Léčitelka ovládala mého muže

Total
1
Shares

Vyhledat pomoc u těch, kteří pracují s energií, může být nebezpečné! Důvěru, se kterou se svěříme do rukou neznámých lidí, bychom měli předem zvážit.

Můj manžel Jaromír nikdy nebyl sportovní a aktivní typ. Raději si doma četl dobrou detektivku nebo sledoval sportovní zápas v televizi, než aby šel na procházku nebo třeba plavat. Jeho sedavý způsob života si tak musel dříve nebo později vybrat svoji daň. Krátce před padesátkou ho začaly trápit ukrutné bolesti zad. Souviselo to nejspíš nejen s jeho životním stylem a kancelářskou prací, ale měl to také rodové – jeho otec i matka tím trpěli také.

Bolesti zad nepolevovaly

Začal obcházet doktory, jenže nic nepomáhalo, ani prášky, ani injekce. Když se bolesti stále stupňovaly, tak Jaromír dokonce začal chodit i na pravidelné masáže a k fyzioterapeutovi a taky se snažil hýbat. Chodili jsme především na procházky, občas jsme vyrazili i na kola nebo jsme šli plavat do bazénu. Úleva ale přišla vždy jen na chvíli.

Vyhledala jsem léčitelku

Na rozdíl ode mě manžel nevěřil ani na bylinky ani na kouzla. Když se ale jeho stav nelepšil, tak začal ze svých názorů pomalu ustupovat. Nakonec byl ochoten zajít se mnou za nějakou léčitelkou a alespoň to zkusit. Žádnou léčitelku jsem osobně neznala, a tak jsem musela hledat v inzerátech. Jeden z nich mě opravdu zaujal, navíc ta dotyčná bydlela v sousedním městě. Jednoho dne, kdy manžela záda brala opravdu hodně, jsem oné ženě zavolala a objednala u ní manžela. Vydali jsme se tam následující víkend.

Cítil se lépe

Byt léčitelky byl opravdu působivý a z paní Magdalény, asi čtyřicetileté ženy, vyzařovalo kouzlo a energie. Docela jsem věřila, že by manželovi mohla pomoci. A ukázalo se, že jsem se nemýlila. Namíchala mu všelijaké byliny, uvolnila jeho čakry, provedla jakýsi uzdravující rituál. V dalších dnech po té první návštěvě manželova bolest zad skutečně ustupovala a on si liboval. Přál si, co nejdříve paní Magdalénu znovu navštívit, v čemž jsem mu samozřejmě nebránila. Stálo to nějaké peníze, ale jednalo se o rozumné, nijak přehnané částky. Začali jsme tedy paní léčitelku navštěvovat pravidelně.

Začal se zajímat o nadpřirozeno

Společně s Jaromírem jsem si dělala naději, že by se bolestí mohl zbavit úplně. Manžel se podle svých slov cítil skvěle jako nikdy v životě. Změny v jeho chování jsem si všimla až později. Na jednu stranu ho sice záda přestávala bolet, na druhou stranu se ale z Jaromíra najednou stával až fanatický zájemce o nadpřirozené síly, zejména ve spojitosti s paní Magdalénou.

Požadovala různé dary

Začala jsem na něho dokonce žárlit, protože o léčitelce neustále mluvil. Z návštěv jednou týdně se postupně stávaly návštěvy třikrát týdně. Jaromír se netajil tím, že paní Magdaléně chce dát nejen běžnou odměnu, ale také nějaké dárky navíc. Namlouvala jsem si, že je to prostě jen projev vděku za to, jak mu pomáhá, intuice mi ale napovídala, že ho ta žena pomalu ovládá. Jednou si dokonce řekla o drahý prsten s drahokamem a manžel se rozhodl sáhnout kvůli tomu do našich úspor. Protestovala jsem, takže nakonec s nelibostí ustoupil. Mělo to ale následky – záda ho najednou začala bolet o mnoho víc. Podezřívala jsem paní Magdalénu, že to udělala schválně, když manžel nesplnil její přání. A začalo mi být stále více jasné, že ta žena ovládá také černou magii, a že ji používá na mého manžela!

Musela jsem jednat rychle

Když jsem se manželovi se svým podezřením svěřila, začali jsme se o celé situaci hádat. Nelíbilo se mi, jak léčitelku obhajuje. Snažila jsem se mu dát najevo, že se ocitl v její moci a že na něho bude dělat čím dál větší nátlak. Nebylo to nic platné. Podléhal jí víc a víc. Zanedlouho mě naprosto šokoval tím, že jí chtěl darovat část pozemků, které jsme zdědili po jeho rodičích. To už na mě bylo moc. Záchranu jsem viděla jedině v tom, najít jinou léčitelku nebo léčitele, který by Jaromíra z moci paní Magdalény vymanil. A musela jsem jednat hodně rychle, než se mi rozpadne manželství nebo než kvůli léčitelce postupně přijdeme na mizinu!

Uvedl manžela do hypnózy

Po zhruba týdnu jsem našla staršího pána, o němž jsem četla jenom samou chválu. Zavolala jsem mu a celou situaci vysvětlila. Byl ochoten nám pomoci. Věděla jsem, že bych manžela na návštěvu k němu jít nepřinutila, proto jsem léčitele pozvala k nám. Řekla jsem mu, že to je známý mé kolegyně a že mi přišel s něčím pomoci. Uvařila jsem nám všem kafe a posadili jsme se do obýváku. Bavili jsme se o všem možném a jemu se tak nenápadně podařilo uvést manžela téměř do hypnózy.

Na kouzla nevěříme

V tomto stavu pak Jaromír přiznal vše, co mu paní Magdaléna vnucovala a našeptávala. Nahrála jsem to na mobil a po odchodu léčitele jsem manželovi nahrávku pustila. Bála jsem se jeho reakce, ale naštěstí v něm zvítězil rozum. Za paní Magdalénou přestal jezdit a také s ní jakkoli komunikovat. Záda ho sice občas stále pobolívají, ale ví, že bolest mu žádná kouzla nevyléčí. Pravidelně chodí k fyzioterapeutovi a společně jsme začali zase chodit plavat a věříme, že se to zlepší. I když to třeba potrvá o trochu déle…

Drahomíra T. (60), západní Čechy

Také se vám může líbit