Pozor na chytré telefony!

Total
7
Shares

Dokud jsem ten mobil neměla, docela dobře jsem maskovala svou nevěru. Ten nový přístroj ale manželovi prozradil, kde se skutečně nacházím.

Naše manželství už dávno nefungovalo podle mých představ. Svého muže jsem sice měla vždycky ráda, a stále mám, přesto jsme si nevyhovovali v milostných hrátkách. Když to mám říct na rovinu, můj Mates na sex moc nebyl a když už k něčemu došlo, neměl talent. Tak jsem ho k aktivitám v tomto směru ani moc nepřemlouvala. Jinak to byl hodný chlap, dobrý táta a dokázal nás dobře finančně zajistit. Nikdy bych nedopustila, aby se se mnou rozvedl. A proto jsem své milence pečlivě tajila, aby náhodou nedošlo k vyzrazení. Byla jsem opravdu opatrná. Přesto se mi ale ukrýt nevěru jednou nepodařilo.

Služební cesta

Stalo se to před dvěma lety.. Tehdy jsem dostala od Matesa k narozeninám vysněný mobilní telefon. Nejenže se mi líbil, ale měl skvělý foťák, abych mohla fotografovat kdeco, a také celou řadu dalších vymožeností, které fungovaly lépe, než u mobilu předešlého. Byla jsem tím dárkem nadšena. Vůbec mě tehdy nenapadlo, že by se mohl stát málem mou zkázou. Neměla jsem ho ještě ani dva měsíce, když přišla ta chvíle, kdy jsem měla strávit s milencem několik vášnivých dní a nocí na jeho chalupě. Manželovi jsem řekla, že odjíždím na důležité firemní školení do Prahy, a ve skutečnosti jsem se těšila jako blázen, že pojedu na chalupu do Krkonoš s Tomášem, manželovým kamarádem. Všechno nahrávalo vydařenému romantickému výletu. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo něco pokazit…

Prozradil mě

Nevěděla jsem, co mi vyvede můj zatracený mobil. Vybil se, a tak jsem se domnívala, že nemusím vypínat onu osudovou službu, která dokáže přesně lokalizovat, kde se nacházím. A spokojeně jsem ho strčila do nabíječky. Ale mýlila jsem se. Telefon polohu ještě stačil zaznamenat, a tak se udivenému manželovi ukázala namísto Prahy lokalita, kam jezdí ke kamarádovi na chalupu. Nelenil, nasedl do auta a druhý den ráno nás oba načapal popíjet kávičku na terase. Zapírat nemělo smysl. Nikdy jsem se rozvádět nechtěla, manžel ale stál na svém. Tak jsme se dostali až k soudu. Naštěstí to nebyla rychlá záležitost a jeho horká hlava díky naší dceři vychladla. Tato zkušenost mě opravdu hodně vytrestala. Jak tomu ale bude dál, to si nedokážu představit. Vydržím být snad už do konce života bez pořádného milování?

Helena (39), Brno

Také se vám může líbit