich mě opravdu zaujal, navíc ta dotyčná bydlela v sousedním městě. Jednoho dne, kdy manžela záda brala opravdu hodně, jsem oné ženě zavolala a objednala u ní manžela. Vydali jsme se tam následující víkend.

Cítil se lépe

Byt léčitelky byl opravdu působivý a z paní Magdalény, asi čtyřicetileté ženy, vyzařovalo kouzlo a energie. Docela jsem věřila, že by manželovi mohla pomoci. A ukázalo se, že jsem se nemýlila.

Namíchala mu všelijaké byliny, uvolnila jeho čakry, provedla jakýsi uzdravující rituál. V dalších dnech po té první návštěvě manželova bolest zad skutečně ustupovala a on si liboval.

Přál si, co nejdříve paní Magdalénu znovu navštívit, v čemž jsem mu samozřejmě nebránila. Stálo to nějaké peníze, ale jednalo se o rozumné, nijak přehnané částky. Začali jsme tedy paní léčitelku navštěvovat pravidelně.

Začal se zajímat o nadpřirozeno

Společně s Jaromírem jsem si dělala naději, že by se bolestí mohl zbavit úplně. Manžel se podle svých slov cítil skvěle jako nikdy v životě. Změny v jeho chování jsem si všimla až později.

Na jednu stranu ho sice záda přestávala bolet, na druhou stranu se ale z Jaromíra najednou stával až fanatický zájemce o nadpřirozené síly, zejména ve spojitosti s paní Magdalénou.

Požadovala různé dary

Začala jsem na něho dokonce žárlit, protože o léčitelce neustále mluvil. Z návštěv jednou týdně se postupně stávaly návštěvy třikrát týdně. Jaromír se netajil tím, že paní Magdaléně chce dát nejen běžnou odměnu, ale také nějaké dárky navíc.

Namlouvala jsem si, že je to prostě jen projev vděku za to, jak mu pomáhá, intuice mi ale napovídala, že ho ta žena pomalu ovládá. Jednou si dokonce řekla o drahý prsten s drahokamem a manžel se rozhodl sáhnout kvůli tomu do našich úspor.

Protestovala jsem, takže nakonec s nelibostí ustoupil. Mělo to ale následky – záda ho najednou začala bolet o mnoho víc. Podezřívala jsem paní Magdalénu, že to udělala schválně, když manžel nesplnil její přání.

A začalo mi být stále více jasné, že ta žena ovládá také černou magii, a že ji používá na mého manžela!

Musela jsem jednat rychle

Když jsem se manželovi se svým podezřením svěřila, začali jsme se o celé situaci hádat. Nelíbilo se mi, jak léčitelku obhajuje. Snažila jsem se mu dát najevo, že se ocitl v její moci a že na něho bude dělat čím dál větší nátlak. Nebylo to nic platné.

Podléhal jí víc a víc. Zanedlouho mě naprosto šokoval tím, že jí chtěl darovat část pozemků, které jsme zdědili po jeho rodičích. To už na mě bylo moc.

Záchranu jsem viděla jedině v tom, najít jinou léčitelku nebo léčitele, který by Jaromíra z moci paní Magdalény vymanil. A musela jsem jednat hodně rychle, než se mi rozpadne manželství nebo než kvůli léčitelce postupně přijdeme na mizinu!

Uvedl manžela do hypnózy

Po zhruba týdnu jsem našla staršího pána, o němž jsem četla jenom samou chválu. Zavolala jsem mu a celou situaci vysvětlila. Byl ochoten nám pomoci. Věděla jsem, že bych manžela na návštěvu k němu jít nepřinutila, proto jsem léčitele pozvala k nám.

Řekla jsem mu, že to je známý mé kolegyně a že mi přišel s něčím pomoci. Uvařila jsem nám všem kafe a posadili jsme se do obýváku. Bavili jsme se o všem možném a jemu se tak nenápadně podařilo uvést manžela téměř do hypnózy.

Na kouzla nevěříme

V tomto stavu pak Jaromír přiznal vše, co mu paní Magdaléna vnucovala a našeptávala. Nahrála jsem to na mobil a po odchodu léčitele jsem manželovi nahrávku pustila. Bála jsem se jeho reakce, ale naštěstí v něm zvítězil rozum.

Za paní Magdalénou přestal jezdit a také s ní jakkoli komunikovat. Záda ho sice občas stále pobolívají, ale ví, že bolest mu žádná kouzla nevyléčí. Pravidelně chodí k fyzioterapeutovi a společně jsme začali zase chodit plavat a věříme, že se to zlepší. I když to třeba potrvá o trochu déle…

Drahomíra T. (60), západní Čechy

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
6.6.2023
To kvílení v noci mi nedalo spát, musela jsem zjistit, co se ve starém domě stalo. Kronika mi odhalila příběh tří nešťastných dívek, které neměly ani po smrti klid. Tehdy jsem jela na služební cestu do západních Čech. Pracovní jednání včetně setkání s německými kolegy se mělo uskutečnit během tří dnů a já našla ubytování v malém penzionu na samotě. Vypadal jako bývalá pila. Prošla jsem si nejbl
6.6.2023
Myslel jsem, že blázním. Na tom muži jsem mohl oči nechat. Byl stejný jako já. Dokonce i oblečení jsme měli shodné. Když jsem se ho odvážil oslovit, rozplynul se. Do téhle kavárny jsem chodil nejraději. Vždy v pátek po vyučování. Od čtvrté do pěti jsem trávil každé páteční odpoledne na svém obvyklém rezervovaném místě. Dal jsem si vídeňskou kávu se zákuskem. Zde u kulatého stolu jsem pozorov
6.6.2023
Byl to krásný šperk a já z něj byla nadšená. Od té chvíle to ale se mnou šlo z kopce. Musela jsem ty náušnice proto darovat své nepřítelkyni. Kolem starožitnictví jsem chodila často, občas jsem nahlédla, co tam mají pěkného. Na šperky jsem nikdy moc nebyla, proto vůbec nemohu pochopit, že mě ty náušnice tak ohromily. Zírala jsem na ně a zasnila se. Viděla jsem se na plese, jak tančím a muži mě
4.6.2023
Během studií jsem bydlela s kamarádkou v pronájmu. Když jsem tam jednou zůstala sama, zažila jsem něco, na co bych ráda zapomněla. Společně s kamarádkou Mirkou jsem bydlela v pronajatém bytě. V poklidu jsme tam žily asi dva roky. Majitelem bytu byl starší pán, kterého bych v klidu nazvala podivínem. Za tu dobu, co nám byt pronajímal, s námi prohodil sotva pět vět. Když přišel na kontrolu, jen m
4.6.2023
Teprve osobní zážitek nám pomůže pochopit to, čemu jinak nevěříme. Dočasně jsem získala schopnosti, o kterých jsem nevěděla, že existují. Kdysi jsem patřila mezi ty typy lidí, kteří se posmívají druhým za některé názory na věci mezi nebem a zemí. Nikdy jsem na žádná kouzla, přízraky nebo nadpřirozené jevy nevěřila. Dokonce i jako malá holčička jsem se nerada dívala na pohádky, kde se nadpřiroze
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Zámek Vrbičany spjatý s nacistickou minulostí: Zůstává zde snad negativní energie ponurých událostí až do dnešních dnů?
enigmaplus.cz
Zámek Vrbičany spjatý s nacistickou minulostí: Zůstává zde snad negativní energie ponurých událostí až do dnešních dnů?
Zámek Vrbičany najdeme nedaleko Lovosic na Litoměřicku. Tento pozdně barokní zámek byl postaven v 18. století Františkem Kresselem, svobodným pánem z Kvaltenberku, a to velice pravděpodobně na místě b
Krásna saunování: Horká alchymie a umění ceremoniálů
epochalnisvet.cz
Krásna saunování: Horká alchymie a umění ceremoniálů
Sauna. Nejdemokratičtější chrám, jaký kdy lidé postavili. Přináší odreagování, jaké může poskytnout hladovému jídlo, žíznivému voda, básníkovi čistý list papíru. A k tomu vyvolává v těle neuvěřitelné
BMW Alpina B5 GT: nejvýkonnější Alpina pro 250 vyvolených
iluxus.cz
BMW Alpina B5 GT: nejvýkonnější Alpina pro 250 vyvolených
Už více než 50 let se značka ALPINA věnuje vývoji a výrobě výjimečných automobilů pro znalce a nadšence. Firma obohacující automobilový svět prostřednictvím unikátních vozů, které charakterizuje dynam
Člověk vs. robot: Má smysl posílat lidi do vesmíru?
epochaplus.cz
Člověk vs. robot: Má smysl posílat lidi do vesmíru?
Vytvořili kráter na kometě 9P/Tempel. Postávají na Venuši, Titanu, asteroidu Eros i kometě Čurjumov-Gerasimenko. V současnosti prozkoumávají Měsíc i Mars a dva z nich vstoupili do mezihvězdného prosto
Usmíření až těsně před jeho smrtí
nasehvezdy.cz
Usmíření až těsně před jeho smrtí
České legendární herce Jiřinu Bohdalovou (92) a Radoslava Brzobohatého (†79) spojil osud. Vypadalo to, že tito dva umělci jsou pro sebe stvoření. Bouřlivé manželství ale nevydrželo a z lásky zbyla záš
Wrap se skyrovým dipem
tisicereceptu.cz
Wrap se skyrovým dipem
SKYR slouží nejen jako bílkovinami nabitá svačina, ale také jako ingredience, která má své místo ve sladkých i slaných receptech. Ingredience na salátovou směs – 4 porce 2 kuřecí prsa 1 konzerv
Proč je bolest v noci intenzivnější?
21stoleti.cz
Proč je bolest v noci intenzivnější?
Bolest vnímáme negativně, jako něco nepříjemného, co nám nedovoluje podávat stoprocentní výkon v práci či při sportu. Bolesti zubu, hlavy, zad či kloubů jsou zkrátka obtěžující, a tak často saháme po
Věnečky z kvítí jsem vysvobodila zakleté duše
skutecnepribehy.cz
Věnečky z kvítí jsem vysvobodila zakleté duše
To kvílení v noci mi nedalo spát, musela jsem zjistit, co se ve starém domě stalo. Kronika mi odhalila příběh tří nešťastných dívek, které neměly ani po smrti klid. Tehdy jsem jela na služební cestu do západních Čech. Pracovní jednání včetně setkání s německými kolegy se mělo uskutečnit během tří dnů a já našla ubytování v malém penzionu na
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
rezidenceonline.cz
Exkluzivní kreativita arabské estetiky
Nádherný byt s desítkou rozmanitých luxusních pokojů představuje esenci dokonalého souznění orientální atmosféry se soudobou precizností, tak typickou pro nábytek a doplňky společnosti Covet House, je
Samsonova kašna: Monument uprostřed náměstí v Českých Budějovicích
epochanacestach.cz
Samsonova kašna: Monument uprostřed náměstí v Českých Budějovicích
Socha Samsona se lvem se uprostřed největšího českobudějovického náměstí odráží ve vodní hladině zdejší historické kašny už téměř tři sta let. Kašna je jednou z největších v zemi a je také symbolem města. Nikdo z návštěvníků Českých Budějovic nemůže minout náměstí Přemysla Otakara II. Leží přece přímo v centru města a navíc je druhým největším čtvercovým náměstím v republice. Ten
Ořechová másla
tisicereceptu.cz
Ořechová másla
Lze je dělat z nejrůznějších druhů ořechů, třeba z kešu či pistácií. Suroviny 500 g ořechů sklenice mixér Postup Připravte si vybrané ořechy a buď je použijte ve stavu, v jakém jste je k
Ilona Svobodová věří v další lásku
nasehvezdy.cz
Ilona Svobodová věří v další lásku
Herečka ze seriálu Ulice Ilona Svobodová (62) v posledních letech velmi milovala dva muže. Bohužel kvůli nepřízni osudu o oba přišla. Nejprve pochovala svého milovaného manžela, hudebního skladatel