Domů     Léčitelka ovládala mého muže
Léčitelka ovládala mého muže

Vyhledat pomoc u těch, kteří pracují s energií, může být nebezpečné! Důvěru, se kterou se svěříme do rukou neznámých lidí, bychom měli předem zvážit.

Můj manžel Jaromír nikdy nebyl sportovní a aktivní typ. Raději si doma četl dobrou detektivku nebo sledoval sportovní zápas v televizi, než aby šel na procházku nebo třeba plavat. Jeho sedavý způsob života si tak musel dříve nebo později vybrat svoji daň.

Krátce před padesátkou ho začaly trápit ukrutné bolesti zad. Souviselo to nejspíš nejen s jeho životním stylem a kancelářskou prací, ale měl to také rodové – jeho otec i matka tím trpěli také.

Bolesti zad nepolevovaly

Začal obcházet doktory, jenže nic nepomáhalo, ani prášky, ani injekce. Když se bolesti stále stupňovaly, tak Jaromír dokonce začal chodit i na pravidelné masáže a k fyzioterapeutovi a taky se snažil hýbat.

Chodili jsme především na procházky, občas jsme vyrazili i na kola nebo jsme šli plavat do bazénu. Úleva ale přišla vždy jen na chvíli.

Vyhledala jsem léčitelku

Na rozdíl ode mě manžel nevěřil ani na bylinky ani na kouzla. Když se ale jeho stav nelepšil, tak začal ze svých názorů pomalu ustupovat. Nakonec byl ochoten zajít se mnou za nějakou léčitelkou a alespoň to zkusit.

Žádnou léčitelku jsem osobně neznala, a tak jsem musela hledat v inzerátech. Jeden z nich mě opravdu zaujal, navíc ta dotyčná bydlela v sousedním městě. Jednoho dne, kdy manžela záda brala opravdu hodně, jsem oné ženě zavolala a objednala u ní manžela. Vydali jsme se tam následující víkend.

Cítil se lépe

Byt léčitelky byl opravdu působivý a z paní Magdalény, asi čtyřicetileté ženy, vyzařovalo kouzlo a energie. Docela jsem věřila, že by manželovi mohla pomoci. A ukázalo se, že jsem se nemýlila.

Namíchala mu všelijaké byliny, uvolnila jeho čakry, provedla jakýsi uzdravující rituál. V dalších dnech po té první návštěvě manželova bolest zad skutečně ustupovala a on si liboval.

Přál si, co nejdříve paní Magdalénu znovu navštívit, v čemž jsem mu samozřejmě nebránila. Stálo to nějaké peníze, ale jednalo se o rozumné, nijak přehnané částky. Začali jsme tedy paní léčitelku navštěvovat pravidelně.

Začal se zajímat o nadpřirozeno

Společně s Jaromírem jsem si dělala naději, že by se bolestí mohl zbavit úplně. Manžel se podle svých slov cítil skvěle jako nikdy v životě. Změny v jeho chování jsem si všimla až později.

Na jednu stranu ho sice záda přestávala bolet, na druhou stranu se ale z Jaromíra najednou stával až fanatický zájemce o nadpřirozené síly, zejména ve spojitosti s paní Magdalénou.

Požadovala různé dary

Začala jsem na něho dokonce žárlit, protože o léčitelce neustále mluvil. Z návštěv jednou týdně se postupně stávaly návštěvy třikrát týdně. Jaromír se netajil tím, že paní Magdaléně chce dát nejen běžnou odměnu, ale také nějaké dárky navíc.

Namlouvala jsem si, že je to prostě jen projev vděku za to, jak mu pomáhá, intuice mi ale napovídala, že ho ta žena pomalu ovládá. Jednou si dokonce řekla o drahý prsten s drahokamem a manžel se rozhodl sáhnout kvůli tomu do našich úspor.

Protestovala jsem, takže nakonec s nelibostí ustoupil. Mělo to ale následky – záda ho najednou začala bolet o mnoho víc. Podezřívala jsem paní Magdalénu, že to udělala schválně, když manžel nesplnil její přání.

A začalo mi být stále více jasné, že ta žena ovládá také černou magii, a že ji používá na mého manžela!

Musela jsem jednat rychle

Když jsem se manželovi se svým podezřením svěřila, začali jsme se o celé situaci hádat. Nelíbilo se mi, jak léčitelku obhajuje. Snažila jsem se mu dát najevo, že se ocitl v její moci a že na něho bude dělat čím dál větší nátlak. Nebylo to nic platné.

Podléhal jí víc a víc. Zanedlouho mě naprosto šokoval tím, že jí chtěl darovat část pozemků, které jsme zdědili po jeho rodičích. To už na mě bylo moc.

Záchranu jsem viděla jedině v tom, najít jinou léčitelku nebo léčitele, který by Jaromíra z moci paní Magdalény vymanil. A musela jsem jednat hodně rychle, než se mi rozpadne manželství nebo než kvůli léčitelce postupně přijdeme na mizinu!

Uvedl manžela do hypnózy

Po zhruba týdnu jsem našla staršího pána, o němž jsem četla jenom samou chválu. Zavolala jsem mu a celou situaci vysvětlila. Byl ochoten nám pomoci. Věděla jsem, že bych manžela na návštěvu k němu jít nepřinutila, proto jsem léčitele pozvala k nám.

Řekla jsem mu, že to je známý mé kolegyně a že mi přišel s něčím pomoci. Uvařila jsem nám všem kafe a posadili jsme se do obýváku. Bavili jsme se o všem možném a jemu se tak nenápadně podařilo uvést manžela téměř do hypnózy.

Na kouzla nevěříme

V tomto stavu pak Jaromír přiznal vše, co mu paní Magdaléna vnucovala a našeptávala. Nahrála jsem to na mobil a po odchodu léčitele jsem manželovi nahrávku pustila. Bála jsem se jeho reakce, ale naštěstí v něm zvítězil rozum.

Za paní Magdalénou přestal jezdit a také s ní jakkoli komunikovat. Záda ho sice občas stále pobolívají, ale ví, že bolest mu žádná kouzla nevyléčí. Pravidelně chodí k fyzioterapeutovi a společně jsme začali zase chodit plavat a věříme, že se to zlepší. I když to třeba potrvá o trochu déle…

Drahomíra T. (60), západní Čechy

Předchozí článek
Další článek
reklama
Související články
6.12.2023
Když můj muž tu práci přijal, bývalý hrobník mu kladl na srdce, aby se nezdržoval na hřbitově po jedenácté. Jednou ho ale neposlechl. Byl pátek, na kostele právě odbilo šest hodin večer a můj manžel se vydal do práce. Funkci hrobníka v obci, kam jsme se před pár týdny přistěhovali zastával nově, říkal tehdy, že to bude fajn přivýdělek. Slunce už zapadalo, prošel hřbitovní branou a zamířil k 
5.12.2023
Ze spaní mě probudilo děsivé stvoření. Mělo rohy a ocas. Místo do pekla mě vyvedlo ven z domu. Najednou se ozvala rána jako z děla. Bylo to tehdy v předvánočním čase, kdy chodí čert a Mikuláš. Byla jsem ještě malá holčička. Tenkrát mě hlídala babička, která bydlela v malém domku, kolem kterého pobíhalo všelijaké zvířectvo – husy, slepice, kočky i starý pes Azor. Bývala jsem tam moc ráda. Byl
5.12.2023
Před spaním jsem myslela na svého syna tak usilovně, že se najednou objevil naproti mně. V tu chvíli se mu prý v cizině zdál sen o mně a o domově. Tento příběh se mi přihodil před dvaceti lety. Bylo to zvláštní propojení mezi mnou jako matkou a mým synem Jakubem, který byl dlouhodobě v cizině. Pracoval až za oceánem a neviděli jsme se už přes rok, ani na Vánoce bohužel nepřijel. Měli jsme sp
5.12.2023
Jako zedník jsem měl na hradě vybourat dveře do tajného pokoje, kde podle legendy věznil tamní pán svou dceru. Během práce se mi asi povedlo vysvobodit ducha. Stál jsem na posledním schůdku točitého schodiště, které se táhlo do posledního patra hlásky hradu. Byl jsem tam naposledy jako malý kluk. Pamatuji si na výklad průvodkyně, která nám řekla, že zdejší kruhová místnost má několik zajímav
3.12.2023
Sestra zemřela, když mi bylo sedmnáct. Byla o patnáct let starší, a tak se po smrti maminky stala mojí největší oporou. Vychovávala mě a naučila se o sebe postarat. Byla jsem v podstatě takové její nejstarší dítě, její děti byly jen o málo let mladší než já. Po smrti sestry, která pro mě byla těžkou ranou, jsem se odstěhovala z rodného kraje. Pak už jsem tam nejezdila. Žila jsem v naprostém odt
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Rakouské Alpy: Dva tipy pro milovníky adrenalinu
epochanacestach.cz
Rakouské Alpy: Dva tipy pro milovníky adrenalinu
Vylezte si na ledovec! Tyrolské ledovcové středisko Stubai, kde můžete lyžovat od října do června, je položeno ve výšce mezi 1750–3212 metry nad mořem. Největší skiareál na ledovci vám však kromě 34 sjezdovek nabídne i netradiční adrenalinový zážitek v podobě zdolávání zamrzlé stěny. Ta se tyčí do výšky 20 metrů přímo u horní stanice lanovky Gamsgarten
Dlouhodobé sezení zabíjí častěji než kouření či obezita. Braňte se!
epochaplus.cz
Dlouhodobé sezení zabíjí častěji než kouření či obezita. Braňte se!
Schválně si některý den změřte, kolik hodin během něj prosedíte. A to nejen v práci, ale i cestou do a z ní či večer na gauči před televizí. Výsledek může být překvapivý – až 14 či 15 hodin denně! Co takové dlouhé sezení udělá s vaším tělem? Kouření, alkohol, drogy, nadměrné slunění, špatná strava a přejídání jsou zničující,
Zradil ji ve chvíli, kdy jeho lásku nejvíce potřebovala
nasehvezdy.cz
Zradil ji ve chvíli, kdy jeho lásku nejvíce potřebovala
Osud si s herečkou několikrát nepěkně pohrál. Vždy ale sebrala zbytky svých sil a vyrazila do boje. Dnes se snaží žít jenom přítomností a užívat si každého dne. A zdá se, že to dokonale funguje. Kř
Půjčka do výplaty je receptem na různé nečekané výdaje
21stoleti.cz
Půjčka do výplaty je receptem na různé nečekané výdaje
Máte před sebou výdaje, s nimiž jste nepočítali? Krátkodobá půjčka může být dobrým pomocníkem. Je velmi rychlá a věcná, neptá se na detaily z osobního života a dovede pomoci vždy efektivně. Lze se
Má v srdci místo jen pro Kolečka?
nasehvezdy.cz
Má v srdci místo jen pro Kolečka?
Ačkoli už uplynulo od rozchodu herečky ze seriálu ZOO Denisy Nesvačilová (32) a scenáristy Petra Kolečka (39) několik měsíců, podle informací od našeho anonymního zdroje ho stále nedostala z hlavy.
Carnegie Hall: Slavný chrám hudby se zrodí na moři
epochalnisvet.cz
Carnegie Hall: Slavný chrám hudby se zrodí na moři
Jestliže pro horolezce je vrcholem Mount Everest a operní pěvec sní o La Scale, interpret klasické i populární hudby má jako nejvyšší metu Carnegie Hall, magickou koncertní síň v New Yorku.  
Záhada pojmenování města Pelhřimov i rejdiště místních čarodějnic a krvelačných běsů
enigmaplus.cz
Záhada pojmenování města Pelhřimov i rejdiště místních čarodějnic a krvelačných běsů
Nejznámější pověst o vzniku Pelhřimova, města v kraji Vysočina, uvádí jako jeho zakladatele pražského biskupa Pelhřima. Tento biskup se vydal jako prostý poutník pěšky na cestu do Říma. V místě blízko
Třetí ročník Czech National Spirits Competition vyhodnocen
iluxus.cz
Třetí ročník Czech National Spirits Competition vyhodnocen
Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků mezinárodní soutěže o nejlepší destilát a likér Czech National Spirits Competition 2023 proběhl v reprezentativních prostorech Strahovského kláštera v sobotu 2.
Moderní rezidence u rovníku
rezidenceonline.cz
Moderní rezidence u rovníku
Rezidence vznikla v rovníkovém Ekvádoru. Betonová stavba rozvržená do tvaru písmene T působí přes svou masivní konstrukci příjemně svěžím, elegantním a odlehčeným dojmem. Tři podlaží, tři obytná kř
Ukrajinský boršč s hovězím masem
tisicereceptu.cz
Ukrajinský boršč s hovězím masem
Věděli jste, že skvělý boršč je ve skutečnosti nikoliv ruskou, ale ukrajinskou specialitou! Je dokonce zapsán jako dědictví UNESCO. Můžete si jej připravit třeba tímto způsobem. Suroviny 200 g z
Vlastně jsem se znovu narodila
skutecnepribehy.cz
Vlastně jsem se znovu narodila
Už několik let se jen velmi obtížně pohybuji i s hůlkou. Snažím se proto být maximálně opatrná. Abych se nedostala do situace jako před třemi lety. S krátícím se dnem si chodím nakupovat raději už dopoledne. Také provoz v ulicích je bezpečnější. To jsem si aspoň myslela ještě před třemi lety, než mne z mého omylu vyvedla nadmíru nepříjemná událost. Vypnutá
Kokosové pusinky
tisicereceptu.cz
Kokosové pusinky
Lehoučké nadýchané cukroví bez mouky je jako stvořené pro zdravé mlsání. Potřebujete 1 hrnek strouhaného kokosu 1/4 hrnku medu 1/2 lžičky mandlového/vanilkového extraktu špetku mořské soli 3