Domů     Léčitelka ovládala mého muže
Léčitelka ovládala mého muže

Vyhledat pomoc u těch, kteří pracují s energií, může být nebezpečné! Důvěru, se kterou se svěříme do rukou neznámých lidí, bychom měli předem zvážit.

Můj manžel Jaromír nikdy nebyl sportovní a aktivní typ. Raději si doma četl dobrou detektivku nebo sledoval sportovní zápas v televizi, než aby šel na procházku nebo třeba plavat. Jeho sedavý způsob života si tak musel dříve nebo později vybrat svoji daň.

Krátce před padesátkou ho začaly trápit ukrutné bolesti zad. Souviselo to nejspíš nejen s jeho životním stylem a kancelářskou prací, ale měl to také rodové – jeho otec i matka tím trpěli také.

Bolesti zad nepolevovaly

Začal obcházet doktory, jenže nic nepomáhalo, ani prášky, ani injekce. Když se bolesti stále stupňovaly, tak Jaromír dokonce začal chodit i na pravidelné masáže a k fyzioterapeutovi a taky se snažil hýbat.

Chodili jsme především na procházky, občas jsme vyrazili i na kola nebo jsme šli plavat do bazénu. Úleva ale přišla vždy jen na chvíli.

Vyhledala jsem léčitelku

Na rozdíl ode mě manžel nevěřil ani na bylinky ani na kouzla. Když se ale jeho stav nelepšil, tak začal ze svých názorů pomalu ustupovat. Nakonec byl ochoten zajít se mnou za nějakou léčitelkou a alespoň to zkusit.

Žádnou léčitelku jsem osobně neznala, a tak jsem musela hledat v inzerátech. Jeden z nich mě opravdu zaujal, navíc ta dotyčná bydlela v sousedním městě. Jednoho dne, kdy manžela záda brala opravdu hodně, jsem oné ženě zavolala a objednala u ní manžela. Vydali jsme se tam následující víkend.

Cítil se lépe

Byt léčitelky byl opravdu působivý a z paní Magdalény, asi čtyřicetileté ženy, vyzařovalo kouzlo a energie. Docela jsem věřila, že by manželovi mohla pomoci. A ukázalo se, že jsem se nemýlila.

Namíchala mu všelijaké byliny, uvolnila jeho čakry, provedla jakýsi uzdravující rituál. V dalších dnech po té první návštěvě manželova bolest zad skutečně ustupovala a on si liboval.

Přál si, co nejdříve paní Magdalénu znovu navštívit, v čemž jsem mu samozřejmě nebránila. Stálo to nějaké peníze, ale jednalo se o rozumné, nijak přehnané částky. Začali jsme tedy paní léčitelku navštěvovat pravidelně.

Začal se zajímat o nadpřirozeno

Společně s Jaromírem jsem si dělala naději, že by se bolestí mohl zbavit úplně. Manžel se podle svých slov cítil skvěle jako nikdy v životě. Změny v jeho chování jsem si všimla až později.

Na jednu stranu ho sice záda přestávala bolet, na druhou stranu se ale z Jaromíra najednou stával až fanatický zájemce o nadpřirozené síly, zejména ve spojitosti s paní Magdalénou.

Požadovala různé dary

Začala jsem na něho dokonce žárlit, protože o léčitelce neustále mluvil. Z návštěv jednou týdně se postupně stávaly návštěvy třikrát týdně. Jaromír se netajil tím, že paní Magdaléně chce dát nejen běžnou odměnu, ale také nějaké dárky navíc.

Namlouvala jsem si, že je to prostě jen projev vděku za to, jak mu pomáhá, intuice mi ale napovídala, že ho ta žena pomalu ovládá. Jednou si dokonce řekla o drahý prsten s drahokamem a manžel se rozhodl sáhnout kvůli tomu do našich úspor.

Protestovala jsem, takže nakonec s nelibostí ustoupil. Mělo to ale následky – záda ho najednou začala bolet o mnoho víc. Podezřívala jsem paní Magdalénu, že to udělala schválně, když manžel nesplnil její přání.

A začalo mi být stále více jasné, že ta žena ovládá také černou magii, a že ji používá na mého manžela!

Musela jsem jednat rychle

Když jsem se manželovi se svým podezřením svěřila, začali jsme se o celé situaci hádat. Nelíbilo se mi, jak léčitelku obhajuje. Snažila jsem se mu dát najevo, že se ocitl v její moci a že na něho bude dělat čím dál větší nátlak. Nebylo to nic platné.

Podléhal jí víc a víc. Zanedlouho mě naprosto šokoval tím, že jí chtěl darovat část pozemků, které jsme zdědili po jeho rodičích. To už na mě bylo moc.

Záchranu jsem viděla jedině v tom, najít jinou léčitelku nebo léčitele, který by Jaromíra z moci paní Magdalény vymanil. A musela jsem jednat hodně rychle, než se mi rozpadne manželství nebo než kvůli léčitelce postupně přijdeme na mizinu!

Uvedl manžela do hypnózy

Po zhruba týdnu jsem našla staršího pána, o němž jsem četla jenom samou chválu. Zavolala jsem mu a celou situaci vysvětlila. Byl ochoten nám pomoci. Věděla jsem, že bych manžela na návštěvu k němu jít nepřinutila, proto jsem léčitele pozvala k nám.

Řekla jsem mu, že to je známý mé kolegyně a že mi přišel s něčím pomoci. Uvařila jsem nám všem kafe a posadili jsme se do obýváku. Bavili jsme se o všem možném a jemu se tak nenápadně podařilo uvést manžela téměř do hypnózy.

Na kouzla nevěříme

V tomto stavu pak Jaromír přiznal vše, co mu paní Magdaléna vnucovala a našeptávala. Nahrála jsem to na mobil a po odchodu léčitele jsem manželovi nahrávku pustila. Bála jsem se jeho reakce, ale naštěstí v něm zvítězil rozum.

Za paní Magdalénou přestal jezdit a také s ní jakkoli komunikovat. Záda ho sice občas stále pobolívají, ale ví, že bolest mu žádná kouzla nevyléčí. Pravidelně chodí k fyzioterapeutovi a společně jsme začali zase chodit plavat a věříme, že se to zlepší. I když to třeba potrvá o trochu déle…

Drahomíra T. (60), západní Čechy

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
16.5.2024
Byla to moje vina. Nehoda, při níž zemřel člověk! Teď se mi o něm bude zdát až do smrti? Chodí se mi snad v noci mstít? Když jsem po třech letech znovu uchopil volant, proběhlo mým tělem mrazení. Znejistil jsem. Po nepříjemné autonehodě, při které jsem přišel málem o nohu, jsem v sobě konečně našel odhodlání a nasedl do auta, které patřilo mé matce. Volala mi krátce poté, co jsem s vozem vyjel.
16.5.2024
Na chatu jsme jezdili každou druhou sobotu a neděli. Střídali jsme se tam se sestrou a její rodinou. Vždy jsem si ale před cestou vyložila karty. Tehdy jsem s kartami začínala. Byla doba, kdy se nám tyto ezoterické disciplíny otvíraly jako nový svět. Nakoupila jsem si nejen vykládací karty ale také kyvadlo, abych si to všechno vyzkoušela. Inklinovala jsem k těmto věcem, už jako mladá dívka j
16.5.2024
Dopis mi přišel bez podpisu a stálo v něm, že se musím dostavit na určitou adresu, je to prý důležité! Dozvěděla jsem se tam, že mé dny jsou už možná sečteny. Ten kopec snad neměl konce! Připadala jsem si jako dýchavičný slimák, plazící se silou vlastní vůle. Často jsem se zastavovala a chytala dech, už taky nejsem nejmladší. Na samém vrcholku kopce stál dům, ke kterému jsem měla namířeno. D
15.5.2024
Mrak na obloze nevypadal nebezpečně. Najednou z něho ale vyšlehl blesk, který zasáhl strom. Kdybychom nedali na našeho psa, byl by s námi asi konec. Ačkoli náš pes byl vzrůstu malého, původu rozmanitého a dobrácké psí duše, byl to pravý hrdina! Byl moc chytrý a statečný, jak mohl mnohokrát za svůj osmnáctiletý život předvést. Nezalekl se ani toulavé kočky, která byla postrachem pro mnohem vě
11.5.2024
Opakovaně se mi zdál děsivý sen. Budila jsem se zpocená hrůzou, a tak jsem musela jeho významu přijít na kloub. Děsivý sen se mi pravidelně vracel a já se budila se srdcem v krku a zpocená hrůzou. Noční můry jsem mívala pravidelně při každém úplňku! Už jsem z toho byla zoufalá. Nevěděla jsem, jestli mám všechno řešit s psychiatrem nebo psychologem. Touha po klidnějším bydlení Byla jsem zv
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Zámek Červená Lhota: Jméno podle ďábelské legendy
epochanacestach.cz
Zámek Červená Lhota: Jméno podle ďábelské legendy
Pohádková krása zrcadlená ve vodní hladině! Vodní hrady a zámky zrcadlící se na hladině bývaly nedobytnými baštami i pohodlnými luxusními šlechtickými sídly a dnes jsou perlami české krajiny, za kterými putují statisíce turistů. A snad nejvýraznější mezi nimi je zámek Červená Lhota. Jméno podle ďábelské legendy Pro to, aby se jejich tvrz změnila ve vodní,
Automatické mlýny: K chrámu moderní architektury patří 212 klíčů
historyplus.cz
Automatické mlýny: K chrámu moderní architektury patří 212 klíčů
Bývaly doby, kdy architekti dokázali i obyčejným funkčním továrnám vtisknout eleganci výstavných zámků. Pardubice jeden takový skvost mají, a dokonce si ho v posledních letech vycizelovaly k dokonalosti. Umění, které mele Na břehu řeky Chrudimky v Pardubicích stával mlýn už v roce 1586. Na počátku 20. století však mlynářské konkurenci v oblasti vládnou bratři Egon (1871–1932) a Karel (1879–1944) Winternitzovi,
Perlové týdny Halada prezentují raritní šperky
iluxus.cz
Perlové týdny Halada prezentují raritní šperky
Právě probíhající „Perlový týden“ překvapil fantastickým náhrdelníkem značky Mikimoto. Ten bude možné vidět až do neděle v pražském butiku v ulici Na Příkopě, následně se všemi ostatními šperky poputu
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
Pružné tělo v 50+? Je to snadné…
nejsemsama.cz
Pružné tělo v 50+? Je to snadné…
Bolí vás svaly a klouby, ládujete do sebe pilulky tišící bolest, a nic nezabírá? Chce to změnu… Vyčleňte si jen pár minut denně na protažení celého těla, a budete se cítit jako znovuzrozená. Protažení trapéz Tento cvik můžete provádět vsedě i vestoje, dodržet musíte jen zcela rovná záda. Jednou rukou přitáhněte hlavu k rameni, druhé rameno se
Podmořský monument Jonaguni: Jde o pozůstatky bájného kontinentu Mu?
enigmaplus.cz
Podmořský monument Jonaguni: Jde o pozůstatky bájného kontinentu Mu?
Jonaguni je ostrov náležející do japonské prefektury Okinawa. Poblíž něj leží pod mořskou hladinou gigantické kamenné bloky, které připomínají obrovské terasy se schodišti vytesanými do kamene. Odhadu
Když může Prachař, koketuje i ona
nasehvezdy.cz
Když může Prachař, koketuje i ona
Herečka Sara Sandeva (26) ze seriálu Jedna rodina to s Jakubem Prachařem (40) zřejmě nemá jednoduché! Že by jí už docházela trpělivost? Ještě než se dali dohromady, říkalo se, že není krásné ženy, k
Tajný tunel pod brooklynskou synagogou: Kdo ho vybudoval a proč?
epochalnisvet.cz
Tajný tunel pod brooklynskou synagogou: Kdo ho vybudoval a proč?
Bizarní skandál na začátku tohoto roku otřásá židovskou komunitou v New Yorku. Pod historickou synagogou je objeven tajný podzemní tunel vedoucí do suterénu prázdného obytného domu. O jeho původu a účelu se hned po odhalení rozhoří divoké spekulace. Sloužil k obchodování s dětmi nebo k jiným nezákonným činnostem, jak tvrdí konspirační teoretikové?   V polovině
Tagliatelle s bazalkovým pestem
tisicereceptu.cz
Tagliatelle s bazalkovým pestem
Tagliatelle představují dlouhé široké nudle. Seženete je v každém supermarketu. A nejlépe chutnají právě s pestem. Ingredience 1 balení těstovin tagliatelle dvě hrsti čerstvé bazalky 6 lžic ol
Naše Galaxie je domovem myriád bludných světů
21stoleti.cz
Naše Galaxie je domovem myriád bludných světů
Země a jejích sedm sestřiček se od svého zrodu drží pomyslných máminých sukní. Možná se jejich orbity v minulosti měnily, možná pohltily některé ze svých sourozenců, ale z dálky Sluneční soustava půso
Musím zachránit manželství!
skutecnepribehy.cz
Musím zachránit manželství!
Krásně jsme si žili, v klidu a pohodě. Vůbec by mě nenapadlo, že se můj život najednou zvrátí do nejistoty a emocí. Můj manžel Petr je velmi šikovný zahradník. Proto se před pěti lety rozhodl, že si založí firmu, aby měl ještě nějaké peníze ke klasickému platu navíc. Jsme manželé už mnoho let. Zamilovali jsme
Co potkalo planety na vesmírné cestě?
epochaplus.cz
Co potkalo planety na vesmírné cestě?
Bylo jednou jedno Slunce a mělo osm dětí. Jejich jména všichni známe. Mají ale něco společného s lidmi? I když už jsou to dnes dospělé planety, životem si nesou následky svého divokého dětství. Příběh se začíná psát před 4,6 miliardami let. Okolo právě vznikající hvězdy se vytvoří rotující prachoplynný disk. Částice v něm se začnou srážet